بهترین دوره های آموزشی آی پی ال| ارائه مدرک معتبر قابل ترجمه|آی پی ال

شماره تماس۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷👉👉 لطفا کلیک فرمائید

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷ 👉👉

 دوره های آموزشی آی پی ال

دستگاه ipl در واقع فلش لامپهای زنون هستند که نور چند طول موجی و  غیر منسجم ایجاد می کنند که می تواند بر روی ساختار پوست تاثیرات مختلفی داشته باشد و این امکان را دارد که با انتخاب فیلترهای مناسب برای اهداف مشخص نتایج متناسب را بدست آورد.

دستگاه ipl نوعی نور درمانی است که برای درمان و از بین بردن لکه های پیری ، آسیب های ناشی از آفتاب ، کک و مک ، علائم زایمان ، واریس ، درمان و کاهش چین و چروک ، جوانسازی پوست و رفع موهای ناخواسته بدن استفاده می شود. با اینحال دستگاه ipl لیزر درمانی نیست اما کارایی و عملکرد مشابه دارد.  نسبت به لیزر ارزانتر است و سریعتر عمل می کند.

پالس نوری شدید دستگاه ipl  برای از بین بردن موای زئد بدن ، صورت، پاها، پشت و … یک روش غیر تهاجمی و بی خطر می باشد. نوری که از دستگاه آی پی ال ساطع می شود با هدف قرار دادن فولیکول مو  سبب گرم شدن و از بین رفتن آنها  بدون ایجاد سوختگی و یا آسیب رسانی به پوست می شود.

نتایج حذف موهای زائد با دستگاه ipl سریع و کاملا بدون درد است. احتمال عوارض جانبی این روش بسیار کم است ولی می تواند شامل قرمزی و تورم در ناحیه درمان باشد که پس از چند ساعت تا یک روز برطرف می شود.

دستگاهIPL  در موارد زیر کاربرد موثری دارد:

۱- درمان دایمی موهای زائد

۲- پوستهای خشک با چروک ریزسطحی و جوانسازی پوست

۳- افرادی که قرمزی پوست گونه و بینی دارند.

۴-آکنه های ملتهب و قرمز

۵- پوستهای چرب با منافذ باز

۶- قرمزی پس از بهبود جوش

۷- کک ومک وآسیب های پوستی ناشی از آفتاب

۸- روزاسه

۹- تالنژکتازی

۱۰- اسکارهای (فرورفتگی)ناشی از جوش

شماره تماس۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷👉👉 لطفا کلیک فرمائید

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷ 👉👉

قبل از شروع درمان، معمولا یک لایه ژل سرد روی ناحیه مالیده  شده و بیمار از عینک محافظ استفاده می کند. طی درمان پزشک هندپیس را به  آرامی روی پوست حرکت می دهد.نور بصورت پالس های کوچک به پوست می رسد و معمولا بدون ناراحتی می باشد. گاهی اثرات درمان مثل قرمزی طی یک تا دو ساعت بر طرف می شود. در اکثر موارد صورت درمان می شود اما می توان گردن، قفسه سینه و دستها را نیز درمان کرد.

IPL لایه سطحی پوست را درمان می کند در حالیکه انرژی به بافتهای عمقی تر می رسد. هم اکنون مطالعات بالینی انجام می شود تا تاثیر این انرژی را روی ساخت کلاژن مشخص نماید، چون به سفت و کشیده شدن پوست کمک می کند.

تمام نواحی بدن می تواند تحت درمان با دستگاه ipl قرار بگیرد.  این دستگاه می تواند برای انواع پوست و مو با رنگ های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.

البته به علت تراکم ملانین در پیاز موهای تیره، افرادیکه دارای پوست روشن و موهای تیره هستند پاسخ درمانی بهتری به این تکنولوژی میدهند.

در افرادی که پوست تیره تری دارند به دلیل اینکه رنگدانه های ملانین موجود بیشتری در سطح پوست دارند موجب جذب مقداری از انرژی نورانی می شوند لذا انرژی کمتری را به پیاز مو انتقال داده، بنابراین نیازمند جلسات بیشتری برای درمان هستند.

برای آگاهی از زمان دوره ها، شرایط و محل دوره ها همیشه می توانید به  اینستاگرام ما سر بزنید

شماره تماس۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷👉👉 لطفا کلیک فرمائید

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷ 👉👉

دیگر دوره های آموزشی

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *