دوره های آموزش مراقبت و پاکسازی پوست در مشهد| ورکشاپ آموزش فشیال پوست و اسکین کر در مشهد

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش فیشال مشهد در مرکز ایران فیشیال شعبه مشهد تماس بگیرید.

 شماره تماس ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱   ,  ۰۹۱۵۲۹۰۲۵۹۲ کلیک کنید

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱   👉👉

امروزه، عباراتی مانند مراقبتهای پوستی، پاکسازی پوست و فیشیال بیش از گذشته شنیده می شود. همین امر موجب شده  که افراد بیشتر  در گوشی به دنبال مراکز مراقبت و زیبایی پوست باشند.این موجب شده که هنرجویانی که دنبال یک حرفه شیک و پردرامد هستند برای یادگیری این حرفه جذاب دنبال مراکز معتبر آموزشی باشند و با  جستجوی واژه هایی مانند بهترین مرکز مراقبت زیبایی مشهد، بهترین مرکز فشیال مشهد، و  دوره های آموزش مراقبت و پاکسازی پوست در مشهد و عبارتهای مشابه  مرکز مورد نظر خود را برای انجام آموزش و یا خدمات پوست پیدا کنند.

آکادمی ایران فیشیال یکی از مراکز بسیارمعتبر و شناخته شده در زمینه آموزش خدمات پوست و زیبایی می باشد که بعد از موفقیتهای چشمگیر در زمینه آموزش خدمات پوست و زیبایی در تهران و به دنبال پاسخگویی به درخواستهای فراوان هنرجویان از سراسر کشور، فعالیتهای آموزشی خود در زمینه پوست و زیبایی را در شهرهای بزرگی مانند اصفهان، مشهد ، کرج و شیراز به شکل کاملا حرفه ای  آغاز نمود.

در مرکز ایران فیشیال کلیه خدمات آموزشی در مورد پوست و زیبایی مانند پاکسازی پوست، فشیال صورت، آموزش انواع دستگاههای لیزر و آموزش تزریق ژل و بوتاکس (صرفا برای پزشکان) با حضور بهترین اساتید بین المللی از تهران آموزش داده می شود.

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش فیشال مشهد در مرکز ایران فیشیال شعبه مشهد تماس بگیرید.

 شماره تماس ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱   ,  ۰۹۱۵۲۹۰۲۵۹۲ کلیک کنید

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱   👉👉

پاکسازی یک واژه‌ی عمومی برای توصیف ترکیبی از روش‌های مراقبت از پوست است که سه هدف کلی را دنبال می‌کنند و هر کدام فوایدی برای پوست دارند:

برداشت سلول‌های مرده یا اگزفولیشن (exfoliation)

پاکسازی آلودگی‌ها، چربی‌ها و مواد اضافی روی پوست

کمک به پوست با آبرسانی، تغذیه یا بهبود خونرسانی

دوره های صفر تاصد آموزش پاکسازی پوست در مشهد

فیشال یک درمان چندگام برای پوست و یکی از بهترین راه های مراقبت از پوست است. فیشال پوست را تمیز، پاکسازی و مغذی کرده، و با ایجاد پوستی آبرسانی شده آن را جوان تر نشان می دهد. همچنین درباره مراقبت از پوست نیز توصیه های مختلف ارائه می شود. زمانی که به طور مرتب فیشال انجام دهید تاثیر آن بیشتر می شود. 

 مرحله اول پاکسازی از طریق پنبه یا اسفنج است. اغلب متخصصین دوبار پاکسازی انجام می دهند. در اغلب فیشال ها دستگاهی وجود دارد که لایه کمی بخار روی صورت وارد می کند. این لایه بخار ریلکس کننده بوده، و جوش سرسیاه و سرسفید را نرم می کند. اگر پوست تان حساس است، شاید متخصص از بخار استفاده می کند. 

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش فیشال مشهد در مرکز ایران فیشیال شعبه مشهد تماس بگیرید.

 شماره تماس ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱   ,  ۰۹۱۵۲۹۰۲۵۹۲ کلیک کنید.

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱   👉👉

لایه برداری پوست با دستگاه یا مواد شیمیایی انجام می شود. لایه برداری مکانیکی شامل ماده ای است که سلول های مرده پوست را از بین می برد. این نوع لایه برداری معمولا طی بخار دادن انجام می شود. لایه برداری شیمیایی شامل استفاده از آنزیم و اسید برای جدایی سلول های پوست است. 

یک روش برای خالی کردن و برداشتن جوش های سرسفید و سرسیاه که شدت درد آن در افراد مختلف متفاوت است.با ایجاد ضربه هایی روی پوست و فعال شدن جریان خون پوست و ماهیچه های صورت ریلکس و تحریک می شود. 

ماسک براساس نوع پوست (خشک، چرب، مختلط، حساس یا جوش دار) و شرایط آن توصیه می شود.

این روش‌ها در آرایشگاه‌ها، مراکز سلامت پوست یا اسپاها انجام می‌شوند و معمولاً در آن‌ها از دستگاه بخور مخصوص، ماساژ و کرم‌های خاصی استفاده می‌شود.

این روزها پاکسازی و فشیال پوست رواج زیادی بین خانمها پیدا کرده و چنانچه علاقه ای به این رشته دارید با گذراندن آموزش در دوره های پاکسازی چوست و کسب مدرک از این راه درآمد خوبی کسب کنید

در این دوره آموزش آنالیز کردن سـاختمان پوسـت ، آمـاده سـازی پوست مشتری ، پاکسازی انواع پوست ، مراقبت های بعد از پاکسازی و به کـارگیری ماسـک صـورت به هنر جو آموزش داده می شود. امروزه یکی از فاکتورهای اصلی در گریم داشتن پوستی شفاف می باشد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش فیشال و پاکسازی پوست مشهد لطفا با شماره ذیل تماس بگیرید.

 شماره تماس ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱   ,  ۰۹۱۵۲۹۰۲۵۹۲ کلیک کنید.

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱   👉👉

مباحث آموزشی دوره پاکسازی پوست:

 •  شناخت ساختمان و لایه های پوست
 •  شناخت انواع پوست و مراقبت های متناسب با هر پوست
 •  آموزش پاکسازی سطحی با انواع مواد شوینده
 •  آموزش پاکسازی عمقی و لایه برداری با انواع اسکراب
 •  آموزش پاکسازی لایه برداری با دستگاه میکرودرم
 •  آموزش آبرسانی و کلاژن سازی با انواع بخور سرد و گرم
 •  آموزش ماساژ صورت جهت افزایش جریان خون
 •  آموزش کلاژن سازی و جوانسازی با انواع ماسک های صورت
 •  آموزش ساخت انواع ماسک های گیاهی و اروگانیک

آموزش دورهای مراقبت پوست skincare تئوری و عملی در مشهد| ایران فیشیال مشهد

 شماره تماس ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱   ,  ۰۹۱۵۲۹۰۲۵۹۲ کلیک کنید.

  پشتیبانی واتساپ ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱   👉👉

دوره مقدماتی آموزش تکنولوژی تجهیزات زیبایی

روش‌ها و تکنولوژی‌های مورد استفاده

تجهیزات مورد استفاده در پاکسازی

تجهیزات مورد استفاده در لایه برداری پوست

کارورزی کلینیکی با دستگاه‌ها

 شماره تماس ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱   ,  ۰۹۱۵۲۹۰۲۵۹۲ کلیک کنید.

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱   👉👉

آموزش تخصصی فیشال صورت  در مشهد و Skin Care مشهد با ارائه مدرک بین المللی

عناوین مهم آموزش:

 • ماسک طلاى ۲۴ عیار جهت جوانسازى، از بین بردن لک ، کلاژن سازى                        
 • آبرسانی تخصصی با مواد و پدهای آبرسان – هیدرودرمی (آبرسانی عمیق پوست) – آبرسانی عمیق با جلبک دریایی 
 • میکرودرمی (لایه برداری ، جوانسازی ، پاکسازی ، روشن کننده ، بستن منافذ)
 • لیفت صورت با ماسک گچی و پیل آف
 • مزوتراپی صورت و دور چشم
 • مزوتراپی تخصصی ریزش مو

جهت مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش فیشال و پاکسازی پوست مشهد لطفا با شماره ذیل تماس بگیرید.

 شماره تماس ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱   کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱   👉👉

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش فیشال مشهد در آکادمی ایران فیشیال شعبه مشهد تماس بگیرید.

 شماره تماس ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱   کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱   👉👉

تجهیزات فیشیال چیست؟

درمانگران همچنین می توانند از تجهیزات مختلف در طول فرآیند فیشال استفاده کنند. که شامل ابزارهای کوچک متفاوت هستند و عبارتند از:

بخور صورت: این ابزارها به مرطوب شدن و پاکسازی پوست کمک می کنند. بخور همچنین می تواند به اکسیژن رسانی سلولی و گسترش منافذ پوست و افزایش گردش خون کمک کند.

غلتک های یخی: این ابزارها از ژل خنک کننده برای کاهش قرمزی پوست، چین و چروک و خطوط صورت استفاده می کنند و در عین حال پوست را سفت می کنند و درد عضلانی را تسکین می دهند. غلطک های یخ در درمان هایی مانند میکرودرم ابریژن، لایه برداری پوست، میکرونیدلینگ و موارد دیگر محبوب هستند.

اسکرابرهای اولتراسونیک پوست – که به عنوان اسپاتول پوست شناخته می شوند، اسکرابرهای پوست اولتراسونیک راهی را برای جلوتر بردن صورت ارائه می دهند، با استفاده از ارتعاشات اولتراسونیک برای لایه برداری عمیق و خارج کردن چربی ها و ناخالصی های اضافی.

اسکنرهای پوست – برای عمیق‌تر شدن در شناسایی مشکلات پوستی نسبت به آنچه در آینه می‌بینید، متخصصان از اسکنرهای پوست استفاده می‌کنند. این دستگاه‌ها از فناوری لامپ آبی سیاه استفاده می‌کنند که شرایطی مانند مسدود شدن منافذ، گردش خون ضعیف، پوست کم‌آبی را که در زیر لایه‌های بیرونی پوست وجود دارد، برجسته می‌کند.

انتخاب بهترین درمان برای شما کاملاً به شناخت نوع پوست و مسائلی که می‌خواهید به آنها رسیدگی کنید بستگی دارد. اما چه به دنبال درمان آکنه، پیری یا صرفاً یک درمان زیبایی آرامش بخش باشید، فیشال گزینه ای است که نوید پوست سالم تر و درخشان تر را به شما می دهد.

با توجه به اهمیت فیشال در زندگی امروزی نیاز مردم به متخصصان در این زمینه بیشتر شده است و علاوه بر خانمها ، آقایان نیز به دنبال متخصص فیشیال هستند تا آلودگی ها و آکنه و منافذ را به صورت حرفه ای از صورتشان پاک کنند و شادابی و زیبایی را به پوستشان بازگرداند. با توجه به این موضوع و اهمیت روز افزون رسیدگی به پوست و نیاز به متخصص در زمینه فیشیال با شرکت در دوره های آموزش فیشیال و اخذ مدرک می توانید در این رشته فعالیت نمایید و کسب درآمد کنید.                                                

آموزش فیشیال صورت در ایران فیشیال توسط مربیان مجرب برگزار می شود که در پایان دوره ها می‌توانید مدرک بین المللی فیشیال را دریافت نمائید. این کلاس ها و دوره های فیشال پوست شامل سرفصل های جامع مربوط به آموزش فیشیال صورت با مواد و پاکسازی پوست با دستگاه می شود. هنرجویان در پایان آموزش فیشیال صورت، برای ورود به بازارکار آماده می‌شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند.

شما با گذراندن دوره آموزش فیشیال در مشهد میتوانید در این زمینه تبحر لازم را کسب کنید. شرکت کنندگان پس از پایان دوره فیشیال مشهد تسلط کامل بر مباحث پوست و دستگاههای زیبایی اتاق پوست خواهند داشت. پس از گذراندن دوره فیشال  در مشهد میتواند بطور مختلف کسب درامد بسیار خوبی داشته باشد. بعنوان مثال مشغول بکار در مکانهایی مانند مطبها و کیلینیکهای زیبایی،  دارو خانه ها بعنوان مشاور پوست و یا بصورت مستقل در سالنهای زیبایی کار کند.

آکادمی ایران فیشال به عنوان یکی از برترین آکادمی های ایران در آموزش ، دوره های خود را ابتدا در زمینه  پوست و زیبایی در تهران آغاز نمود و در ادامه به دلیل رعایت شاخص های ممتاز آموزشی به سرعت مورد استقبال هنرجویان و کاراموزان علاقمند در سراسر کشور قرار گرفت به گونه ای که تراکم و تعدد درخواست ها موجب شد که دوره های آموزشی از تهران به شهرهای دیگری مانند اصفهان، مشهد، شیراز، کرمانشاه، بندرعباس، مشهد،رشت، اردبیل و ساری منتقل شود و هنرجویان و کاراموزان عزیز در سراسر کشور بتوانند از دوره های با کیفیت ایران فیشال در سراسر کشور بهره مند شوند.

این موجب شد که علاقمندان و به طور خاص بانوان جوان که به دنبال فراگیری دوره های مختلف آموزشی در تهران هستند ، به جای تحمل هزینه های مالی و دغدغه های موجود در سفر به تهران، بتوانند دوره های موردنظر خود را در شهر مشهد با کیفیت بالا آموزش دیده و تجربه های اساتید درجه یک تهران را زیرنظر آکادمی ایران فیشال در آرامش کامل دریافت نمایند.

دوره آموزشی فیشیال یکی از محبوبترین دوره های آکادمی ایران فیشال محسوب می شود که خیلی سریع طرفدارهای خاص خود را پیدا کرد. امروزه به طور خاص آموزش جامع فیشال در مشهد طرفداران بسیاری بین خانمهای مشهدی پیدا کرده است .

چرا آکادمی ایران فیشیال را انتخاب کنید؟

آکادمی ایران فیشال آموزش های خود را با دارا بودن شعب مختلف در شهرهای بزرگ و در اختیار داشتن امکانات و مربیان با تجربه و متخصص با کیفیت بالا  ارائه می دهد تا هنرجویان عزیز به بهترین شرایط ممکن برای شروع یا پیشرفت در حرفه زیبایی خود دست یابند. مراکز آموزشی ایران فیشال در شهرهای تهران، مشهد، مشهد،شیراز و اصفهان آماده آموزش در تمام طول سال هستند.

تمامی مراکز دارای تجهیزات مدرن هستند و می توانند میزبانی شایسته برای اطمینان هنرجویان مشتاق به آموزش فیشال مشهد  و دیگر شهرستانها باشند. 

در ادامه مهمترین شاخصهای آکادمی ایران فیشال ودلائل موفقیت بسیارسریع آن آمده است:

۱-اساتید ممتاز تهران

یکی از مهمترین عوامل موفقیت شگفت انگیز آکادمی ایران فیشال استفاده از اساتید طراز اول تهران می باشد که بیدریغ تجربیات خود را در اختیار هنرجویان عزیز مشهدی قرار می دهند. معیار انتخاب اساتید در آکادمی ایران فیشال شاخص هایی مانند سابقه درخشان در آموزش ، مدیریت خوب آموزشی و تدریس ممتاز برای هنرجویان عزیز می باشد

۲- پشتیبانی نامحدود:

در طول دوره فیلمهای آموزشی کل دوره، صفرتا صد در گروه پشتیبانی هنرجویان عزیز قرار داده می شود. در این گروه پشتیبانی هنرجویان می توانند تجربه خود و اشکالات احتمالی را از اساتید بپرسند. اساتید آکادمی نیز با کمال میل تجربیات ارزشمند خود را در اختیار هنرجویان علاقمند قرار می دهند.این مهم باعث می شود که هنرجویان با دغدغه کمتری وارد بازار کار شوند 

۳- تبلیغ رایگان گوگل

همچنین با توجه به اینکه سایت های تبلیغاتی رتبه یک کشور یعنی سایت بزرگ آرایش و سایت عروسی ایرانی جزو مجموعه ایران فیشال می باشند، با صلاحدید مدیریت مجموعه ” آقای دکتر مشایخی” تبلیغ رتبه یک گوگل به مدت ۱ سال برای ۳نفر اول هر دوره به شکل رایگان انجام می شود که این می تواند هدیه ای بسیار ارزشمند برای هنرجویان ایران فیشال مشهد باشند که بدون هزینه تبلیغ می توانند به مدت یک سال در رتبه یک گوگل قرار گیرند.

۴- لباس فرم و پذیرایی

آکادمی ایران فیشال بنا به هدف گذاری خود برای همه هنرجویان عزیز لباس فرم تهیه و اهدا می کند تا هنرجویان عزیز با یک نظم و دیسیپلین قابل تامل در طول دوره حاظر شوند. در طول دوره پذیرایی از هنرجویان عزیز شامل برک و ناهار در اختیار هنرجویان عزیز مشهدی قرار داده می شود.

۵- کیفیت اجرای دوره

یکی دیگر از شاخصه های مهم آکادمی ایران فیشال، مدیریت توانمند در بحث اجرای دوره می باشد به گونه ای که هنرجویان بدون دغدغه بتوانند با یک نظم حرفه ای در محیطی آرام دوره را سپری نمایند. هنرجویان در طول دوره در صورتی که به هر دلیل موارد ناخواسته را مشاهده نمودند می توانند با مدیر اجرایی دوره مطرح نمایند.

۶- مدرک معتبر| بین المللی

به رسم همه دوره ها برای همه هنرجویان مدرک معتبر قابل رهگیری از طریق کد رجیستری اهدا می شود. هزینه مدرک بین المللی جزو هزینه ثبت نام می باشد. هنرجویانی که علاه بر مدرک بین الملیی درخواست مدرک فنی و حرفه ای داشته باشند می بایست هزینه آنرا به صورت جداگانه به آکادمی پرداخت نمایند. بدیهی است برای این دسته از هنرجویان عزیز ثبت نام در پرتال سازمان فنی و حرفه ای انجام  شده و در تاریخ مقرر آزمون به دو شکل عملی و تئوری برگزار خواهد شد.

آدرس تهران :تهران- یوسف آباد خ ۳۸پلاک ۱

اصفهان:چهار باغ بالا- خ میر، ابتدای خ جهانگیرخان قشقایی پلاک ۷۹

شیراز: قصرالدشت، نبش خیابان مهدی آباد، جنب قنادی کامران، پلاک ۱۱۱۶،طبقه دوم

آدرس مشهد : مهرشهر، بلوار ارم، رویال سنتر، طبقه ۱ واحد۱

آدرس : مشهد وکیل آباد نبش صارمی ۴۱ پلاک ۵۳/۱ واحد