قبلی
بعدی

رنگهای لاک مناسب فصل زمستان+ عکس

با وجود آب و هوای سرد و غم افزا، زمستان زمانی است که می‌توانید به آسانی از رنگ‌های جسورانه استفاده کنید. طراحی روی ناخن به آرامی کنار می‌رود، اما لاک زدن ناخن‌ها با رنگ‌های متفاوت برای همنشینی با لباس‌ها و حال و هوایتان هنوز هم پابرجاست است.

طلایی روشن

رنگ طلایی روشن یا لاک های بی رنگی که دارای اکلیل طلایی هستند باعث می شود دستان شما جذاب به نظر بیاید و این رنگ طلایی یک حس گرما در شما ایجاد می کند.

یاقوتی

رنگ روشن و مایل به زرد قرمز است که در زمستان جز رنگ های پرطرفدار است.بعضی افراد تمایل زیادی به زدن لاک قرمز خونی ندارند به دلیل پر رنگ بودن آن ولی می توانند از این رنگ با محدودیت کمتر استفاده کنند.

قرمز اسکارلت

این رنگ جذاب و دوست داشتنی برای هر رنگ پوستی مناسب است و در فصل زمستان جلوه زیباتری به دست ها می دهد

جگری

در فصل زمستان این رنگ در صدر قرار دارد. بهترین راه برای زیباتر نمودن دست هایتان استفاده از این رنگ زیبا، شیک و اغواگر است. با کمک این رنگ می توانید جذابیت دستان خود را دو چندان کنید

نقره ای متالیک

هرچقدر از این رنگ صرف نظر کنید باید بدانید زمستان هرگز از شر نقره ای رها نمی شود. رنگ های نقره ای و طوسی در انواع مختلف وجود دارند، بنابراین باید یکی از آنها را انتخاب کنید. یک رنگ جالب و زیبا، که در عین حال شیک هم می باشد. می توانید این رنگ را در مهمانی ها یا حتی محل کار روی ناخن های خود داشته باشید.

سورمه ای

یک رنگ رازآلود و شیک که با سایه های زیبایش برای فصل زمستان عالی است. همچنین می تواند برای رنگ مشکی ساده جایگزین خوبی باشد.

سبز

سبز یک رنگ زیبا و خیره کننده است که شاید اولین انتخاب شما برای لاک ناخن نباشد، اما برای این فصل مناسب است. چه از رنگ سبز مات استفاده کنید چه براق یا متالیک، در هر صورت زیبایی ناخن هایتان دو چندان می شود. طلایی و سبز در کنار هم زیبایی درخشانی ایجاد می کنند.

بنفش تیره

این رنگ هم به صورت براق و هم مات مناسب برای این فصل سال است.

نارنجی

بعضی از افراد چون در فصول گرم از این رنگ زیاد استفاده می کنند، به این رنگ عادت کردند ، به راحتی می توانند در این فصل سرد هم از آن استفاده کنند.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *