قبلی
بعدی

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در هفت تیر کرج|خدمات لیزر موهای زائد در هفت تیر کرج

موهای زائد:

به موهایی گفته میشود که بعد از سنین بلوغ در اثر هورمون های جنسی در مواضعی از بدن ایجاد می شود که غیر معمول بوده رنگ تیره آنها نیز این رویش را بیشتر نمایان می سازند . رویش این موها عمدتاَ در نواحی صورت ، ناحیه تناسلی، زیر بغل ، سینه،… به رنگ تیره و سیاه می توان مشاهده نمود.

لیزر موهای زائد :

در این روش ؛ استفاده از لیزر ، فولیکول موهای زائد کاملاً تخریب میشود و امکان رشد مو های زائد در آن ناحیه خاص از بین میرود . این درمان در چند مرحله و طی چند هفته انجام می شود نتیجه حاصل از این روش در اغلب مواقع ، موفقیت آمیز و دایمی است . لیزر آخرین و جدید ترین راه برای درمان موهای زائد است ولی در هر حال باید انتظار شما از این روش درمانی هم معقول و واقع گرایانه باشد .پزشکان معتقد اند اثر بخشی لیزر به اثبات رسیده است . پس از لیزر ، برخی موها فوراً می افتد ولی اغلب موها در عرض دو هفته از بین می رود.

در حال حاضر هیچ روش قاطعی برای درمان کامل و دائمی موهای زائد وجود ندارد ولی در بین روش های موجود لیزر از همه موثر تر و دائمی تر است، البته این حرف ها به آن مفهوم نیست که همه ی موهای زائد در اثر لیزر به صورت دائمی از بدن میروند. به هر حال حتی اگر پس از لیزر هم موها مجددآ رشد کنند اولاً به تعداد کم رشد می کنند و بیرون می آیند ، ثانیاَ این مو ها کرکی و نرم هستند سال ها است متخصصان پوست می گویند هرچقدر پوست بیمار روشن تر و موهای زائدش بیشتر باشد احتمال اثربخشی لیزر بیشتر میشود.

۰۹۰۱۱۳۰۴۰۱۹ 📱   👉کلیک نمائید👉

 پشتیبانی واتساپ ۰۹۰۱۱۳۰۴۰۱۹  👉👉

 زمان تماس        ⏰  ۹ صبح تا ۲۲ شب

مرکز لیزر در هفت تیر کرج

مزایای از بین بردن موهای زائد با لیزر 

  1. عوارض جانبی ناچیز لیزر موهای زائد

عوارض جانبی خفیفی مانند کمی قرمزی پوست بعد از لیزر موهای زائد گزارش می‌شود که همین عوارض جانبی اندک هم خیلی زود به طور کامل برطرف می‌شوند.

  1. مقرون به صرفه بودن لیزر موهای زائد

وقتی روند لیزر موهای زائد را شروع می‌کنید، دیگر نیازی نیست تا به طور منظم هزینه زیادی برای از بین بردن مو با استفاده از موم، کرم‌های موبر، تیغ یا سایر ابزار و روش‌ها پرداخت کنید. شاید به نظر برسد که در ابتدای امر، هزینه زیادی را باید برای لیزر موهای زائد کنار بگذارید، اما با گذشت زمان، متوجه می‌شوید که با استفاده از لیزر، مبلغ  بیشتری را صرفه‌جویی خواهید کرد چون دیگری نیازی به صرف هزینه برای روش‌های موقت از بین بردن موهای زائد ندارید. به علاوه، استفاده از لیزر برای از بین بردن موهای زائد، به مقدار قابل توجهی در زمان شما نیز صرفه‌جویی خواهد کرد، بدین صورت که دیگر نیازی نیست مدام برای اصلاح موهای زائد با تیغ یا روش‌های دیگر وقت بگذارید.

  1. رهایی از موهای زیرپوستی با لیزر موهای زائد

وقتی از لیزر برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌کنید، بر خلاف استفاده از موم، بند یا اپیلاسیون، دیگر لازم نیست نگران رشد موهای زیرپوستی بدنما باشید. به علاوه، دیگر خبری از بریدگی یا التهابات ناشی از به کار بردن تیغ نخواهد بود. نکته جالب توجه این است که استفاده از لیزر برای از بین بردن موهای زائد، به رفع موهای زیرپوستی نیز کمک می‌کند.

 ۴.تاثیرگذاری قابل توجه لیزر موهای زائد

از بین رفتن دائمی موها معمولاً پس از ۳ تا ۷ جلسه لیزردرمانی برای اکثر افراد قابل ملاحظه است، بنابراین می‌توان گفت که استفاده از لیزر برای از بین بردن موهای زائد، روشی بسیار موفقیت‌آمیز است.

۵.عدم نیاز به رشد کامل و مجدد مو در لیزر موهای زائد

برای شروع جلسه بعدی لیزردرمانی، به پدیدار شدن مو روی سطح پوست نیازی نیست. در واقع، به شما توصیه می‌شود تا پیش از جلسه لیزردرمانی، موهای زائد خود را با استفاده از تیغ اصلاح کنید تا حین درمان از سوختن موهای سطحی جلوگیری شود. یعنی وقتی در حال پیگیری جلسات لیزردرمانی خود هستید، همچنان می‌توانید از تیغ برای اصلاح موی خود استفاده کنید. اما برای استفاده از موم یا روش‌های مشابه دیگر، باید منتظر بمانید تا موهای زائد کاملاً رشد کنند رو روی سطح پوست پدیدار شوند و بعد برای اصلاح آنها اقدام کنید.

  1. دقت زیاد لیزر موهای زائد

لیزر مورد استفاده برای از بین بردن موهای زائد، دقیقاً ریشه و فولیکول مو را هدف قرار می‌دهد. این مزیت خاص لیزر در مقایسه با روش IPL (نور با انرژی بالا) به شمار می‌رود و لیزر را به وسیله بهتری برای درمان افراد دارای پوست تیره تبدیل می‌کند. دقت زیاد این دستگاه همچنین به این معنی است که شما خیلی سریع‎تر شاهد نتایج رضایت‌بخش خواهید بود.

  1. سرعت بالای لیزر موهای زائد

زمان مورد نیاز برای هر جلسه درمانی چندان طولانی نیست. با اینکه این موضوع به ناحیه مورد نظر بستگی دارد، اما به احتمال زیاد طی چند هفته می‌توانید شاهد نتایج کار باشید. 

۰۹۰۱۱۳۰۴۰۱۹ 📱   👉کلیک نمائید👉

 پشتیبانی واتساپ ۰۹۰۱۱۳۰۴۰۱۹  👉👉

 زمان تماس        ⏰  ۹ صبح تا ۲۲ شب

مرکز خدمات لیزر موهای زائد بدن هفت تیر کرج

انواع دستگاه لیزر

لیزر الکساندرایت

دستگاه رفع موهای زائد با لیزر Alexandrite (الکساندرایت) برای بیمارانی باپوست سفید و موهای تیره بسیار مؤثر است. اگر پوست تیره‌تری دارید، ممکن است لیزر الکساندرایت برای شما مناسب نباشد.

لیزر پالس بلند الکساندرایت دارای قابلیت نفوذ عمیق به درم (لایه میانی پوست) می‌باشد. گرمای حاصله در تارهای مو انباشته‌شده و فولیکول‌های مو را که در مرحله رشد فعال هستند، ناتوان می‌کند و امکان دستیابی به نتایج لیزر موهای زائد را میسر می‌کند.

خطرات ناشی از این لیزر این است که لیزر ممکن است باعث ایجاد تغییر رنگ‌دانه (تیره یا روشن شدن) پوست شود و برای پوست‌های تیره مناسب نیست.

سیستم لیزر Nd- YAG :

لیزر Nd- YAG یا پالس بلند روش بی‌خطر و مؤثر در از بین بردن طولانی‌مدت موهای زائد برای افراد باپوست تیره است. در این نوع لیزرها طول‌موج نزدیک به مادون‌قرمز به‌طور عمیق به پوست نفوذ و سپس توسط رنگ‌دانه‌ی مو جذب می‌شوند یافته‌های جدید نشان می‌دهد این نوع لیزر بر بافت‌های اطراف تأثیری ندارد.

از معایب لیزر ان دی یاگ این است که تأثیری بر موهای سفید یا روشن ندارد و تأثیر آن بر موهای نازک نیز کم است. درد این لیزر از دیگر لیزرها بیشتر است و خطر سوختگی، زخم، قرمزی، تغییر رنگ پوست و ورم وجود دارد.

دستگاه لیزر ICE PLATINA PLUS و ICE PLATINUM :

این دو دستگاه نیز جزو پیشرفته‌ترین و بهترین دستگاه‌های حال حاضر جهان هستند که انقلابی در نوع خود می‌باشند چه ازنظر تکنولوژی و چه ازنظر کیفیت، مزیت این دستگاه بر رقبای دیگر خود این است که تمامی تکنولوژی ۳ دستگاه الکساندرایت،Nd:YAG و دایود را در خود جای‌داده است.

یعنی هر ۳ طول‌موج دستگاه‌های نامبرده شده را دارد، اگر دارای موی بلوند یا روشنی هستید یا موهای نازکی دارید و یا پوست تیره و برنزی دارید این دستگاه با تغییر فرکانس مناسب برای پوست و موی شما می‌تواند به‌راحتی موهای زائد شمارا از بین ببرد.

این دستگاه راه‌حلی مناسب برای لیزر موهای زائد انواع متخلف پوست با تناژ رنگ‎های پوستی است. دستیابی به چنین دستاوردی در فناوری حذف مو، ترکیبی از مزایای جذب بالای طول‌موج لیزر الکساندرایت با ویژگی‌های مثبت لیزر دایود است.

این رویکرد جدید درمانی با چند لیزر و چند فن‌آوری به پزشکان این امکان را می‌دهد تا نواحی زیادی از بدن را تحت پوشش قرار دهند و  انواع موها را حذف کنند. قابلیت شگفت‌انگیز این دستگاه این است که موهای روشن و نازک را نیز به‌سرعت و بدون درد را درمان می‎کند.

لیزر ایلایت :

دستگاه لیزر ایلایت (E-light) تلفیقی از مزایای لیزر IPL و RF را ارائه می‌دهد. سازوکار عملکرد E-light مبتنی بر تفاوت مقاومت بین بافت هدف و پوست عادی است و تأثیرگذاری آن منتج از اثر جذب گزینشی انرژی نورانی توسط پوست است.

انرژی رادیوفرکوئنسی تا لایه میانی و عمقی پوست نفوذ و بافت را گرم می‎کند، درنتیجه نسبت به درمان آی پی ال انرژی کمتری به‌کاربرده می‌شود، بیمار ناراحتی کمتری را متحمل می‌شود و به نتیجه بهتری دست می‌یابد.

به‌علاوه سیستم خنک‌کننده دستگاه لیزر ایلایت درد و ناراحتی بیمار را کمتر می‌کند. انرژی رادیو فرکوئنسی (امواج رادیویی) برای جذب نیازی به ملانین ندارد و به همین دلیل E-light برای از بین بردن موهای نرم یا نازکی مناسب است که درمان آن‌ها به روش آی پی ال عوارض متعددی را به دنبال داشت.

دستگاه لیزر IPL :

آی پی ال intense pulse light معین دستگاه‌های نور شدید پالسی؛ در اصل لیزر نیست بلکه فلش لامپ‌های زنون هستند که نور چند طول‌موجی و non coherent ایجاد می‌کنند که قادر است اثرات گوناگون بر روی ساختارهای مختلف پوست داشته باشد و می‌توان با گزینش فیلترهای مناسب اثر دلخواه برای اهداف مشخص را به دست آورد.

دستگاه IPL روش محبوبی جهت برداشتن موهای زائد و جوان‌سازی پوست و روشن نمودن لک‌های صورت وهم چنین آثار سطحی جوش‌های صورت (آکنه) است. دستگاه IPL لیزر نیست اما کارایی و عملکرد مشابه دارد. ارزان‌تر است و سریع‌تر عمل می‌کند.

دستگاه IPL با پالس نوری شدید جهت حذف موهای صورت، پاها، پشت و پوبیس به‌صورت آرام و بی‌خطر استفاده می‌شود. پالس‌های نوری با تمرکز روی فولیکول موها موجب ایجاد گرما و تخریب آن‌ها بدون سوختگی و یا آسیب به پوست می‌شوند. دستگاه حذف موی IPL سریع و کاملاً بدون درد است.

عوارض جانبی کم است ولی می‌تواند شامل قرمزی و تورم در محل درمان باشد که به‌سرعت برطرف می‌شوند.

دستگاه لیزر روبی :

لیزر روبی اولین دستگاه لیزری است که برای حذف موهای زائد مورداستفاده قرار گرفت. این دستگاه با طول‌موج کوتاه ۱۹۴ نانومتر، ملانین را مورد هدف قرار می‌دهد. این دستگاه لیزر بیشترین میزان جذب نور در ملانین را دارد، ازاین‌رو برای افرادی باپوست تیره مناسب نیست چون به دلیل جذب بالا خطر تغییرات رنگ‌دانه‌ای در پوست‌های تیره وجود دارد.

دستگاه لیزر سوپرنوا :

جدیدترین دستگاه برای لیزر موهای زائد استفاده از دستگاه لیزر سوپرنواست، امروزه  در کلینیک‌های از بین  بردن موهای زائد در سراسر دنیا از این  دستگاه استفاده می‌شود. این دستگاه که به آن سوپرنوا آیس هم میگویند و آمیختن چند تکنولوژی و طول‌موج توانسته بدون هیچ درد و سوزشی روی انواع پوست‌ها لیزر موهای زائد را انجام بدهد.

۰۹۰۱۱۳۰۴۰۱۹ 📱   👉کلیک نمائید👉

 پشتیبانی واتساپ ۰۹۰۱۱۳۰۴۰۱۹  👉👉

 زمان تماس        ⏰  ۹ صبح تا ۲۲ شب

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *