قبلی
بعدی

آموزش رنگ مو مسی ماهگونی

اگر به رنگ موی قرمز، شرابی، مسی و به طور کلی سایه‌های رنگ قرمز علاقه‌مند هستید، شاید رنگ موی ماهاگونی نیز بتواند نظر شما را به خود جلب کند.  این رنگ موی زیبا که رنگ قهوه‌ای مایل به قرمز دارد، زیبایی خیره‌کننده‌ای را برای موها ایجاد می‌کند. این رنگ موی زیبا سایه‌های مختلفی از رنگ قهوه‌ای، قرمز، بنفش تیره و ارغوانی را شامل می‌شود که هرکدام از آن‌ها زیبایی ویژه و منحصربه‌فردی را بر روی موها ایجاد خواهند کرد.گروه رنگهای قرمز(ماهاگونی ) چه سیر و چه روشن که شامل انواع رنگ مو با تن ، قرمز، نارنجی و مسی هستند جزودسته رنگهای گرم به شمارمی روند وخیلی از خانمها با هر رنگ پوستی فکر می کنند که ممکن است این گروه رنگها به آنها نیاید و هیچگاه ریسک اینکه این رنگ موها را امتحان کنند را به خود نمی دهند اما باید در نظر داشته باشندن رنگها در تن روشنشان گروه پوستهای سفید را بسیار خاص و زیبا خواهند کرد اما مثل قرار دادن دو پارچه ی سفید و قرمز در کنار هم بسیار جیغ و قابل توجه خواهند شد پس برای خانمهای خیلی سفید لولایت و یا هایلایتی بسیار کم لابه لای موها و البته بر روی موی طبیعی پیشنهاد می شود.

اما گروه رنگ پوستهای تیره و سبزه کاندیدهای خوبی برای انواع این رنگهاهستند از جمله رنگ موی مسی ماهاگونی به شرط اینکه تیره ترینهارا از این گروه انتخاب کنند تا بسیار شیکتر و جذابتر به نظر آیند.

مدل های جذاب و فرمول ترکیب رنگ موی مسی طلایی، شکلاتی و ماهاگونی

ترکیب شماره یک از رنگ موی مسی : رنگ موی شماره ۷.۴ به مقدار ۲.۳ تیوپ و همچنین رنگ موی ۶.۴ به مقدار ۱.۳ تیوپ و اکسیدان شماره ۹ را با هم ترکیب کرده و بر روی مو بگذارید.

ترکیب شماره دو برای رنگ موی مسیرنگ موی شماره ۷۷.۴۴ به مقدار ۲.۳ تیوپ وهمچنین رنگ موی شماره ۶.۴ به مقدار ۱.۳ تیوپ و اکسیدان شماره ۹ % را ترکیب کرده و بر روی مو بگذارید.

ترکیب شماره سه از رنگ موی مسی: رنگ موی شماره ۶.۴۳ به مقدار ۱.۳ تیوپ و همچنین رنگ موی شماره ۶.۴۳ به مقدار ۱.۳ تیوپ و رنگ موی شماره ۷۷.۴۳ به مقدار ۱.۳ تیوپ و اکسیدان شماره ۹% را با هم ترکیب کرده و بر روی مو بگذارید.

ترکیب رنگ موی مسی  ماهاگونی:

ابتدا مو را با دکلره به پایه ی ۶ برسانید و سپس رنگ موی شکلاتی و رنگ فندقی شماره ۶ را با اکسیدان شماره ۲ ترکیب کرده و ۳۰ تا ۴۵ دقیقه روی مو بگذارید

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *