قبلی
بعدی

مدل موهای مردانه که به جذابیت شما می افزاید

مدل موی مردانه یک عنصر مهم و تاثیرگذار در استایل مردانه است که در جذابیت آنان نقشی تعیین کننده دارد. مدل موی مردانه‌ای که با فرم صورت شما هماهنگ نباشد، نامرتب و شلوغ بوده و مد روز نباشد روی مخاطب شما اثر نامطلوبی خواهد گذاشت.

مدل موی  کلاسیک

مدل موی کلاسیک مدلی بسیار قدیمی است که در دهه های قبل از آن استفاده می کردند. منظم بودن موها، کوتاهی یکنواخت، و شکیل بودن این مدل موی به جذابیت آن می افزاید. موها از یک سمت به سمت دیگر شانه شده و می توان فرق سر را با استفاده از ماشین ریش تراش خط انداخت که به روز تر باشد. افرادی که در محیط های اداری و رسمی مشغول هستند این مدل مو بسیار مناسب است.

به طور کلی این مدل مو از زیاد بودن مو روی سر، و موهای کوتاه دور تا دور سر به وجود می آید. ویژگی این مدل این است که موی روی سر بلند است، و موج هایی به سمت پشت سر دارد که ظاهر جذاب تری دارد. همچنین موهای اطراف سر باید به سمت عقب شانه شود تا با جهت موج روی سر یکنواخت باشد. و می توان پشت سر را هم به صورت کوتاه و هم به صورت دنباله دار اصلاح نمود.

مدل پف کرده

در این مدل موهای جلو به صورت مرتب به کمک ژل یا پماد مو به سمت بالا و عقب حالت می‌گیرند. این مدل مو از قرن هجدهم تا دهه ۱۹۴۰ میلادی یک مدل موی زنانه بود اما اکنون یک مدل موی مردانه محبوب است. این مدل نیاز به اعتماد به نفس بالایی دارید و اگر از جذابیت خود مطمئن هستید آن را انتخاب کنید و خوش سلیقگی خود را نشان دهید.

مدل یکدست ارتشی

در این مدل، موها در همه قسمت‌های سر یکدست و کوتاه (با بلندی نیم سانت تا دو سانت) هستند که گاهی پشت و کناره‌ها کمی بیشتر تراشیده می‌شود. این مدل نیاز به هیچ نوع نگهداری و استفاده از حالت دهنده‌ها ندارند و برای آقایانی که موهای فر و ضخیم دارند بسیار مناسب هستند اما همه آقایان می‌توانند این مدل را انتخاب کنند و لازم نیست نگران قسمت‌های کم پشت موهای خود باشند. این مدل حالتی مردانه و جدی به شما می‌دهد و برای ورزشکاران و ارتشی‌ها مناسب است و خانم‌ها به چنین مردانی علاقه دارند.

مدل یک طرفه حرفه‌ای

این مدل قبل توسط آقایانی که در قسمت بالای سر خود دچار تاسی بودند برای پوشاندن تاسی‌ها استفاده می‌شد اما اکنون همه آقایان می‌توانند این مدل را انتخاب کنند و موها را از فرق طبیعی آن جدا کرده و به کمک ژل به یک طرف و کمی به سمت عقب حالت دهند. این مدل موی مردانه همیشه مد روز است و برای مردان شاغل در ادارات انتخابی عالی است. سعی نکنید با انتخاب مدل‌های سخت که نیاز به حالت دادن فراوان دارند ظاهر و جذابیت خود را خراب کنید. در عوض ستاره‌هایی مثل جرج کلونی و لئوناردو دی کاپریو را الگو قرار دهید و با همین مدل‌های ساده و تروتمیز مثل همین مدل یک طرفه خود را یک مرد بالغ و خوش استایل نشان دهید.

مدل ژولیده

ژولیدگی هم نوعی از جذابیت است که هرگز از مد نمی‌افتد. یک مدل مو با بلندی متوسط که که در کناره‌ها کوتاه‌تر باشد به کمک کمی ژل می‌تواند به راحتی به این شکل درآید. این مدل تکراری نیست و هر بار می‌توانید به آن شکل و فرم جدیدی بدهید. این مدل موی مردانه حالتی شورشی، جوانانه، هنری و رازآلود به شما می‌دهد که بر جذابیت شما می‌افزاید و مورد علاقه خانم‌ها هم هست.

مدل اسپرت و مد روز

ویژگی این مدل مو این است که دور تا دور سر کوتاه می شود و موی روی سر بلند است و زیبایی این مدل مو به دلیل ساده بودن آن است و تفاوتی نسبت به موی کوتاه و بلند دارد. این مدل مو هم برای موهای لخت و صاف و هم برای موهای فر مناسب است.

این مدل مو با ریش بلند زیبا تر دیده می شود و برای موهایی که صاف و بلند هستند مناسب تر است. موهای جلوی سر و کناره ها به سمت پشت سر کشیده و بسته می شود. می توان موهایی که در گیره بسته نشده است را به دلخواه آرایش کرد. این مدل مو مانند دو مدل قبلی است که از جذاب ترین و جدیدترین مدل مو های مردانه است.

جمع کردن موها در پشت سر با وجود کوتاه بودن موها مقداری مشکل است ، ولی اگر بتوان درست از عهده آن برآمد ، ظاهری جذاب و زیبا خواهید داشت. این مدل مو اکثر برای افرادی مناسب است که موی کوتاه دارند. بهتر است که دورتادور سر به گونه ای باشد که به صورت بسیار ملایم از کوتاهی به بلندی روی سر برسد.

 

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *