قبلی
بعدی

مدل ناخن هایی که هرگز از مد نمی افتند+ عکس

با ناخن های مرتب، زنان اعتماد به نفس پیدا می کنند. گاه به گاه، روندهای مد زیادی در مانیکور وجود دارد که ما آنها را اتخاذ می کنیم. روندهای جدید برای تازه کردن ظاهر ما و امتحان کردن چیزی مدرن عالی هستند. با این حال، اگر گزینه‌ای می‌خواهید که هرگز از مد نمی‌افتد، به دنبال مانیکورهای کلاسیک که برای هر موقعیتی مناسب هستند، بروید.

مانیکور فرانسوی

چه چیزی می تواند کلاسیک تر و شیک تر از مانیکور فرانسوی باشد؟ یک ژاکت کلاسیک، متشکل از نوک سفید و پایه برهنه، چیزی است که شما برای تمیز و مرتب نشان دادن ناخن های خود به آن نیاز دارید. در طول سال ها، بسیاری از تغییرات زیبا از مانیکور فرانسوی ظاهر شده است، اما نسخه اصلی محبوب ترین است.

مانیکور قرمز

مانیکور قرمز مترادف با زنانگی و جذابیت است. بنابراین ممکن است رنگ‌های دیگر از مد بیایند و از مد بیفتند، اما قرمز ماندگار است. رنگ مایل به قرمز یا خونی روی ناخن برای هر رنگ پوستی و هر طول و شکلی از ناخن مناسب است.

مانیکور سفید

لاک سفید به ویژه در تابستان محبوبیت زیادی دارد. مانیکور سفید همان چیزی است که برای اینکه ناخن های خود را چشمگیر نشان دهید نه تنها در فصل گرم، بلکه در بقیه ایام سال نیز به آن نیاز دارید. اگر در انتخاب رنگ تمام سفید مردد هستید، سایه شیری انتخاب ظریف تری است.

ناخن های نود

اگر رنگ های ملایم ناخن را دوست دارید که جلب توجه نمی کند، مانیکور برهنه بهترین انتخاب است. چه ناخن‌هایتان کوتاه باشد چه بلند، رنگ‌های نود روی همه انواع ناخن عالی به نظر می‌رسند.

مانیکور تیره

رنگ های تیره ناخن یکی دیگر از انتخاب های همیشگی است، به خصوص برای ماه های پاییز و زمستان. سایه های ناخن مشکی، آبی سرمه ای یا سبز تیره را انتخاب کنید که بسیار چشمگیر به نظر می رسند.

معصومه لطفی سایت آرایش داتکام

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *