قبلی
بعدی

مدل های آرایش صورتی

رنگ صورتی یکی از رنگ‌های بسیار ظریف و زیبای دخترانه است که کاربرد زیادی در طراحی لباس نیز دارد. در بسیاری از مواقع خانم‌ها تمایل دارند که از این رنگ از لباس برای استایل خود استفاده نمایند و از این طریق زیبایی و ظرافت زنانه خود را بیشتر از همیشه نشان دهند. در کنار لباس و استایل مناسب استفاده از یک آرایش جذاب که با رنگ لباس نیز هماهنگ باشد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. 

این رنگ از لباس صورتی یکی از انتخاب‌های بسیار عالی برای فصل بهار و تابستان است. اما مهم‌ترین نکته این است که در کنار لباسی به رنگ صورتی روشن و جسورانه باید یک قسمت از چهره خود را انتخاب کنید و تمرکز خود را بر روی آن قرار دهید و سایر قسمت‌های چهره را خنثی نگه دارید.

صورتی رنگی شاد و جذاب می باشد که طرفداران زیادی دارد و علاوه بر این که چهره را جذاب و شاد می کند مناسب  پوست های تیره و روشن نیز می باشد

ترکیب سایه ی صورتی با سایه های تیره و نقره ای یک سایه ی چشم منحصر به فرد را ایجاد می کند.

یک ترکیب کامل از سایه های صورتی ملایم تا بنفش و یاسی ، یک سایه ی کامل مجلسی را به شما ارائه می دهد.

طراحی شکل های مختلف با توجه به مناسبتها به روی سایه های صورتی یک ترکیب بسیار زیبا و شاد را ایجاد می کند البته بهتر است که طرح ها را از رنگ های هم خانواده استفاده کنید.

یک آرایش خیره کنند ه و بسیار جذاب از ترکیب رنگ صورتی با رنگ های خیلی تیره ایجاد می شود .

برخی از مدل های سایه های صورتی نیازی ندارند که تماما از رنگ صورتی ستفاده کنید می توانید فقط قسمتی از سایه را به رنگ صورتی کار کنید همین مدل نیز بسیار زیبا و شیک می باشد.

سایه های ترکیبی از نگ های صورتی و صورتی براق نیز جلوه ی زیبایی روی چشم های شما خواهند داشت.

یک آرایش چشم که شامل ترکیبی از سایه چشم طبیعی و رنگ طلایی و یا سایه چشم خاکستری مایل به قهوه‌ای باشد، بهترین گزینه‌ها هستند

برای آرایش لب بهترین انتخاب این است که از رژلب صورتی ملایم و هم‌رنگ با لباس استفاده نمایید. این تناسب و نزدیکی رنگ رژلب با رنگ لباس ظاهری خیره‌کننده و جذابی را برایتان ایجاد خواهد کرد.

در انتخاب رنگ رژگونه بهترین گزینه این است که رنگ آن را با رنگ رژلبتان ست کنید ولی به طور کلی سایه‌های روشن رنگ صورتی انتخاب مناسبی خواهند بود.

اگر لباستان دارای رنگی متفاوت جذاب بین رنگ صورتی و نارنجی است و رنگی شبیه به مرجانی دارد می‌توانید از این نکات برای آرایش خود استفاده نمایید.

سایه چشم طبیعی که ترکیبی از سایه‌های طلایی رنگ با تناژ گرم و سایه خاکستری است. این ترکیب رنگ برای یک سایه چسم سرد بسیار مناسب هستند.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *