قبلی
بعدی

آموزش اصول کشیدن ابرو با مداد

مدل ابرو روی کاهش یا افزایش سن شما تاثیر زیادی دارد. طوری که قوس ابرو صحیح می تواند از سن شما بکاهد و فاصله ی بین دو ابرو می تواند ترکیب صورت شما را به کلی عوض کند.داشتن ابرو طبیعی و پر در کنار زیبایی باعث می شود، چهره شما جوانتر به نظر برسد. اگر مدل ابروهایتان به طور طبیعی ضخیم و پرپشت نیست یا هنگام ابرو برداشتن اشتباه کرده اید و آنها را بیش از حد باریک کرده اید اگر می خواهید ابروی طبیعی داشته باشید، لازم نیست هزینه های آنچنانی کنید، می توانید با رعایت چند نکته ظریف به این هدف برسید.

ابرو های پرپشت و جذاب کامل کننده زیبایی چشم های شما هستند بنابراین بهتر است برای داشتن ابرو هایی منظم و پر نقاط خالی ابرو هایتان را پر کنید و حالت و فرم مناسبی را به ابرو های خود بدهید, اگر شما در زمینه نحوه کشیدن ابرو ها مهارت خاصی ندارید بهتر است با کمک مطالب آموزش کشیدن ابرو تبحر لازم را در این زمینه بدست آورید.

رنگی را انتخاب کنید که خیلی شبیه به رنگ واقعی ابرویتان است. قانونی که برای بسیاری از افراد کارساز بوده است انتخاب رنگی بوده که یک درجه از رنگ موها روشن تر است. اگر رنگ مو قهوه ای سوخته است برای ابروها یک درجه از آن روشن تر را انتخاب کنید و اگر موهای بلوند دارید یک درجه تیره تر از موهایتان را در نظر بگیرید که بتواند روی ابرو خودش را بهتر نشان دهد. اگر باز هم نتوانستید به نتیجه برسید، در صورتیکه محصولی که می خواهید خریداری کنید تستر دارد، رنگ مورد نظرتان را روی یکی از ابروها امتحان کنید، از خودتان عکس بگیرید و با توجه به آنچه در عکس می بینید انتخاب کنید که کدام رنگ را می خواهید. پس از انتخاب محصول حالا دست به کار شوید

آکوا

اگر ابرو های شما توخالی و نازک هستند می توانید با استفاده از آکوا مشکی و یا قهوه ای نقاط خالی موجود در ابرو ها را پر کنید توجه داشته باشید که رنگ آکوا باید همرنگ با ابرو های شما باشد.

ابتدا با کمک مداد ابرویی مناسب دور ابرو ها را مشخص کنید. در مرحله بعدی آموزش کشیدن ابرو با مداد برس را مرطوب کنید و در آکوا قهوه ای و یا مشکی بزنید سپس نقاط خالی ابرو هایتان را به آرامی پر نمایید توجه داشته باشید که نباید برس را با مقدار زیادی آکوا آغشته کنید زیرا ابرو های شماحالت غیر طبیعی به خود می گیرند.با کمک برس سر پهن و کرم پودر قسمت بالای ابرو ها را بپوشانید و محو کنید.

سایه

ابتدا با کمک سایه ابروخطوط کوتاه و مناسبی را بکشید و برای کشیدن این خطوط از زیر ابرو هایتان شروع کنید و قسمت های پایین تر از سینه ابرو تا شکستگی موجود در وسط ابرو را با کمک سایه ابرو مشخص کنید.خط دیگری را در راستای خط زیرین ابرو و در قسمت بالای آن خط بکشید کشیدن این خط باعث می شود تا زاویه و شکستگی ابرو های شما مشخص شود.
 خطوط کشیده شده در قسمت خط زیر ابرو و قسمت بالای ابرو را به سمت دم ادامه بدهید که بهتر است این خطوط کمرنگ و ملایم باشند.در این مرحله از آموزش کشیدن ابرو با کمک سایه ابرو داخل ابرو ها را با کمک سایه کمرنگ تری به سمت بالا هاشور بزنید توجه داشته باشید که در این مرحله باید حرکت دست های شما ملایم و پیوسته تر باشد تا سایه روشنی و یکدستی روی ابرو هایتان ایجاد شود.
 بعد از اینکه سایه ابرو ها را به صورت کامل کشیدید با کمک مداد محو کننده ابرو و یا مداد سفید خط ملایمی را در امتداد ابرو های خود بکشید تا ابرو هایتان برجسته تر به نظر برسند.
 در مرحله آخر آموزش کشیدن ابرو با کمک سایه ابرو باید با کمک پنبه ای تمیز روی ابرو هایتان را بکشید تا ابرو های شما یکدست و همرنگ تر به نظر برسند.

برای کشیدن ابرو ها با کمک مداد ابرو بهتر است رنگ مداد ابرو دو درجه از رنگ موهایتان روشن تر باشد که در این صورت تناسب بین رنگ مو و رنگ ابروهای شما برقرار می شود و علاوه بر این چشم هایتان برجسته تر به نظر می رسند.

مداد

برای کشیدن ابرو ها با کمک مداد ابرو بهتر است رنگ مداد ابرو دو درجه از رنگ موهایتان روشن تر باشد که در این صورت تناسب بین رنگ مو و رنگ ابروهای شما برقرار می شود و علاوه بر این چشم هایتان برجسته تر به نظر می رسند.

برای پر کردن نقاط خالی ابرو ها با کمک مداد ابرو باید ضربه های سطحی و سریعی را روی نقاط خالی ابرو بزنید تا خط هایی شبیه به موهای کوچک ابرو روی نقاط خالی ایجاد شود. توجه داشته باشید که نباید با کشیدن مداد ابرو در همه سطح ابرو ها خط هایی پیوسته و پهن روی ابرو های خود ایجاد کنید.

برای اینکه خط های کشیده شده روی ابرو هایتان به صورت واضح دیده نشوند با کمک قلم مو و یا شانه ای کوچک اثر مداد را روی ابرو هایتان محو کنید.برای محو کردن اثر مداد روی ابرو ها باید ابرو هایتان را به سمت پایین شانه بزنید تا خط های کشیده روی نقاط خالی ابرو در همه قسمت های ابرو به طور یکسان پخش شود.

برای محو کردن خطوط همچنین می توانید از پد مخصوص سایه آرایشی و یا گوش پاکن تمیزی استفاده نمایید.یکی از ساده ترین روش ها برای حذف مرحله محو کردن خطوط کشیده شده در ابرو ها استفاده از مداد ابرو با نوک مناسب است که مداد ها با سر مناسب باعث می شوند تا خطوط کشیده شده در سطح ابرو ها کمرنگ تر به نظر برسند.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *