بهترین دوره های آموزشی لیزر آیکون| ارائه مدرک معتبر قابل ترجمه|آیکون

شماره تماس۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷👉👉 لطفا کلیک فرمائید

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷ 👉👉

دستگاه لیزر آیکون (ICON)، جوانسازی غیر تهاجمی

دستگاه آیکون یکی از جدیدترین و کارامدترین تکنولوژی ها برای درمان سلولیت و لیفت پوست است. این روش علاوه بر یکنواخت کردن سطح پوست و کاهش چربی های موضعی ، برای دفع چربی های لیز شده پس از لیپوساکشن نیز بکار میرود. این دستگاه با تحریک فیبروبلاست ها در پوست باعث کلاژن سازی شده و همچنین سلولیت های مرده پوست را از بین میبرد.     

پس از تنها پنج دقیقه استفاده از این دستگاه میتوان تفاوت را به وضوح مشاهده کرد . این درمان یک درمان سریع و راحت است که نتایج آن را میتوان از جلسه اول مشاهده کرد.

سیستم سرمایش (cooling) دستگاه:

خنک کردن ناحیه تحت درمان بدون تداخل در عملکرد بهینه لیزر، به منظور راحتی بیمار و جلوگیری از آسیب گرمایی به پوست، از جمله مهم ترین بخش های فرآیند درمان محسوب می شود. سیستم کولینگ دستگاه آیکون از نوع تماسی است. بدین صورت که یک سطح کریستالی  (Sapphire)  بر روی هندپیس وجود دارد که جریان آب سرد به سرعت از آن عبور می کند و هنگامی که در تماس مستقیم با پوست قرار می گیرد، سطح پوست را در دمای ۴ درجه نگه می دارد و خنک می کند.

بهینه سازی خروج انرژی ازهندپیس :

این تکنولوژی با هدف بهینه سازی نتایج درمان به واسطه جلوگیری از اتلاف انرژی در مرحله خروج لیزر ازهندپیس در نظر گرفته شده است. فرآیند بدین صورت است که در دیواره داخلی هندپیس، آینه هایی تعبیه شده است که باعث هدایت مجدد فوتون های بازگشتی از سطح پوست می شود. در این حالت از اتلاف ۵۰% فوتون ها جلوگیری شده، نتایج درمان موثرتر و فرایند درمان سریع تر صورت می گیرد.

پالس یکنواخت (Smooth Pulse) :

با استفاده از این تکنولوژی، با اعمال یک پالس واحد می توان انرژی گرمایی منتقل شده به بافت را در مقایسه با پالس های متوالی در سایر دستگاه ها در یک عرض پالس مشابه، تا ۵/۱ برابر کاهش داد. در این حالت سطح انرژی افزایش می یابد، آسیب کمتری به بافت های اطراف وارد شده و نتیجه درمان  کارآمدتر خواهد شد.

مزایای استفاده از دستگاه آیکون :  

این درمان اکسیژن رسانی به بافت و بازسازی پوست را ارتقا می بخشد و باعث رفع چین و چروک میشود. 

این روش با از بین بردن  چربی های سرسخت پوستی و با بهره گیری از لیفت طبیعی ، فرم مطلوبی را به بدن و صورت میبخشد و همچنین احساس خوشایندی از سبکی و سلامتی به ارمغان می آورد.

این روش درمانی از تحریک سلولی برای افزایش تولید کلاژن و الاستین استفاده می کند و پوست را محکم تر و کشیده تر میکند.

این درمان  باعث کشش پوست در اطراف انواع اصلی زخم ها می شود: ملتهب ، غیر ملتهب ، قدیمی ، زخم های جراحی (مثلاً سزارین) ، آکنه و … و به ترمیم آنها کمک میکند.

به عنوان درمانی برای از بین بردن اثرات بعد از عمل لیپوساکشن بکار میرود. همچنین بعد از انجام عمل لیپوساکشن میتوان برای بهبود سریع بافت های بدن از این روش کمک گرفت.

درمان ایکون باعث بهبود گردش خون ، فعال کردن  متابولیسم  سلول ها می شود. همچنین باعث بازسازی ، خاصیت ارتجاعی و استحکام پوست می شود و در عین حال خاصیت ضد تورمی نیز دارد. به علاوه، استفاده از این روش به ویژه در ترکیب با  لیزر ، روی سلول های چربی به شدت اثر گذاشته و حتی در سخت ترین موارد نیز نتایج مثبت دارد.

هندپیس های قابل نصب روی دستگاه به دو دسته‏ کلی IPL و لیزر تقسیم شده که برای هر کدام سه نوع هندپیس با کاربردهای مختلف، به شرح زیر ارائه می گردد:

معرفی هندپیس های IPL دستگاه

هندپیس MaxG با قابلیت تنظیم عرض پالسِ بین ۱ تا ۱۰۰ میلی ثانیه و تکنولوژی AccuSpectrum، شامل کاربردهای درمانی به شرح زیر می باشد:

رفع ضایعات عروقی، حتی در شرایطی که عروق ضخیم بوده و در عمق بیشتری قرار دارند.

رفع ضایعات پیگمانته

هندپیس MaxYs با اعمال طیف دینامیکی از طول موج، شامل کاربردهای درمانی به شرح زیر می باشد:

کاهش دائمی موهای زائد حتی موهای روشن و نازک

رفع ضایعات پیگمانته

هندپیس MaxR با کاربرد درمانی:

رفع دائمی موهای زائد در انواع تایپ های پوستی

هندپیس MaxRs با کاربرد درمانی:

رفع دائمی موهای زائد در انواع تایپ های پوستی

شماره تماس۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷👉👉 لطفا کلیک فرمائید

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷ 👉👉

هندپیس اربیوم گلاس (Er:Glass) با طول موج ۱۵۴۰ و به کارگیری دو نوع میکرولنز XF و XD و تکنولوژی های منحصربه فرد، طیف گسترده ای از درمان ها به شرح زیر را امکانپذیر می کند:

رفع ضایعات پیگمانته

جوانسازی غیرتهاجمی پوست

بهبود بافت پوست

رفع ناهمواری های روی سطح پوست

رفع چین و چروک های سطح پوست

رفع جای اکنه و زخم های باقی مانده از عمل های جراحی

رفع ترک های روی پوست (stretch marks)

هندپیس اربیوم یگ (Er:YAG) با طول موج ۲۹۴۰ به روش فرکشنال تهاجمی (Ablative -Fractional) درمان ها به شرح زیر را امکانپذیر می کند:

رفع چین و چروک

رفع ناهمواری های روی سطح پوست

هندپیس ان دی یگ (Nd:YAG) با طول موج ۱۰۶۴، درمان ها به شرح زیر را امکانپذیر می کند:

رفع ضایعات عروقی پا

کاهش دائمی موهای زائد برای کلیه تایپ های پوستی حتی پوست ­های برنز

شماره تماس۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷👉👉 لطفا کلیک فرمائید

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷ 👉👉

دیگر دوره های آموزشی

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *