قبلی
بعدی

بدل جدید مایکل جکسون + عکس

لئو بلانکو مرد ۲۲ ساله اهل آرژانتین، می گوید که طی هفت سال گذشته بیش از ۳۰ هزار دلار برای جراحی های پلاستیک و زیبایی خود هزینه صرف کرده است و هدف او از این همه تلاش تبدیل شدن به بدل مایکل جکسون بوده است.

او یکی از صدها نفر از طرفداران مایکل جکسون در سراسر جهان است، اما آن چه که او را از همه جدا می کند وسوسه ی تغییر در او است که مثل مایکل جکسون واقعی نشان می دهد.

به گفته مرد جوان، او زمانی که نوجوان بود ویدئوها و تصاویر مایکل جکسون را بسیار تماشا می کرد و خیلی زود فهمید که می خواهد مثل او باشد.

وی در سن ۱۵ سالگی، اولین جراحی پلاستیک را انجام داد و رویای خود را برای تبدیل شدن به یک مدل کامل از مایکل جکسون تغییر داد، اما بعد از هفت سال و ۱۱ عمل جراحی پلاستیک، او هنوز تصور می کند که آن طور که باید شبیه او نشده و قصد دارد ظاهر خود را حتی بیشتر تغییر دهد.

بدل مایکل جکسون در آرژانتین در یک مصاحبه ویدئویی با تلویزیون ادعا کرد که تا کنون بیش از ۳۰،۰۰۰ دلار برای جراحی های پلاستیکی و سایر روش های زیبایی صرف کرده است.

همچنین او چهار عمل جراحی بر روی بینی خود داشت و عملیات روی گونه های او، فک و چانه اش انجام شده تا بیشتر شبیه جکسون واقعی شود .

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *