قبلی
بعدی

مدل لباس عروس رز لزلی بازیگر تاج و تخت

رز النور آربوثنوت-لزلی، با نام حرفه‌ای رز لزلی Rose Leslie، یک بازیگر اسکاتلندی است. او بیشتر برای بازی در مجموعه‌های تلویزیونی بازی تاج‌ و تخت Game of Thrones و دانتون ابی شناخته شده‌است. رز لزلی در سریال عاشقانه Game of Thrones با کیت هرینگتون Kit Harington هم بازی بود. این دو هنرپیشه در شنبه ۲۳ ژوئن ۲۰۱۸ در قلعه ی واردهیل شمال شرق اسکاتلند در دنیای واقعی با هم ازدواج کردند. 

رز لزلی Rose Leslie برای مراسم عروسی خود پیراهن بلندی از برند الی صعب Elie Saab به ارزش حدودا ۲۰۰۰۰ دلار انتخاب کرد که بسیار خیره کننده بود. 
لباس آستین بلند دارای یک تور نرم و صاف است که شامل یک خط گردن ظریف هم است. پشت این لباس باز است و با نخ ابریشم و گیپور دوخته شده است. برای اینکه لباس عاشقانه تر و ظریف تر به نظر برسد از کمربند و تور عروس از برند الی صعب Elie Saab استفاده کرده است.

مدل لباس عروس رز لزلی بازیگر تاج و تخت

رز اولین نفری نیست که در مراسم عروسی خود لباس عروس ساده و آستین بلند به تن کرده است. در ماه گذشته مگان مارکل Meghan Markle با پرنس هری Prince Harry ازدواج کرد و در مراسم عروسی خود لباسی از برند ژیوانشی Givenchy پوشید. لباس عروسی مگان مارکل پیراهنی آستین بند با دنباله ایی بلند و یقه قایقی بود.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *