قبلی
بعدی

ایده های طراحی ناخن بهار۲۰۲۲+ عکس

وقتی صحبت از رنگ لاک به میان می آید، رنگ های متالیک و تیره زرق و برق ملایمی به لاک شما می دهند، اما رنگ های پاستلی نشاط و زرق و برق واقعی به ناخن های شما می دهند. لاک های پاستلی همیشه در فصل بهار به شدت خودنمایی می کنند

فرنچ یکی از طرح هایی است که هیچ گاه قدیمی نمی شود. فرنچ همیشه جزو اولین ترند های هر فصلی است فقط رنگ و طرح آن تغییر می کند. بهار امسال هم مانند گذشته فرنچ های ناخن بسیار جذابی ترند شده اند. مثلاً فرنچ با اکلیل یا نگین یا کروم و کلا هر چیز براقی نوک انگشت، از ترند های پر طرفدار امسال خواهد بود. همچنین فرنچ های غیر معمول و متفاوت با رنگ بندی های متنوع از ترند های جذاب بهار ۲۰۲۲ خواهد بود.برخی از طرح های ناخن تا حدی مینیمال شدند که یک مانیکور ساده و یک لایه لاک بی رنگ بر روی آن برای حفاظت بیشتر تنها مراحل آن هستند.

در کنار ناخن های مینیمال ناخن های رنگی رنگی نیز امسال به شدت ترند شده اند. اگر بخواهید همچنان ساده باشید اما فراتر از طرح طبیعی ناخن خود بروید، رنگ های صورتی ترند شده امسال به شما کمک زیادی خواهند کرد. همچنین در طرح های رنگی امسال می توان رنگ های نارنجی روشن، قرمز روشن، رنگ های پاستیلی ملایم، صورتی های جذاب و حتی رنگ های بنفشی که در تناژ رنگ سال ۲۰۲۲ هستند را پیدا کرد.

 تا حدودی می توان گفت بزرگ ترین ترند طراحی ناخن امسال، گل ها خواهد بود. احتمالاً بهار امسال شاهد طرح هایی با گل در پس زمینه های نود، شیری و مروارید، نقش های ظریف از ساقه گل، خوشه های چند رنگ روی ناخن، فرنچ با گل های ریز و طرح های بیشمار دیگر خواهیم بود.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *