قبلی
بعدی

فرش قرمز بریتنی اسپیرز و نامزد ایرانی اش+ عکس

بریتنی اسپیرز ستاره معروف و سام اصغری برای اولین بار در کنار هم در فرش قرمز شرکت کردند.  بریتنی اسپیرز و سام اصغری مربی بدنسازی ایرانی که از سال ۲۰۱۶ رابطه خود را آغاز کرده بودند، روز دوشنبه شب، برای اولین بار با هم در فرش قرمز افتتاحیه فیلم “روزی روزگاری درهالیوود” در سالن تئاتر TCL Chinese در هالیوود، حضور پیدا کردند. بریتنی پرنسس ۳۷ ساله موسیقی پاپ یک پیراهن جذب قرمز رنگ، دست در دست سام در فرش قرمز حاضر شد.

چیزی که بیشتر توجه رسانه ها را به خود جلب کرده بود، انگشتر الماس بزرگی بود که در دست بریتنی به چشم می خورد و شایعات مربوط به نامزدی آنها را بیش از پیش تقویت می کرد.طبق گفته یک منبع نزدیک به این زوج: “بریتنی و سام واقعا در انتظار اولین حضور فرش قرمز خود بودند.بریتنی فوق العاده برای دیدن این فیلم هیجان داشت چرا که از کودکی هوادار سرسخت برد پیت است.”

بریتنی اسیپرز در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۷ گفته بود، شماره سام را در کیفم پیدا کرده و تصمیم گرفتم با او تماس بگیرم. این زوج در روز سال نو ۲۰۱۷ رسما رابطه خود را با انتشار پستی در اینستاگرام اعلام کردند ولی تا پیش از این مراسم، هرگز با هم در فرش قرمز حضور پیدا نکرده بودند.

سام اصغری، در اولین تجربه بازیگری خود با فیلم Can You Keep a Secret به پرده سینماها خواهد آمد.او در این فیلم کمدی رمانتیک نقش پسری به اسم «عمر» را بازی می‌کند و با تایلر هوچلین و الکساندرا داداریو همبازی شده است. 🔹 اصغری درباره حضورش در این فیلم نوشت: پروژه بعدی من در هالیوود یک فیلم عالی با بازیگران با استعداد است. از حمایت شما در زندگی حرفه ای تشکر می کنم

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *