آموزش کاشت ناخن در اهواز

زیبایی مجموعه ای از عوامل گوناگون است. این روزها کارشناسان زیبایی در جهان بر این باورند که تمرکز روی جزئیات و زیباتر کردن این جزئیات می تواند تأثیر چشمگیر بر زیبایی کلی شخص داشته باشد. زیبایی ناخن را می توان یکی از همین جزئیات بسیار مهم دانست. ناخن های کاشته شده و زیبا می توانند شخصیتی خاص و دلربا از شخص به نمایش بگذارند. شخصیتی که به ظاهرش اهمیت می دهد و برای جزئیات ظریف ظاهرش وقت صرف می کند. حتما شما هم متوجه شده اید که این روزها تا چه اندازه توجه به زیبایی ناخن در جامعه ی ما گسترش یافته است. خانم های جوان به طور خاص در شهرهای بزرگی مانند اهواز به دنبال زیباتر کردن دست ها و ناخن های خود هستند تا هم به زیبایی و جذابیت شان بیفزایند و هم اعتماد به نفس شان را دو چندان کنند.

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش کاشت ناخن در آکادمی ایران فیشیال شعبه اهواز تماس بگیرید.

شماره تماس ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲ کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ   ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲   👉👉

 

اما نکته ی بسیار مهمی که اکثر افراد از آن غفلت می کنند، چگونگی کاشت ناخن و توجه به ظرافت های این کار می باشد. این مهم می تواند بهانه بسیار خوبی برای خانم های جوان باشد که از این فرصت برای ورود به یک کسب و کار جذاب تصمیم گیری کنند و با گذراندن یک دوره آموزش کاشت ناخن در اهواز  و یا دیگر شهرستانها می توانند یک انتخاب ایده ال برای ادامه مسیر زندگی خود داشته باشند.

با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم در مورد شناخت یک دوره ی بسیار جذاب و کاربردی در مورد آموزش کاشت ناخن در اهواز در آکادمی ایران فیشال به عنوان یکی از بزرگترین آکادمی های آموزشی کشور در حوزه آرایشگری و زیبایی.
 

 صفرتا صد آموزش کاشت ناخن در اهواز

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش کاشت ناخن در آکادمی ایران فیشیال شعبه اهواز تماس بگیرید.

 شماره تماس ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲ کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ   ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲   👉👉

 
در استان البرز ومخصوصا شهر اهواز،  برای بسیاری از هنرجویان اهوازی که در گوگل و یا اینستاگرامی بهترین دوره آموزش کاشت ناخن در اهواز را دنبال می کنند و با جستجوی عباراتی مانند بهترین آکادمی آموزش کاشت ناخن در اهواز و یا دوره صفر تا صد آموزش کاشت ناخن در اهواز به دنبال انتخاب بهترین آکادمی می باشند.

آکادمی ایران فیشال به عنوان یکی از برترین آکادمی های ایران در آموزش ، دوره های خود را ابتدا در زمینه  پوست و زیبایی در تهران آغاز نمود و در ادامه به دلیل رعایت شاخص های ممتاز آموزشی به سرعت مورد استقبال هنرجویان و کاراموزان علاقمند در سراسر کشور قرار گرفت به گونه ای که تراکم و تعدد درخواست ها موجب شد که دوره های آموزشی از تهران به شهرهای دیگری مانند اصفهان، مشهد، شیراز، کرمانشاه، بندرعباس، اهواز،رشت، اردبیل و ساری منتقل شود و هنرجویان و کاراموزان عزیز در سراسر کشور بتوانند از دوره های با کیفیت ایران فیشال در سراسر کشور بهره مند شوند.

این موجب شد که علاقمندان و به طور خاص بانوان جوان که به دنبال فراگیری دوره های مختلف آموزشی در تهران هستند ، به جای تحمل هزینه های مالی و دغدغه های موجود در سفر به تهران، بتوانند دوره های موردنظر خود را در شهر اهواز با کیفیت بالا آموزش دیده و تجربه های اساتید درجه یک تهران را زیرنظر آکادمی ایران فیشال در آرامش کامل دریافت نمایند.

دوره آموزشی کاشت ناخن یکی از محبوبترین دوره های آکادمی ایران فیشال محسوب می شود که خیلی سریع طرفدارهای خاص خود را پیدا کرد. امروزه به طور خاص آموزش جامع کاشت ناخن در اهواز طرفداران بسیاری بین خانمهای اهوازی پیدا کرده است .

مهم ترین ویژگی های دوره آموزش کاشت ناخن در اهواز | آکادمی ایران فیشال

در دوره آموزش کاشت ناخن در اهواز  به  طور تخصصی به کار کاشت و طراحی ناخن پرداخته می شود. در این دوره آموزشی، ابزار کاشت ناخن به صورت جزئی و ریز بررسی می شوند. علاوه بر این، افراد به صورت تخصصی با مواد کاشت ناخن نیز آشنا خواهند شد. توجه داشته باشید که شما در دوره آموزش کاشت ناخن در کلاس مبتدی و پیشرفته با جدیدترین و به روزترین مواد و ابزار، کاشت و همچنین انواع طراحی ناخن را آموزش خواهید دید.

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش کاشت ناخن در آکادمی ایران فیشیال شعبه اهواز تماس بگیرید.

 شماره تماس ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲ کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ   ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲   👉👉

 

چرا برای دوره آموزش کاشت ناخن در اهواز آکادمی ایران فیشال را به شما پیشنهاد می کنیم؟

در سال های متوالی آکادمی ایران فیشال با برگزاری دوره آموزش کاشت ناخن در اهواز، تهران، اصفهان، مشهد، شیراز و به عبارتی کل کشور، کیفیت و اعتبار خود را به فعالان و علاقه مندان نشان داده است. به گونه ای که شرکت در دوره های این آکادمی، تضمین کننده ی کیفیت کار شما و به دنبال آن جذب مشتریان دائمی خواهد بود.

اگرچه بسیاری از افراد با دوره آموزش کاشت ناخن صفر تا صد آکادمی ایران فیشال آشنایی دارند. اما نگاهی دقیق به ویژگی های این دوره، سبب می شود تا در این راه مطمئن تر قدم بردارید. در دوره آموزش صفر تا صد کاشت ناخن اهواز شما با روش های گوناگون که منجر به افزایش استحکام و زیبایی ناخن ها می شوند، آشنا خواهید شد. این دوره ها همگام با به روزترین متدهای جهانی است. از جمله ی این آموزش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

آشنایی قدم به قدم با ابزارهای کاشت ناخن، روش های متنوع کاشت ناخن، آموزش کاشت پایه، آموزش کاشت ناخن با فرمر، آموزش کاشت ناخن با تیپ، آموزش کاشت ناخن با پودر، آموزش ژلیش، آموزش کاشت ناخن هلویی، آموزش لمینت ناخن و …

هنرجویان تمام مواردی را که برشمردیم، گام به گام و با همراهی کارشناسان خبره ی این آکادمی می آموزند. توجه داشته باشید که هدف اصلی و نهایی آکادمی ایران فیشال در تمام دوره های آموزشی خود در کل کشور، تربیت و آموزش متخصصان خبره و کارآمد می باشد. متخصصانی که بتوانند هنر خود را به شکلی برازنده و شایسته به مشتریان عرضه کنند و کاری ارائه دهند که کاملا متناسب با سلیقه و خواست مشتری باشد.

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش کاشت ناخن در آکادمی ایران فیشیال شعبه اهواز تماس بگیرید.

شماره تماس ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲ کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ   ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲   👉👉

 

مهم ترین مزایای شرکت در دوره آموزش کاشت ناخن اهواز| مبتدی و پیشرفته

 

یکی از مهم ترین مزیت های دوره آموزش کاشت ناخن اهواز این است که شرکت کنندگان پس از گذراندن این دوره، با تمام ظرافت های کاشت ناخن آشنا می شوند و می توانند وارد بازار کار شوند. تجربه نشان داده است که شیوه ی آموزش کارشناسان آکادمی ایران فیشال چنان دقیق و کاربردی است که شرکت کنندگان به سرعت پیشرفت می کنند و در شهرهای محل سکونتشان اعتبار کسب خواهند کرد.

در دوره آموزش کاشت ناخن در کلاس مبتدی و پیشرفته آکادمی ایران فیشال چه می آموزید؟

دوره آموزش کاشت ناخن در کلاس مبتدی و پیشرفته همان طور که از نامش پیداست به دو کلاس مبتدی و پیشرفته تقسیم شده است. مباحثی که در هر دوره آموزش داده می شوند، کاملا تفکیک شده و مجزا می باشند.

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش کاشت ناخن در آکادمی ایران فیشیال شعبه اهواز تماس بگیرید.

شماره تماس ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲ کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ   ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲   👉👉

 

در دوره ی آموزشی مبتدی کاشت ناخن، هنرجویان با مهم ترین مسائل پایه ای و بنیادی آشنا خواهند شد. از جمله ی این موارد آموزشی می توان به این موارد اشاره نمود: روش های حفظ بهداشت ناخن و روش های جلوگیری از بروز قارچ ناخن. علاوه بر این هنرجویان به صورت دقیق و جزء به جزء انواع روش های کاشت ناخن را می شناسند و به مزیت های هر روش پی می برند. همچنین در دوره ی مبتدی تفاوت های انواع روش های گوناگون کاشت ناخن مطرح می شود. هنرجویان می توانند به صورت دقیق این تفاوت ها را بشناسند.

توجه به موارد عملی پایه و بنیادی نیز یکی دیگر از اهداف دوره ی مبتدی می باشد. هنرجویان در این دوره شیوه ی صحیح سوهان زنی را می آموزند. همچنین با حرکت درست دست در زمان سوهان کشیدن آشنا می شوند. علاوه بر این اندازه ی فشار مناسب و شیوه ی صحیح حرکت دست در قسمت گوشه ی ناخن ها را می شناسند.

دوره آموزش کاشت ناخن در اهواز و سایر شهرها، در بخش پیشرفته زیر نظر مجرب ترین و خبره ترین کارشناسان آکادمی ایران فیشال برگزار می گردد. هنرجویان در این دوره به صورت کاملا تخصصی، عمیق و دقیق مباحث را فرا می گیرند و اجرا خواهند کرد. از مهم ترین مباحثی که در دوره ی پیشرفته مورد توجه قرار می گیرد، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

آشنایی با معماری ناخن یکی از مهم ترین مواردی است که در این دوره به هنرجویان آموزش داده می شود. این مبحث آموزشی نقش مهمی در کیفیت و برجستگی کار هنرجویان خواهد داشت. از دیگر مباحث مطرح شده در این دوره، آموزش انواع مانیکور می باشد. همچنین شیوه ی مواد گذاری، شناخت و اجرای انواع کاشت ها، نحوه ی کار کردن با پودرهای رنگی، گریم ناخن با استفاده از پودر، آشنایی دقیق و اصولی با مواد سازنده ی ژل، آشنایی و اجرای انواع فرنچ های ژورنالی، کاشت ژل پایه، روش های گوناگون حفظ زیبایی و استحکام ناخن ها با بهره گیری از انواع ترمیم ها، ساخت ژل و … از جمله مباحث آموزشی دوره ی پیشرفته می باشد.

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش کاشت ناخن در آکادمی ایران فیشیال شعبه اهواز تماس بگیرید.

شماره تماس ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲ کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ   ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲   👉👉

 
آیا دوره آموزش کاشت ناخن، محدودیت مکانی دارد؟

همان طور که در سطرهای پیشین این مقاله نیز اشاره کردیم، انواع دوره های آکادمی ایران فیشال از جمله دوره آموزش کاشت ناخن در کلاس مبتدی و پیشرفته و همچنین دوره آموزش کاشت ناخن صفر تا صد در اهواز، تهران مشهد، شیراز، اصفهان و بسیاری از شهرهای ایران برگزار می شود. پس به هیچ وجه نگران این مسئله نباشید. اساتید متخصص آکادمی ایران فیشال با اعتقاد به کیفیت آموزشی، به تربیت و پرورش هنرجویان در سراسر ایران مبادرت می ورزند.

پس از گذراندن دوره آموزش کاشت ناخن در اهواز، چه توانایی هایی کسب خواهید کرد؟

شما پس از گذراندن دوره آموزش کاشت ناخن در اهواز به توانایی هایی متعددی مجهز خواهید شد. این توانایی ها زمینه ی رشد و پیشرفت شما را فراهم خواهند نمود. از جمله ی این توانایی می توان این موارد را برشمرد: آشنایی کافی با ابزارهای گوناگون کاشت ناخن مانند سوهان دستی، سوهان برقی، ضد قارچ، پرایمر، کاتر، انواع ژل ها، انواع لاک ها، انواع محلول ها و … همچنین شما تمام شیوه هایی را که یک کارشناس ناخن یا همان ناخن کار حرفه ای باید بداند، یاد می گیرید. از جمله ی این موارد می توان به اجرای انواع کاشت های متنوع اشاره نمود. بدون شک هدف اصلی کارشناسان آکادمی ایران فیشال تربیت نیروی متخصص و ورود هنرجویان به بازار کار می باشد. به همین دلیل در تمام دوره های آموزشی این آکادمی، آموزش مباحث به روز و کاربردی با جدیت دنبال می گردد. 

آنچه در دوره های آموزش کاشت ناخن  اهواز در آکادمی ایران فیشال می آموزید :

 • دوره تخصصی مانیکور ترکیبی و کاشت ژل به شرح زیر
 • آموزش ساختار ناخن
 • آموزش مانیکور ترکیبی
 • کار با ابزار و شکل دهی 
 • پلی ژل مربع شکل و کاشت بادامی
 • صاف کردن ناخن های طبیعی
 • استفاده از روش فرانسوی
 • روش عکس برداری سمت راست
 • دوره پیشرفته ناخن 
 • مانیکور روسی
 • کاشت قالب 
 • ایمپلنت بیبی بومر
 • ایمپلنت گریم (طراحی، پر کردن و غیره )

پس از گذراندن دوره کاشت ناخن فرصت های شغلی شما چه خواهند بود؟

پس از اتمام موفقیت آمیز این دوره، بعد از آموزش کمی زمان بگذارید تا مهارت‌های خود را تمرین کنید، و می توانید به طور مستقل و یا در کنار دیگر ناخنکارها در سالنهای کاشت ناخن فوراً شروع به کار کنید!

چه کسانی می توانند در آموزش کاشت ناخن شرکت کنند؟

همه علاقه مندان به آموزش کاشت ناخن حتی اگر تحصیلات شما مقطع ابتدایی است می توانید در دوره های ما شرکت کنید.

آیا در دوره آموزش کاشت ناخن جزوه آموزشی هم داده خواهد شد؟

شما در دوره آموزش کاشت ناخن ، جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.

مربیان دوره کاشت ناخن چگونه هستند؟

ما در آکادمی ایران فیشیال مفتخریم که با تیم مربیان حرفه ای، و محیطی پرشور و دوستانه کار می کنیم که همگی دارای مدرک تخصصی هستند و سالها تجربه در صنایع حرفه ای مرتبط با زیبایی دارند. ما به مربیان خود و توانایی آنها در تعامل، آموزش و غنی سازی هنر آموزان از هر سن و زمینه ای افتخار می کنیم. همه مربیان ما به حفظ دانش خود و به روز نگه داشتن آخرین تکنیک ها در صنعت همیشه در حال تغییر کاشت ناخن همواره می کوشند.

پس از اتمام دوره کاشت ناخن چه مدرکی دریافت خواهید کرد؟

هنگامی که دوره آموزشی خود را با موفقیت به پایان رساندید، مدرک مدرک فنی حرفه ای کاشت ناخن را دریافت می کنید.

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش کاشت ناخن در آکادمی ایران فیشیال شعبه اهواز تماس بگیرید.

 شماره تماس ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲ کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ   ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲   👉👉

 

چرا آکادمی ایران فیشیال را انتخاب کنید؟

آکادمی ایران فیشال آموزش های خود را با دارا بودن شعب مختلف در شهرهای بزرگ و در اختیار داشتن امکانات و مربیان با تجربه و متخصص با کیفیت بالا  ارائه می دهد تا هنرجویان عزیز به بهترین شرایط ممکن برای شروع یا پیشرفت در حرفه زیبایی خود دست یابند. مراکز آموزشی ایران فیشال در شهرهای تهران، اهواز، مشهد،شیراز و اصفهان آماده آموزش در تمام طول سال هستند.

تمامی مراکز دارای تجهیزات مدرن هستند و می توانند میزبانی شایسته برای اطمینان هنرجویان مشتاق به آموزش کاشت ناخن در اهواز  و دیگر شهرستانها باشند. 

آکادمی ایران فیشال با تیم پشتیبانی قدرتمند به صورت نامحدود از طریق تلفن و واتساپ ، هنرجویان را  در طول آموزش کاشت ناخن و فراتر از آن حمایت می کند. اعضای تیم ما شما را در  پاسخگویی به تمام سوالات قبل و بعد از آموزش یاری خواهند کرد. 

در ادامه مهمترین شاخصهای آکادمی ایران فیشال ودلائل موفقیت بسیارسریع آن آمده است:

۱-اساتید ممتاز تهران

یکی از مهمترین عوامل موفقیت شگفت انگیز آکادمی ایران فیشال استفاده از اساتید طراز اول تهران می باشد که بیدریغ تجربیات خود را در اختیار هنرجویان عزیز اهوازی قرار می دهند. معیار انتخاب اساتید در آکادمی ایران فیشال شاخص هایی مانند سابقه درخشان در آموزش ، مدیریت خوب آموزشی و تدریس ممتاز برای هنرجویان عزیز می باشد

۲- پشتیبانی نامحدود:

در طول دوره فیلمهای آموزشی کل دوره، صفرتا صد در گروه پشتیبانی هنرجویان عزیز قرار داده می شود. در این گروه پشتیبانی هنرجویان می توانند تجربه خود و اشکالات احتمالی را از اساتید بپرسند. اساتید آکادمی نیز با کمال میل تجربیات ارزشمند خود را در اختیار هنرجویان علاقمند قرار می دهند.این مهم باعث می شود که هنرجویان با دغدغه کمتری وارد بازار کار شوند 

۳- تبلیغ رایگان گوگل

همچنین با توجه به اینکه سایت های تبلیغاتی رتبه یک کشور یعنی سایت بزرگ آرایش و سایت عروسی ایرانی جزو مجموعه ایران فیشال می باشند، با صلاحدید مدیریت مجموعه ” آقای دکتر مشایخی” تبلیغ رتبه یک گوگل به مدت ۱ سال برای ۳نفر اول هر دوره به شکل رایگان انجام می شود که این می تواند هدیه ای بسیار ارزشمند برای هنرجویان ایران فیشال اهواز باشند که بدون هزینه تبلیغ می توانند به مدت یک سال در رتبه یک گوگل قرار گیرند.

۴- لباس فرم و پذیرایی

آکادمی ایران فیشال بنا به هدف گذاری خود برای همه هنرجویان عزیز لباس فرم تهیه و اهدا می کند تا هنرجویان عزیز با یک نظم و دیسیپلین قابل تامل در طول دوره حاظر شوند. در طول دوره پذیرایی از هنرجویان عزیز شامل برک و ناهار در اختیار هنرجویان عزیز اهوازی قرار داده می شود.

۵- کیفیت اجرای دوره

یکی دیگر از شاخصه های مهم آکادمی ایران فیشال، مدیریت توانمند در بحث اجرای دوره می باشد به گونه ای که هنرجویان بدون دغدغه بتوانند با یک نظم حرفه ای در محیطی آرام دوره را سپری نمایند. هنرجویان در طول دوره در صورتی که به هر دلیل موارد ناخواسته را مشاهده نمودند می توانند با مدیر اجرایی دوره مطرح نمایند.

۶- مدرک معتبر| بین المللی

به رسم همه دوره ها برای همه هنرجویان مدرک معتبر قابل رهگیری از طریق کد رجیستری اهدا می شود. هزینه مدرک بین المللی جزو هزینه ثبت نام می باشد. هنرجویانی که علاه بر مدرک بین الملیی درخواست مدرک فنی و حرفه ای داشته باشند می بایست هزینه آنرا به صورت جداگانه به آکادمی پرداخت نمایند. بدیهی است برای این دسته از هنرجویان عزیز ثبت نام در پرتال سازمان فنی و حرفه ای انجام  شده و در تاریخ مقرر آزمون به دو شکل عملی و تئوری برگزار خواهد شد.

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش کاشت ناخن در آکادمی ایران فیشیال شعبه اهواز تماس بگیرید.

شماره تماس ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲ کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ   ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲   👉👉

 

 آموزش طراحی و کاشت ناخن در اهواز

دیگر دوره های آموزشی

بهترین آموزشگاههای تاتو شیراز|آموزش و خدمات تاتو شیراز| آموزش آرایش دائم شیراز❤️

بهترین آموزشگاههای تاتو شیراز|آموزش و خدمات تاتو شیراز| آموزش آرایش دائم شیراز❤️

قبلی بعدی بهترین آموزشگاههای تاتو شیراز|آموزش و خدمات تاتو  شیراز| آموزش آرایش دائم شیراز ✍️جهت  مشاوره با بهترین آموزشگاههای تاتو  شیراز لطفا روی شماره های زیر کلیک نمائید.🙏🌸 ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱  👉کلیک نمائید👉   پشتیبانی واتساپ  ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱ 

توضیحات بیشتر »
بهترین آموزشگاههای تاتو کرج|آموزش و خدمات تاتو کرج| آموزش آرایش دائم کرج❤️

بهترین آموزشگاههای تاتو کرج|آموزش و خدمات تاتو کرج| آموزش آرایش دائم کرج❤️

قبلی بعدی بهترین آموزشگاههای تاتو|آموزش و خدمات تاتو  کرج| آموزش آرایش دائم کرج|آکادمی میکروبلیدینگ فرشته محمودی فیبروز کرج |نانوبلیدینگ|هاشور مویی|هاشور روی تتوی قدیمی خدمات و

توضیحات بیشتر »
بهترین آموزشگاههای تاتو تهران|آموزش و خدمات تاتو تهران| آموزش آرایش دائم تهران❤️

بهترین آموزشگاههای تاتو تهران|آموزش و خدمات تاتو تهران| آموزش آرایش دائم تهران❤️

قبلی بعدی بهترین آموزشگاههای تاتو تهران|آموزش و خدمات تاتو تهران| آموزش آرایش دائم  آموزش تاتو  سما   تلفن تماس : ۰۹۱۲۰۲۵۶۲۶۸  پشتیبانی واتساپ : ۰۹۱۲۰۲۵۶۲۶۸ شغلی پردرامدویژه

توضیحات بیشتر »

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *