قبلی
بعدی

شخصیت شناسی از روی رنگ رژلب+ عکس

هر کدام از رفتارهای شخصیتی مانند دست دادن، چشم های تان و دست خط تان یا حتی نوع پوشش و آرایشتان نشان دهنده شخصیت شماست. شما می توانید شخصیت طرف مقابل تان را با توجه به رفتارهای او بشناسید.این روزها از روی هر چیزی به موضوعی درباره شخصیتتان پی می برند

 رژلب هایی با سایه رنگ های قرمز 

کسانی که از این رنگها استفاده می کنند اعتماد به نفسی بالا ، شجاعت و انرژی فراوانی در وجودشان دارند . رنگ های شاد بخصوص قرمز بخش شاد و احساساتی زندگی یک زن را نشان می دهند .

 رژلب هایی با سایه رنگ های صورتی 

آنهایی که این رنگها استفاده می کنند هنوز در بخش دخترانه زندگی خود به سر می برند و زندگی سرشار از عشق می خواهند و اکثرا از دید احساسی به موضوعات نگاه می کنند و دریافت عشق و احساس آن ها را خوشحال می کند .

 رژلب هایی با سایه رنگ های هلویی

خانمهایی که از این رنگها استفاده می کنند همیشه خود را منحصر به فرد و خاص تصور می کنند . افرادی هستند که کارها را با سلیقه ی شخصی و به سبک خود انجام می دهند و تابع قانون تعیین شده نیستند . این خانم ها به راحتی حد و مرز ها را کنار می زند و حرف خود را جایگزین ان می کنند . از درخشیدن در جمع لذت می برند .

 رژلب هایی با سایه رنگ های نارنجی

آنهاییکه از این طیف رنگها  استفاده می کنند افرادی جسور، زیبا، شیفته و ماجراجو هستند . این خانم ها در زندگی بسیار ریسک پذیر بوده و از شکست ترسی ندارند و به راحتی احساسات خود را بروز می دهند .

رژلب های براق و اکلیلی

آنان که از این رنگها  استفاده می کنند از خود نمایی و درخشش لذت می برند . افرادی با روابط اجتماعی بالا هستند که به راحتی ارتباط بر قرار می کنند و دوستان زیادی دارند . بیشتر اهل خوشگذرانی و سفر هستند و هرچیز کوچکی ان ها را شاد می کند .

رژلب های رنگ آلویی 

رژ لب آلویی به خوبی خود را در یک جمع نشان می دهد و خانم هایی که از این رنگ استفاده می کنند مسلما از مورد توجه قرار گرفتن خجالت نمی کشند. خانم هایی که به رنگ آلویی علاقه نشان می دهند در واقع اعتماد به نفسی جذاب برای دیگران دارند و از چالش ها نمی ترسند. رژ لب آلویی همچنین نشان دهنده استایلی خاص است چون کسی که این رنگ را استفاده می کند از دیگران مجزا می شود.


 رژ لب های  براق

رنگ براق نشان می دهد کسی که آن را استفاده کرده مهربان است و اهل تظاهر نیست. خانم هایی که به چنین رژ لب هایی علاقه دارند زیاد خود را جدی نمی گیرند و شما هم نباید آنها را جدی بگیرید چون اگر شوخی می کنند از روی سادگی است.


 رژ لب های رنگ پوست 

خانم هایی که از رژ لب های رنگ پوست استفاده می کنند خجالتی هستند، اما همین که با کسی احساس راحتی کنند بسیار گرم هستند و به افراد اهمیت می دهند. همچنین این خانم ها به ظاهر خود بسیار اهمیت می دهند. این نوع انتخاب رنگ نشان می دهد آنها می خواهند جدی گرفته شوند.

 رژ لب های بنفش 

رنگ بنفش شامل تن های رنگ ارغوانی و خاکستری می شود. خانم هایی که این رنگ را ترجیح می دهند اسرار آمیز و ساکت هستند و حتی می توانند پیچیده و بسیار باهوش نیز باشند. رژ لب بنفش نشان از خانمی با برنامه و نقشه است.


 رژ لب های کبود 

درست مانند فامیل براق ترش یعنی قرمز، رنگ جگری نشان از اعتماد بنفس و هدفمند بودن است. با این حال خانم هایی که به این رنگ تمایل دارند بیشتر کم حرف و ساکت هستند. شاید زیاد مشتاق نباشند که مرکز توجه قرار بگیرند اما وقتی به آنها توجه می شود حرف های زیادی برای گفتن دارند

خانم هایی که از رژ لب استفاده نمی کنند 

با کسی شوخی ندارند وقتی رنگ طبیعی را برای لب ها انتخاب می کنید یعنی می خواهید جدی گرفته شوید. این خانم ها جدی و اهل عمل هستند و نباید سر به سرشان بگذارید.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *