قبلی
بعدی

کاشت ناخن ژله ای چیست؟و چگونه انجام می شود

کاشت ناخن ژله ای یکی از انواع روش های حرفه ای کاشت ناخن است که زیبایی و جلوه خیره کننده ای به ناخن ها داده و جذابیت دست های شخص را چند برابر می کند. در کاشت ناخن ژله ای به دلیل استفاده سه مرحله ای از ژل های مخصوص، ناخن ها درخشش و شفافیت بی نظیری به خود گرفته و نتیجه کاشت ناخن را چندین برابر زیبا می کند. در این شیوه از کاشت ناخن جزئیات مهمی وجود دارد که برای انجام آن باید به دقت این جزئیات را رعایت کنیم.

Related image

مواد ژل به صورت آماده قابل خریداری است. آن را بعد از مواد ضدقارچ روی ناخن می‌گذارند و در دستگاه یووی قرار می‌دهند تا خشک شود. این نوع کاشت شبیه همان کاشت پودر است و فقط مواد آنها با هم فرق می‌کند. به طور کلی کاشت با قالب یا قلم دو شیوه متفاوت در کاشت پودری هستند که هر یک مزیت‌ها و نکات منفی مخصوص به خود را دارند.

زیر سازی ناخن در این شیوه از کاشت ناخن، همانند زیرسازی معمولی انواع کاشت ها است. در ابتدامانیکور خشک به وسیله سوهان برقی انجام شده و پوسته های اضافی برداشته می شوند، سپس با سوهان زبر و دور پایین دستگاه، خراش هایی بسیار ظریف روی صدف ناخن ها ایجاد می کنیم. این خراش ها باید به گونه ای بسیار سطحی ایجاد شده و از صدمه زدن به صدف طبیعی ناخن ها بپرهیزیم. بعد از اتمام زیر سازی، از ضد قارچ استفاده می کنیم.

Image result for ‫کاشت ناخن ژله ای‬‎

افرادی که در آب و هوای مرطوب و شرجی زندگی میکنند و به طور معمول در طول زندگی آب و هوای خشک را به تعداد کمتر از انگشتان دست تجربه نموده اند کاشت ناخن با ژل بهترین انتخاب برای این افراد میباشد. کاشت ژل کاشتی ظریف، براق، زیبا و نازک میباشد که با آب و هوای شرجی و مرطوب سازگاری بالاتری دارد! و دوام آن در هوای مرطوب بیشتر است و برای افرادی که هر روز هوای خشک را تجربه میکنند توصیه نمیشود، به طور معمول در هوای خشک این نوع کاشت ترک میخورد.

کاشت ناخن ژله ای روشی بسیار سریع و زیباست اما در مقایسه با کاشت پودری از استحکام بسیار کمتری برخوردار است. کاربرد مواد ژله ای در آن درخشش و جذابیتی مثال زدنی ایجاد می کند اما متاسفانه دوام آن بیشتر از دو هفته نیست و باید هر دو هفته یکبار و به طور مرتب و پیگیر برای ترمیم آن اقدام کنید. برای مراقبت از کاشت ناخن ژله ای لازم است حتما در هنگام استفاده از شوینده ها از دست کش استفاده کرده و از تماس مستقیم پرهیز کنید.

کاشت ناخن ژله ای بسیار سبک، راحت و سریع بوده و با لایه درخشان تاپ شاین دارای زیبایی مضاعفی خواهد بود. در این روش از مواد ژله ای گرانقیمت استفاده شده و به همین دلیل در مقایسه با روش های کاشت پودری از قیمت بالاتری برخوردار است. از طرفی برای دوام آن و به دلیل احتمال بالای هواگیری باید پی در پی مراقب بوده و هر دو هفته یکبار به فکر ترمیم آن باشید.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *