قبلی
بعدی

مدل موی ترند ۲۰۲۰

مدل مو  یکی از  عوامل تاثیر گذار بر روی زیبایی افراد می باشد که شما می توانید با انتخاب یک مدل موی مناسب زیبایی صورت را دو چندان کنید. سالیانه مدل موهای متنوعی به عنوان مدل موی سال مطرح می شود که بازیگران در سراسر جهان یکی از آن مدل ها را انتخاب می کنند.

اکثر مدل مو ها برای سال ۲۰۲۰ در قالب مدل موی های شیک و خاص کوتاه و بلند به عنوان مدل موی سال انتخاب شده اند که افراد می توانند  با توجه به سلیقه خود میزان کوتاهی یا بلندی موهایشان را مشخص نمایند. مدل موی کوتاه زنانه می تواند یکی از مناسب ترین انتخاب های مطرح یک فرد باشد چون در تغییر چهره افراد نیز موثر است.

پس از گذشت سه سال که همه جا از رنگ موی بسیار روشن بلوند پلاتینی پر شده بود، حالا انتظار می رود دوباره خانم ها به رنگ موهای تیره تر باز گردند. “بلوندهای تیره، گرم و انواع رنگ های قهوه ای شکلاتی جای خود را به بلوندهای خیلی روشن می دهند که به راستی فقط به عده کمی می آمد!”

موهای بسیار بلند مشکی

مدل کوتاهی موهای باب، لاب و هرگونه مدل های شیک دیگر که در دهه ۲۰۰۰ میلادی جولان می دادند ، اکنون جای خود را دوباره به موهای بلند خواهند داد. هاوکیز می گوید: “به مدل موهای خواننده معروف شر در دهه ۱۹۶۰ و یا جنیفر آنیستون در اواخر دهه ۱۹۹۰ فکر کنید. این ترند مو پرطرفدار که روز به روز بیشتر در بین سلبریتی ها و چهره های اینستاگرامی مشاهده می شود متشکل از موهای بسیار بلند براق مشکی است.”

چتری های درهم برهم

 “چتری های بلند درهم کوتاهی مو ۲۰۲۰ است. این نوع چتری شبیه پرده روی پیشانی قرار می گیرد و انتهای آن بلند و تیز است

بافت موهای بلند

این استایل مو از آن مدل موهایی است که این هراستایلیست مسئولیت آن را برای همه قبول نمی کند چون ترندی نیست که به همه بیاید! ولی در هر صورت مدل بافت مو ریز بلند و زیبا اخیرا به دفعات در فرش قرمز از زندایا گرفته تا تسا تامپسون و ریحانا مشاهده شده است. این استایل مو چشمگیر و البته وقت گیر روش شیکی برای محافظت از موهای طبیعی است که حتی می توان در منزل و حتی در جشن ها از آن استفاده کرد. علاوه بر این بافت های کوچکتر و ریزتر معمولا دوام بسیار طولانی تری نسبت به بافت های بزرگ و ضخیم تر دارند.

موهای فر شلوغ 

دوره فرهای خیلی صاف و مرتب و یا به بیان دیگر مدل فرهای شسته رفته سر آمده واکنون مدل فرموهای شلوغ و غیرمرتب تبدیل به استایل های روز شده است

در صورت تمایل به انتخاب از مدل مو ۲۰۲۰ باید به نکات زیر توجه داشت؛

در صورت داشتن صورت کشیده و پیشانی بلند می توانید یکی از مدل موهای کوتاه که مقداری از پیشانی را پوشش می دهد را انتخاب کنید، زیرا موجب می شوند جذاب تر به نظر برسید.

برای آن دسته از  افرادی که گردن کوتاه دارند مدل موهای کوتاه بسیار مناسب است چون قسمت بیشتری از گردن نمایش داده می شود و  زیبایی فرد را دو چندان می کند، اما افرادی که گردن بلند دارند باید مدلی را انتخاب کنند که از جلو بلند باشد و قسمتی از گردن را در بر می گیرد.

در صورت داشتن صورت گرد  و موهای لخت،  بهتر است از میان مدل موهای بلند مدل های خورد که تا سرشانه هستند را انتخاب کنید، اگرموهای کم پشتی دارید بهتر است از مدل های خورد که حجم موها را کمتر می کند استفاده نکنید.

افرادی که موهای نازک و کم پشت دارند  بهتر است کوپ های بلند و یکدست را انتخاب نمایند.

شما می توانید با انتخاب مدل موهای چتری سن خود را کمتر نشان دهید.

اگر حالت صورتتان لوزی، مثلثی و یا ذوزنقی است مدل هایی که موها در آن به سمت بیرون و به صورت تیغتی هستند می تواند انتخاب مناسبی باشد.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *