قبلی
بعدی

آرایش متناسب با موهای مشکی

برای داشتن آرایشی زیبا و همخوان با رنگ موهای تیره انتخاب کرم پودر متناسب با رنگ پوستتان است، رنگی انتخاب کنید که مکمل موهای مشکی باشد. از انتخاب رنگ های خیلی روشن و رنگ پریده بپرهیزید، این رنگ ها شما را شبیه به خون آشام  فیلم ها می کند و مناسب آرایش روزانه نیست. وقتی برای خرید به فروشگاه های لوازم آرایشی می روید از فروشنده بخواهید تا شما را در انتخاب رنگ مناسب کمک کند و رنگهای مختلف را به روی پوست طبیعیتان امتحان کنید، از ترکیب دو رنگ متفاوت نیز نترسید گاهی این رنگهای ترکیبی رنگی بسیار زیباتر را ایجاد می کنند.

یکی از نکته های مهم آرایشی برای خانم های مو مشکی این است که باید از رنگ های غلیظ تری استفاده کنید. رژ قرمز – قهوه ای برای خانم هایی که موهای قهوه ای متوسط تا تیره دارند بسیار مناسب است. رژ و رژگونه گلبهی نیز مکمل های فوق العاده ای برای افرادی است که موی قهوه ای روشن دارند.

رنگ قرمز لب می تواند بسیار با موهای مشکی پرکلاغی همخوانی داشته باشد، اما در صورتیکه آرایش سایر قسمت های صورتتان را کمتر کنید و تمرکز به روی رنگ قرمز لب باشد.

رنگ های صورتی گرم، قهوه ای مایل به صورتی و برنز، برای گونه ها و لب های افرادی با مو ی مشکی عالی خواهد شد. این نوع از آرایش مو ی مشکی را امتحان کنید: به گونه ها رژ گونه ی برنز بزنید و تا چشم ها آن را ادامه دهید. بعد از آن روی استخوان گونه رنگ صورتی گرم بزنید.

برای انتخاب طیف رنگ های قرمز باید دقت کنید؛ خانم هایی با مو های تیره باید رنگ سرخابی را انتخاب کنند. اگر می خواهید رژ قرمز بزنید، باید این قانون کلی را در نظر بگیرید که بهتر است گونه ها و آرایش چشم هایتان کم رنگ باشد تا با رنگ غلیظ لب ها متعادل شود. همچنین برای آرایش درست ابرو نیز باید آنها را یک تا دو درجه از موها روشن تر کرد تا چهره را ملایم تر کنند.

آرایش چشم تیره و دودی برای افرادی که موهای مشکی دارند بسیار مناسب است چرا که چشم ها را با زیبایی بیشتری نشان می دهد، برای این کار بهتر است با یک مداد مشکی پشت چشمتان بکشید و سپس آن را محو کنید تا پشت چشمتان حالت دودی بگیرد. از سایه های خیلی تیره استفاده نکنید. 

ابروهای پرپشت و خیلی تیره با موهای مشکی همخوانی ندارند. اگر رنگ موهایتان طبیعی نیست.

اگر پوستی تقریبا تیره دارید، برای لوازم آرایش تان، تنالیته رنگی عسلی را انتخاب کنید و برای سایه چشم از رنگ های متالیک استفاده کنید. اگر هم پوستتان سفید است از انتخاب رنگ ارغوانی و بنفش برای رژلب و رژگونه و رنگ نقره ای برای سایه چشم خودداری کنید.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *