قبلی
بعدی

جدیدترین و بهترین رنگهای لاک+ عکس

لاک زدن و لاک خریدن جزو کارهایی است که خانم ها و دختر خانم ها بسیار به آن علاقه دارند و واقعا انتخاب لاک از بین لاک های متنوع و خوش رنگ کار سختی است, حتی علاقه به لاک و ناخن های بلند را میتوان در دختربچه های کوچک نیز دید.

همانقدر که خانم ها در انتخاب لباس سخت گیر هستند در انتخاب رنگ لاک نیز سخت پسندند

لاک های صورتی, بنفش و قرمز جزو پرطرفدارترین لاک ها بین دختران هستند و از خریدن آن ها سیر نمیشوند

طلایی

 از لاک‌های اکلیلی و متالیک از جمله لاک ناخن طلایی استفاده کنید. اگر از جواهرات طلایی هم در حد معقولی استفاده کرده باشید این رنگ لاک با جواهرات شما هماهنگی زیبایی به وجود خواهد آورد و چشمگیرتر خواهد شد.

سعی کنید از طیف‌های خیلی گرم طلایی اجتناب کنید و سراغ طیف‌های خنثی‌تر و رزگلد که تازگی و جذابیت بیشتری دارند بروید.

قرمز

 قرمز را همه دوست دارند، این رنگ نشانه جذابیت و خاص بودن است و طبق ادعای کارشناسان زیبایی به همه می‌آید. اما قرمز هم مانند دیگر رنگ‌ها طیف‌های متنوعی دارد و از قرمز روشن و کمرنگ گرفته تا زرشکی و شرابی را می‌توان ددر طیف رنگ قرمز به شمار آورد.

اما رنگ قرمز شرابی از محبوب‌ترین طیف‌های قرمز است که به دلیل داشتن مقدار کمی رنگ مشکی خنثی‌تر شده است و تطبیق پذیری بیشتری نسبت به طیف‌های روشن‌تر این رنگ دارد.

بژ

رنگ‌های خنثی برای لاک ناخن همیشه جایگاه خاصی در میان رنگ‌های لاک داشته‌اند، چون خانم‌ها در موقعیت‌های خاصی محیط کاری و اداری، سادگی و ظرافت را به جلب توجه و رنگ‌های تند و چشمگیر ترجیح می‌دهند.

رنگ‌های خنثی هم طیف‌های متنوعی دارند اما در این میان رنگ‌هایی که شبیه به رنگ پایه ناخن‌ها هستند محبوبیت بیشتری دارند و شما با یک لایه از این لاک می‌توانید ناخن‌ها و دستانی زیبا و ظریف داشته باشید. رنگ بژ سرد به عنوان یک رنگ خنثی و ملایم بهترین انتخاب برای این منظور است و با بیشتر رنگ‌های پوست هماهنگی دارد.

آبی

آبی از رنگ‌های محبوب برای لاک ناخن است و کمتر پیش می‌آید که خانمی لاکی در یکی از طیف‌های رنگ آبی در منزل نداشته باشد. اما طیف‌های مختلف رنگ آبی هرکدام ویژگی‌های خاصی دارند و جلوه متفاوتی روی ناخن‌های شما به وجود می‌آورند

سبز

سبز رنگ محبوب بسیاری از خانم‌ها است اما لاک سبز رنگ شاید برای موقعیت‌های روزمره هم مناسب و جالب نباشد، به همین دلیل توصیه می‌شود از طیف‌های خنثی و تیره برای رنگ سبز لاک استفاده کنید تا در عین جذابیت و زیبایی، وقار و متانت شما هم حفظ شود.

این رنگ سبز که به سبز جنگلی هم معروف است یادآور سبزی درختان کاج و جنگل های زمستانی است به همین دلیل این رنگ لاک را در فصل زمستان بیشتر می‌توانید استفاده کنید. پس اگر از علاقمندان به طبیعت و زیبایی آن هستید رنگ سبز تیره خنثی را برای لاک ناخن خود انتخاب کنید.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *