بهترین دوره آموزشی لیزر کیوسوئیچ در تهران | ارائه مدرک معتبر قابل ترجمه|کیو سوئیچ تهران

لیزر کیو سوئیچ با کیفیت (Q-Switched) یک لیزر غیر تهاجمی است که نور پرتو پالسی با شدت بالا ایجاد می کند. پالس های پرتو لیزر Q-Switched یک میلیاردم ثانیه طول می کشد.

لیزرهای کیو سوئیچ قادر به شکستن قطعات کوچک رنگدانه یا جوهر، تحریک تولید کلاژن یا کشتن قارچ هستند. 

لیزرهای کیو سوئیچ برای موارد زیر استفاده می شود:

پاک کردن خالکوبی

درمان اونیکومیکوزیس (قارچ ناخن پا) 

لکه های افزایش سن

لکه های خورشیدی

ماه گرفتگی

کک و مک

خال ها

رگهای عنکبوتی

تلانژکتازی 

آنژیوم

جوان سازی پوست

انواع لیزرهای کیو سوئیچ

شماره تماس۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷👉👉 لطفا کلیک فرمائید

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷ 👉👉

دوره های آموزش لیزر کیوسوئیچ در تهران

انواع مختلفی از لیزرهای کیوسوئیچ وجود دارد. میله های کریستالی داخل لیزرها این دستگاه را متمایز می کند. میله ها به لیزرهای کیو سوئیچ اجازه می دهند که طول موج های مختلفی تولید کنند. این طول موج های متغیر تعیین می کنند که لیزر کیو سوئیچ برای چه چیزی استفاده خواهد شد.

برخی از دستگاههای لیزرهای کیو سوئیچ عبارتند از:

Q-Switched Nd:این دستگاه بیشتر برای جوانسازی پوست غیر سایشی، اسکارهای تیره، خال های قهوه ای رنگ استفاده می شود. این لیزر به دلیل توانایی آن در حذف طیف وسیعی از رنگ های خالکوبی شناخته شده است.

Ruby Laser این دستگاه برای حذف رنگ‌های نادر تاتو مانند سبز لیمویی و آبی آسمانی استفاده می‌شود.

Alexandrite Laser :لیزر الکساندرایت برای لکه‌های قهوه‌ای، لکه‌های خورشید، اسکارهای تیره، خال‌های قهوه‌ای، ملاسما و توانایی آن در پاک کردن تاتوهای جوهر سیاه و رنگ‌های نادر تاتو مانند سبز لیمویی و آبی آسمانی استفاده می‌شود.

فرآیند حذف خالکوبی با لیزر Q-Switched Nd:

برای پاک کردن خالکوبی، لیزر روی خالکوبی پالس می شود و انرژی نور خود را به سمت جوهر هدایت می کند. انرژی توسط ذرات جوهر جذب می شود که سپس به قطعات ریز خرد می شود.

در روزهای پس از لیزر، سیستم ایمنی بدن ذرات خرد شده جوهر را پاک می کند و باعث محو شدن تاتو می شود.

مزایای درمان با لیزر کیو سوئیچ

تنها با یک جلسه می توانید ۷۵ تا ۱۰۰ درصد از لکه های تیره و قهوه ای روی پوست خود خلاص شوید. برخی از بیماران نیاز دارند جلسات بیشتری را بگذرانند .

هنگامی که درمان را انجام می دهید، به دلیل جذب انرژی لیزر، پوست برای چند دقیقه کمی خاکستری و سفید می شود. اگر پوست شما رنگدانه های زیادی داشته باشد، ممکن است کمی کبود شوید. پوست شما حتی ممکن است تاول های کم عمقی برای بزند. حدود ۷ تا ۱۰ روز طول می کشد تا پوست به درستی بهبود یابد. 

اقدامات قبل از درمان با لیزر کیو سوئیچ 

هنگامی که قصد دارید برای درمان با کیو سوئیچ بروید، پوست خود را برنزه نکنید.

داروها و فرآورده های مصرف شده با آسپرین را تا حدود ۲ هفته مصرف نکنید.

قبل از درمان از کرم و لوسیون زیاد استفاده نکنید.

مزایا و معایب لیزر کیو سوئیچ

لیزر کیو سوئیچ پوست را سفت کرده و افتادگی صورت را برطرف می کند. چین و چروک را بهبود می بخشد و لکه های تیره را از بین می برد.

اسکار آکنه را از بین می برد و بافت ها را به طور دائم التیام می بخشد تا چهره ای صاف به شما بدهد

رنگدانه های صورت را درمان می کند و تغییر رنگ را از بین می برد

سلول های مرده پوست را از بین می برد و لکه ها و رنگ ناهموار پوست را از بین می برد

پوست را کاملا تمیز می کند و از داخل بافت ها را جوان می کند

رشد موهای ناخواسته را کاهش می دهد و آنها را برای همیشه از بین می برد

از آن به عنوان یک درمان برای پاک کردن خالکوبی استفاده می شود

شماره تماس۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷👉👉 لطفا کلیک فرمائید

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷ 👉👉

معایب درمان

گاهی اوقات بیماران از درد  شکایت می کنند. و بیشتر برای کسانی که پوست ضعیف و شل دارند این اتفاق می افتد. پوست بیش از حد حساس ممکن است گاهی عوارض جانبی بیشتری مانند کبودی داشته باشد

اگرچه هیچ آسیب شدیدی به پوست وارد نمی کند، اما ممکن است بلافاصله پس از انجام درمان دچار لک و زخم شوید

زمان بهبودی می تواند بین ۷ تا ۱۰ روز باشد یا بسته به نوع پوست شما بیش از دو هفته طول بکشد.

هر چند وقت یک بار می توانم لیزر کیو سوئیچ انجام دهم؟

نتایج درمان لیزر کیو سوئیچ بیشتر از آنچه انتظار دارید ماندگار است. با این حال، می توانید بعد از ۲ تا ۳ جلسه، جلسات بعدی را دریافت کنید. 

 آموزش لیزر کیوسوئیچ در تهران

محدودیتی برای دریافت درمان با لیزرکیو سوئیچ وجود دارد؟

هر کسی که دارای چین و چروک، خالکوبی یا رنگ پوست است می تواند درمان با لیزر کیو سوئیچ را انتخاب کند. هیچ محدودیتی وجود ندارد و الزامات خاصی برای درمان وجود ندارد. از آنجایی که لیزر ایمن ترین روش است، به پوست جوان نیز آسیب نمی رساند. بنابراین، می توانید آن را بدون هیچ گونه شک و تردیدی انجام دهید.

دربهترین لیزر کیو سوئیچ  شاپ لیزر کلیه مراحل توسط پزشک متخصص انجام می‌شود. برای یک لیزر کیو سوئیچ  موفق نیاز به مشاوره، معاینه و اجرای دقیق لیزر کیو سوئیچ دارید که کسی جز یک پزشک متخصص، نمی‌تواند مشاوره‌ و درمان صحیحی به شما بدهد.

جدیدا شاهد هستیم که لیزر کیو سوئیچ  توسط افراد غیرمتخصص در سالن‌های زیبایی انجام می‌شود که بسیار خطرناک خواهد بود و حتما به یک پزشک و کلینیک معتبر و متخصص مراجعه نمایید.

در جلسه‌ مشاوره ای که کلینیک شاپ لیزر برای شما میگذارد، پزشک با بررسی دقیق شرایط شما تعیین می‌کند که آیا کاندیدای مناسبی برای این روش هستید یا خیر. اگر باشید که جلسات آن با توجه به شرایط پوست شما تعیین خواهد شد .

امروزه با توجه به فراگیر شدن لیزرها و کارایی های انواع لیزر اکثر خانمها و آقایان به سوی انواع لیزرها روی آورده اند از جمله رفع موهای زائد جوانسازی پوست رفع نواقص پوست و پاک کردن انواع تاتو و خالکوبی و … برای همین مراکز و کلینیک های بسیاری در تمام شهرها برای رفع نیازهای زیبایی با لیزر افتتاح شد و در این میان نیاز به دانش آموخته گان در این زمینه هر روز بیشتر و بیشتر می شود و بازار کار گسترده ای با درآمد بالا به وجود آمده است . چنانچه شما هم علاقه مند به فعالیت در این زمینه هستید و یا به دنبال شغل خوب و دائمی با درآمد بالا هستید میتوانید با گذراندن دوره های آموزشی در این زمینه مشغول به کار شوید. یکی از لیزرهای پر استفاده لیزر کیو سوئیچ  است که کاربردهای فراوانی دارد . 

کلینیک زیبایی شاپ لیزر تهران برای هنرجویان وکارآموزانی که به دنبال یادگیری دوره لیزر کیو سوئیچ در تهران هستند دورهای آموزش لیزر کیو سوئیچ در شیراز را برگزار می نماید. همه موارد تئوری و عملی لیزر کیو سوئیچ در کلینیک شاپ لیزر تهران آموزش داده می شود. برای مشاوره و تعیین وقت آموزش لیزر کیو سوئیچ در تهران با همکاران ما در شاپ لیزر تماس حاصل نمایید.

شماره تماس۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷👉👉 لطفا کلیک فرمائید

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷ 👉👉

دیگر دوره های آموزشی

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *