دوره های آموزش مراقبت و پاکسازی پوست در اصفهان| ورکشاپ  آموزش فشیال پوست و skincare در اصفهان

امروزه، عباراتی مانند مراقبتهای پوستی، پاکسازی پوست وفیشیال بیش از گذشته شنیده می شود. همین امر موجب شده  که افراد بیشتر  در گوشی به دنبال مراکز مراقبت و زیبایی پوست باشند.این موجب شده که هنرجویانی که دنبال یک حرفه شیک و پردرامد هستند برای یادگیری این حرفه جذاب دنبال مراکز معتبر آموزشی باشند و با  جستجوی واژه هایی مانند بهترین مرکز مراقبت زیبایی اصفهان، بهترین مرکز فشیال اصفهان، و  دوره های آموزش مراقبت و پاکسازی پوست در اصفهان و عبارتهای مشابه  مرکز مورد نظر خود را برای انجام آموزش و یا خدمات پوست پیدا کنند.

اصفهان

ایران فیشیال یکی از مراکز بسیارمعتبر و شناخته شده در زمینه آموزش خدمات پوست و زیبایی می باشد که بعد از موفقیتهای چشمگیر در زمینه آموزش خدمات پوست و زیبایی در تهران و به دنبال پاسخگویی به درخواستهای فراوان هنرجویان از سراسر کشور، فعالیتهای آموزشی خود در زمینه پوست و زیبایی را در شهرهای بزرگی مانند اصفهان، مشهد ، کرج و شیراز به شکل کاملا حرفه ای  آغاز نمود.
در مرکز ایران فیشیال کلیه خدمات آموزشی در مورد پوست و زیبایی مانند پاکسازی پوست، فشیال صورت، آموزش انواع دستگاههای لیزر و آموزش تزریق ژل و بوتاکس (صرفا برای پزشکان) با حضور بهترین اساتید بین المللی از تهران آموزش داده می شود.

پاکسازی یک واژه‌ی عمومی برای توصیف ترکیبی از روش‌های مراقبت از پوست است که سه هدف کلی را دنبال می‌کنند و هر کدام فوایدی برای پوست دارند:

برداشت سلول‌های مرده یا اگزفولیشن (exfoliation)

پاکسازی آلودگی‌ها، چربی‌ها و مواد اضافی روی پوست

کمک به پوست با آبرسانی، تغذیه یا بهبود خونرسانی

دوره های آموزش پاکسازی پوست در اصفهان

فیشال یک درمان چندگام برای پوست و یکی از بهترین راه های مراقبت از پوست است. فیشال پوست را تمیز، پاکسازی و مغذی کرده، و با ایجاد پوستی آبرسانی شده آن را جوان تر نشان می دهد. همچنین درباره مراقبت از پوست نیز توصیه های مختلف ارائه می شود. زمانی که به طور مرتب فیشال انجام دهید تاثیر آن بیشتر می شود. 

 مرحله اول پاکسازی از طریق پنبه یا اسفنج است. اغلب متخصصین دوبار پاکسازی انجام می دهند. در اغلب فیشال ها دستگاهی وجود دارد که لایه کمی بخار روی صورت وارد می کند. این لایه بخار ریلکس کننده بوده، و جوش سرسیاه و سرسفید را نرم می کند. اگر پوست تان حساس است، شاید متخصص از بخار استفاده می کند. 

لایه برداری پوست با دستگاه یا مواد شیمیایی انجام می شود. لایه برداری مکانیکی شامل ماده ای است که سلول های مرده پوست را از بین می برد. این نوع لایه برداری معمولا طی بخار دادن انجام می شود. لایه برداری شیمیایی شامل استفاده از آنزیم و اسید برای جدایی سلول های پوست است. 

یک روش برای خالی کردن و برداشتن جوش های سرسفید و سرسیاه که شدت درد آن در افراد مختلف متفاوت است.با ایجاد ضربه هایی روی پوست و فعال شدن جریان خون پوست و ماهیچه های صورت ریلکس و تحریک می شود. 

ماسک براساس نوع پوست (خشک، چرب، مختلط، حساس یا جوش دار) و شرایط آن توصیه می شود.

این روش‌ها در آرایشگاه‌ها، مراکز سلامت پوست یا اسپاها انجام می‌شوند و معمولاً در آن‌ها از دستگاه بخور مخصوص، ماساژ و کرم‌های خاصی استفاده می‌شود.

این روزها پاکسازی و فشیال پوست رواج زیادی بین خانمها پیدا کرده و چنانچه علاقه ای به این رشته دارید با گذراندن آموزش در دوره های پاکسازی چوست و کسب مدرک از این راه درآمد خوبی کسب کنید

در این دوره آموزش آنالیز کردن سـاختمان پوسـت ، آمـاده سـازی پوست مشتری ، پاکسازی انواع پوست ، مراقبت های بعد از پاکسازی و به کـارگیری ماسـک صـورت به هنر جو آموزش داده می شود. امروزه یکی از فاکتورهای اصلی در گریم داشتن پوستی شفاف می باشد.

مباحث آموزشی دوره پاکسازی پوست:

 شناخت ساختمان و لایه های پوست

 شناخت انواع پوست و مراقبت های متناسب با هر پوست

 آموزش پاکسازی سطحی با انواع مواد شوینده

 آموزش پاکسازی عمقی و لایه برداری با انواع اسکراب

 آموزش پاکسازی لایه برداری با دستگاه میکرودرم

 آموزش آبرسانی و کلاژن سازی با انواع بخور سرد و گرم

 آموزش ماساژ صورت جهت افزایش جریان خون

 آموزش کلاژن سازی و جوانسازی با انواع ماسک های صورت

 آموزش ساخت انواع ماسک های گیاهی و اروگانیک

آموزش دورهای مراقبت پوست skincare تئوری و عملی در اصفهان

 
 
در واقع پاکسازی پوست یکی از مراقبت های اساسی پوست است که با از بین بردن سلول های مرده در سطح پوست، پاک کردن گرد و غبار، مواد آرایشی و چربی اضافی در سطحی ترین لایه پوست (اپیدرم) و باز کردن منافذ پوست برای تنفس، جذب مواد مورد نیاز و اساسی پوست مانند آبرسـان و احیـاء کننـده، پوست را طراوت می بخشد و باعث می شود آسیب های پوستی کاهش یابد و پوست جوان تر بماند.
در این دوره آموزشی آنالیز کردن سـاختمان پوسـت ، آمـاده سـازی پوست مشتری ، پاکسازی انواع پوست ، کار با انواع مواد و محصولات مراقبتی ، مراقبت های بعد از پاکسازی ، مراقبت های شخصی پوست و به کـارگیری انواع ماسـک صـورت به کارآموز آموزش داده می شود. امروزه یکی از فاکتورهای اصلی زیبایی داشتن پوستی سالم و باطراوت می باشد.
زمانبندی و هزینه دوره
پس از گذراندن دوره آموزشی پاکسازی پوست کاراموز با مباحث زیر آشنا می شود و روش های تخصصی پاکسازی را متناسب با روش های جدید فرا می گیرد. و در نهایت با اخذ مدرک معتبر فنی حرفه ای می تواند وارد بازار کار شود.
 
 

شما با گذراندن دوره آموزش فیشیال در کرج میتوانید در این زمینه تبحر لازم را کسب کنید. شرکت کنندگان پس از پایان دوره فیشیال اصفهان تسلط کامل بر مباحث پوست و دستگاههای زیبایی اتاق پوست خواهند داشت. پس از گذراندن دوره فیشال  در اصفهان میتواند بطور مختلف کسب درامد بسیار خوبی داشته باشد. بعنوان مثال مشغول بکار در مکانهایی مانند مطبها و کیلینیکهای زیبایی،  دارو خانه ها بعنوان مشاور پوست و یا بصورت مستقل در سالنهای زیبایی کار کند.

آکادمی ایران فیشال به عنوان یکی از برترین آکادمی های ایران در آموزش ، دوره های خود را ابتدا در زمینه  پوست و زیبایی در تهران آغاز نمود و در ادامه به دلیل رعایت شاخص های ممتاز آموزشی به سرعت مورد استقبال هنرجویان و کاراموزان علاقمند در سراسر کشور قرار گرفت به گونه ای که تراکم و تعدد درخواست ها موجب شد که دوره های آموزشی از تهران به شهرهای دیگری مانند اصفهان، مشهد، شیراز، کرمانشاه، بندرعباس، اصفهان،رشت، اردبیل و ساری منتقل شود و هنرجویان و کاراموزان عزیز در سراسر کشور بتوانند از دوره های با کیفیت ایران فیشال در سراسر کشور بهره مند شوند.

این موجب شد که علاقمندان و به طور خاص بانوان جوان که به دنبال فراگیری دوره های مختلف آموزشی در تهران هستند ، به جای تحمل هزینه های مالی و دغدغه های موجود در سفر به تهران، بتوانند دوره های موردنظر خود را در شهر اصفهان با کیفیت بالا آموزش دیده و تجربه های اساتید درجه یک تهران را زیرنظر آکادمی ایران فیشال در آرامش کامل دریافت نمایند.

دوره آموزشی فیشیال یکی از محبوبترین دوره های آکادمی ایران فیشال محسوب می شود که خیلی سریع طرفدارهای خاص خود را پیدا کرد. امروزه به طور خاص آموزش جامع فیشال در اصفهان طرفداران بسیاری بین خانمهای اصفهانی پیدا کرده است .

چرا آکادمی ایران فیشیال را انتخاب کنید؟

آکادمی ایران فیشال آموزش های خود را با دارا بودن شعب مختلف در شهرهای بزرگ و در اختیار داشتن امکانات و مربیان با تجربه و متخصص با کیفیت بالا  ارائه می دهد تا هنرجویان عزیز به بهترین شرایط ممکن برای شروع یا پیشرفت در حرفه زیبایی خود دست یابند. مراکز آموزشی ایران فیشال در شهرهای تهران، اصفهان، مشهد،شیراز و اصفهان آماده آموزش در تمام طول سال هستند.

تمامی مراکز دارای تجهیزات مدرن هستند و می توانند میزبانی شایسته برای اطمینان هنرجویان مشتاق به آموزش فیشال اصفهان  و دیگر شهرستانها باشند. 

در ادامه مهمترین شاخصهای آکادمی ایران فیشال ودلائل موفقیت بسیارسریع آن آمده است:

۱-اساتید ممتاز تهران

یکی از مهمترین عوامل موفقیت شگفت انگیز آکادمی ایران فیشال استفاده از اساتید طراز اول تهران می باشد که بیدریغ تجربیات خود را در اختیار هنرجویان عزیز اصفهانی قرار می دهند. معیار انتخاب اساتید در آکادمی ایران فیشال شاخص هایی مانند سابقه درخشان در آموزش ، مدیریت خوب آموزشی و تدریس ممتاز برای هنرجویان عزیز می باشد

۲- پشتیبانی نامحدود:

در طول دوره فیلمهای آموزشی کل دوره، صفرتا صد در گروه پشتیبانی هنرجویان عزیز قرار داده می شود. در این گروه پشتیبانی هنرجویان می توانند تجربه خود و اشکالات احتمالی را از اساتید بپرسند. اساتید آکادمی نیز با کمال میل تجربیات ارزشمند خود را در اختیار هنرجویان علاقمند قرار می دهند.این مهم باعث می شود که هنرجویان با دغدغه کمتری وارد بازار کار شوند 

۳- تبلیغ رایگان گوگل

همچنین با توجه به اینکه سایت های تبلیغاتی رتبه یک کشور یعنی سایت بزرگ آرایش و سایت عروسی ایرانی جزو مجموعه ایران فیشال می باشند، با صلاحدید مدیریت مجموعه ” آقای دکتر مشایخی” تبلیغ رتبه یک گوگل به مدت ۱ سال برای ۳نفر اول هر دوره به شکل رایگان انجام می شود که این می تواند هدیه ای بسیار ارزشمند برای هنرجویان ایران فیشال اصفهان باشند که بدون هزینه تبلیغ می توانند به مدت یک سال در رتبه یک گوگل قرار گیرند.

۴- لباس فرم و پذیرایی

آکادمی ایران فیشال بنا به هدف گذاری خود برای همه هنرجویان عزیز لباس فرم تهیه و اهدا می کند تا هنرجویان عزیز با یک نظم و دیسیپلین قابل تامل در طول دوره حاظر شوند. در طول دوره پذیرایی از هنرجویان عزیز شامل برک و ناهار در اختیار هنرجویان عزیز اصفهانی قرار داده می شود.

۵- کیفیت اجرای دوره

یکی دیگر از شاخصه های مهم آکادمی ایران فیشال، مدیریت توانمند در بحث اجرای دوره می باشد به گونه ای که هنرجویان بدون دغدغه بتوانند با یک نظم حرفه ای در محیطی آرام دوره را سپری نمایند. هنرجویان در طول دوره در صورتی که به هر دلیل موارد ناخواسته را مشاهده نمودند می توانند با مدیر اجرایی دوره مطرح نمایند.

۶- مدرک معتبر| بین المللی

به رسم همه دوره ها برای همه هنرجویان مدرک معتبر قابل رهگیری از طریق کد رجیستری اهدا می شود. هزینه مدرک بین المللی جزو هزینه ثبت نام می باشد. هنرجویانی که علاه بر مدرک بین الملیی درخواست مدرک فنی و حرفه ای داشته باشند می بایست هزینه آنرا به صورت جداگانه به آکادمی پرداخت نمایند. بدیهی است برای این دسته از هنرجویان عزیز ثبت نام در پرتال سازمان فنی و حرفه ای انجام  شده و در تاریخ مقرر آزمون به دو شکل عملی و تئوری برگزار خواهد شد.

آدرس تهران :تهران- یوسف آباد خ ۳۸پلاک ۱

اصفهان:چهار باغ بالا- خ میر، ابتدای خ جهانگیرخان قشقایی پلاک ۷۹

شیراز: قصرالدشت، نبش خیابان مهدی آباد، جنب قنادی کامران، پلاک ۱۱۱۶،طبقه دوم

آدرس اصفهان : مهرشهر، بلوار ارم، رویال سنتر، طبقه ۱ واحد۱

آدرس : مشهد وکیل آباد نبش صارمی ۴۱ پلاک ۵۳/۱ واحد

ابزار و وسایل مورد نیاز
تمامی مواد مصرفی مورد نیاز هنرجو  جهت آموزش و تمرین توسط آموزشگاه در اختیار هنرجو قرار می گیرد. تمامی دستگاه های اسکین کر جهت تمرین و آموزش هنرجو در اختیار او قرار خواهد گرفت. هنرجو هنگام آموزش و تمرین احتیاج به تهیه مواد و ابزار ندارد.
 
سرفصل های دوره پیشرفته
آموزش نحوه مشاوره به کلاینت،  شناخت پروتکل های درمانی کلاینت،  پاکسازی پوست خشک و حساس،  پاکسازی پوست چرب و جوش دار،  پاکسازی پوست بالغ و نرمال و…
 

 

آموزش مراقبت پوست

 
 
 
آموزش مراقبت پوست و مو
 (شناخت و تشخیص پوست، آناتومی پوست، آشنایی با دستگاههای Skin Care، پاکسازی، پیلینگ، هیدرودرمی، لیفتینگ، ویتامینه مو، میکرودرم ابریژن، ماساژ صورت) + اصول مدیریت مدرن در 
 

 
 
 
آموزش پاکسازی پوست (فیشیال)
حرفه پاکسازی (فیشیال) و مراقبت از پوست از فعالیتهای تقریبا جدیدی هست که بسیار جذاب و البته درامدزا است. بویژه برای خانم های عزیز که علاقمند در این زمینه هستند.خوشبختانه با گسترش اطلاع رسانی و فرهنگسازیهای اخیر که انجام گردیده  مردم به این درک از زیبایی رسیده اند. که پیشگیری از ایجاد مشکلات پوستی ازجمله جوش، لک، پیری ‌و… بهتر و آسانتر از درمان آنهاست.
بهترین مژده اینکه شما پس از گذراندن این دوره میتوانید در این زمینه تبحر لازم را کسب کنید. همچنین علاوه بر کمک رسانی به مردم در این حوزه، میتوانید درآمد مناسبی برای خود داشته باشید.
 
سرفصلهای مباحث آموزشی شامل:
مباحث آموزشی فیشیال و پاکسازی پوست از مقدماتی تا مراحل تخصصی
آشنایی با انواع پوست و لایه های مختلف آن
آشنایی با نقش لایه های پوست و اهمیت آن ها درعلم اسکینکیر
آشنایی با علتهای جوش و انواع جوش و منطق درمان و فیشیال های کنترل جوش
آشنایی با علتهای ایجاد لک
انواع لک و منطق درمان در فیشیال های ضد لک
آشنایی با منطق درمان در فیشیالهای جوانسازی و لیفتینگ
آشنایی با انواع لایه بردارها، ماسکها، سرمها و مواردی که در اتاق پوست استفاده میشود
آموزش نقش هیالورونیک اسید، مفهوم SPF،NMF و انواع ضد آفتابها
ترکیب مرطوب کننده ها
آموزش انواع ماساژ
انواع اسیدها و اسیدتراپی
مفهوم رادیکالهای آزاد و آنتی اکسیدان ها
اموزش انواع دستگاههای زیبایی. (هیدرودرمی، هایفرکونسی، اسکین اسکرابر، آراف، اولتراسوند پلاژن، میکرودرم آبریژن، ال ای دی تراپی، دستگاه اکوافیشیال)
آموزش نحوه برخورد با مشتری و چینش محیط کار و اخلاق حرفه ایی
آموزش داشتن اینستاگرام موفق
 
 

جهت مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش فیشال و پاکسازی پوست  تماس بگیرید.

 شماره تماس  ۰۹۳۷۳۱۰۹۰۳۵  کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱   👉👉

دوره مقدماتی آموزش تکنولوژی تجهیزات زیبایی

روش‌ها و تکنولوژی‌های مورد استفاده

تجهیزات مورد استفاده در پاکسازی

تجهیزات مورد استفاده در لایه برداری پوست

کارورزی کلینیکی با دستگاه‌ها

 شماره تماس ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱   کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱   👉👉

آموزش تخصصی فیشال صورت و Skin Care با ارائه مدرک بین المللی

آموزش:

ماسک طلاى ۲۴ عیار جهت جوانسازى، از بین بردن لک ، کلاژن سازى                        

آبرسانی تخصصی با مواد و پدهای آبرسان – هیدرودرمی (آبرسانی عمیق پوست) – آبرسانی عمیق با جلبک دریایی 

میکرودرمی (لایه برداری ، جوانسازی ، پاکسازی ، روشن کننده ، بستن منافذ)

لیفت صورت با ماسک گچی و پیل آف

مزوتراپی صورت و دور چشم

مزوتراپی تخصصی ریزش مو

جهت مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش فیشال و پاکسازی پوست  تماس بگیرید.

 شماره تماس ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱   کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱   👉👉

دیگر دوره های آموزشی

بهترین دوره های آموزش لیزر دایود تهران

آموزش لیزر موهای زائد در سنندج |مدرک معتبر سازمان انرژی اتمی❤️

دوره آموزشی اپراتوری لیزرپوست در سنندج| آموزش لیزر موهای زائد در  سنندج|مدرک معتبر از مرکز ملی لیزر ایران  شماره تماس۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷👉👉 لطفا کلیک فرمائید   پشتیبانی واتساپ  ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷ 👉👉 در این دوره تمامی نکات

توضیحات بیشتر »
دوره آموزشی اپراتوری لیزر در یزد

دوره آموزشی اپراتوری لیزر در یزد| آموزش لیزر موهای زائد در یزد|با مدرک مرکز ملی لیزر ایران و مرکز نوآوری لیزر ایران❤️

دوره آموزشی  ایمنی لیزر در یزد| کارگاه ایمنی لیزر در یزد  شماره تماس ۰۹۲۱۴۱۵۰۶۱۰ 👉👉 لطفا کلیک فرمائید   پشتیبانی واتساپ  ۰۹۲۱۴۱۵۰۶۱۰👉👉  لیزر موهای زائد یکی از متداول‌ترین گزینه‌ها برای

توضیحات بیشتر »
آموزش هایفو در کرمان| آموزش هایفوتراپی در کرمان❤️

آموزش لیزر الکساندرایت در کرمانشاه| آموزش لیزر الکس کندلا در کرمانشاه❤️

آموزش لیزر الکساندرایت در کرمانشاه|مدرک مرکز ملی لیزر ایران شماره تماس ۰۹۲۱۴۱۵۰۶۱۰ 👉👉 لطفا کلیک فرمائید   پشتیبانی واتساپ  ۰۹۲۱۴۱۵۰۶۱۰👉👉 شماره تماس ۰۹۲۱۴۱۵۰۶۱۰ 👉👉 لطفا کلیک فرمائید   پشتیبانی واتساپ  ۰۹۲۱۴۱۵۰۶۱۰👉👉 آموزش لیزر

توضیحات بیشتر »
آموزش اپراتوری لیزر موهای زائد در ساری

آموزش اپراتوری لیزر موهای زائد در ساری|آموزش لیزر دایود در ساری|آموزش اپراتوری لیزر الکس در ساری❤️

دوره آموزشی اپراتوری لیزرپوست در ساری| آموزش لیزر موهای زائد در ساری|مدرک معتبر از مرکز ملی لیزر ایران  ۰۹۰۳۹۸۹۳۸۱۶ 📱   👉کلیک نمائید👉 پشتیبانی واتس آپ:۰۹۰۳۹۸۹۳۸۱۶ 👉👉  زمان تماس        ⏰ 

توضیحات بیشتر »

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *