بهترین موسسه آموزش هایفو تراپی در بوشهر| مدرک بین المللی| شاپ لیزر بوشهر

امروزه آموزش فیلدهای مختلف پوست و زیبایی، طرفداران بسیار پیدا کرده است. در بوشهر نیز برای عزیرانی که دنبال آموزش های مختلف پوست و زیبایی هستند، قطعا نمایندگی موسسه بین المللی شاپ لیزر در بوشهر می تواند بهترین گزینه باشد. شاپ لیزر موسسه پیشرو در آموزش پوست و زیبایی می باشد که  به دلیل داشتن روشهای نوین آموزش به سرعت در کل کشور محبوبیت پیدا کرده و آموزشهای این موسسه در جای جای میهن عزیزمان در حال برگزاری است.

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش هایفو در بوشهر تماس بگیرید.

 شماره تماس ۰۹۳۷۶۳۶۰۰۷۴  کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ ۰۹۳۷۶۳۶۰۰۷۴ کلیک کنید👉👉

 

دوره های آموزشی شاپ لیزر بوشهر در حوزه پوست و زیبایی عبارتند از:

۱-      دوره آموزش اپراتوری لیزر موهای زائد

۲-      دوره آموزش جامع فیشیال پوست پاکسازی پوست و….

۳-      دوره آموزش اپراتوری لیزر کیوسوییچ فمتوسکند

۴-      دوره آموزش میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ

۵-      دوره آموزش کربوکسی تراپی

۶-      دوره آموزش هایفو

۷-      دوره آموزشی مزوتراپی

۸-      دوره آموزش تزریق فیلر و بوتاکس(برای پزشکان و پیراپزشکان)

۹-      دوره آموزشی لیزر جوانساز فرکشنال

۱۰-  دوره آموزشی آر اف  فرکشنال

۱۱-  دوره آموزشی لاغری برای پزشکان

این دوره ها هم اکنون در شهرهای تهران، اصفهان، بوشهر، مشهد، بوشهر، یزد، همدان و اهواز در حال برگزاری است.

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش هایفو در بوشهر تماس بگیرید.

 شماره تماس ۰۹۳۷۶۳۶۰۰۷۴  کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ ۰۹۳۷۶۳۶۰۰۷۴ کلیک کنید👉👉

 

دوره جامع آموزش هایفو در بوشهر | مدرک بین المللی

یکی از موضوعهای مورد درخواست، آموزش  هایفو می باشد. بدون شک، هایفوتراپی یکی از محبوب ترین و کاربردیترین تکنیک های جوانسازی و لاغری می‌باشد. از سویی دیگر، هایفوتراپی یکی از پولسازترین خدمات پوست و زیبایی می باشد به عبارتی دیگر، ارائه خدمات هایفوتراپی راهی مناسب برای کسب سود سرشار می باشد. برای عزیرانی که در گوشی خود به دنبال بهترین دوره آموزش هایفو در بوشهر می باشند، شعبه شاپ لیزر در بوشهر می تواند گزینه ایده الی برای علاقمندان آموزش هایفوتراپی در بوشهر باشد. لازم به ذکر است که آموزش هایفو در بوشهر از ۳ سال پیش آغاز شده است.

هایفو ۳ بعدی، هایفو ۴ بعدی، هایفو ۷ بعدی و ورژنهای مختلفی که در بازار شنیده می شود سرآغاز یک تحول در جوانسازی پوست هستند. شما هم می توانید با شرکت در دوره آموزش هایفو در بوشهر علاوه بر کسب اطلاعات حرفه ای برای خود یک کسب و کار موفق راه اندازی کنید.

عناوین آموزش هایفوتراپی دربوشهر عبارتند از:

الف: بخش تئوری آموزش هایفو در بوشهر

 1. آشنایی با آناتومی پوست
 2. نحوه مشاوره کلاینت (مراجعه کننده)   
 3. چگونگی تعیین مناطق مناسب برای هایفوتراپی
 4. اقدامات لازم برای پیشگیری از عوارض احتمالی در هایفوتراپی
 5. بررسی شرایط بالینی کلاینت
 6. آگاه کردن کلاینت از خطرات و عوارض جانبی
 7. انتخاب مبدل مناسب و تعیین عمق درمان
 8. فاصله بین نقاط انعقاد حرارتی
 9. آشنایی با علائم مهم و نحوه رفع عوارض احتمالی
 10. آشنایی با مراقبت‌های بعد از هایفوتراپی

ب: بخش عملی آموزش هایفو در بوشهر:

 1. آشنایی با فرایند هایفوتراپی
 2. آموزش کار با دستگاه هایفو                                                                                             
 3. آموزش تنظیمات  دقیق دستگاه
 4. انتخاب مبدل مناسب
 5. مشاوره انتخاب بهترین دستگاه هایفو متناسب با شرایط کاراموز

با شرکت در دوره آموزش هایفو در بوشهر، می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید.

 • بهره گیری از تدریس اساتید معروف پوست و زیبایی
 • آموزش تئوری به همراه آموزش عملی و کارورزی
 • مشاوره تخصصی ورود به بازار کار
 • مشاوره تخصصی خرید هایفو
 • ارائه گواهینامه بین‌المللی  قابل ترجمه
 • معرفی به سازمان فنی و حرفه‌ای جهت آزمون فنی و حرفه‌ای و دریافت مدرک رسمی در صورت تمایل کارآموز (هزینه جداگانه)

پشتیبانی آنلاین۲۴ ساعته برای کاراموزان عزیز می تواند گره گشای مناسبی برای رسیدن به اهداف ارزشمند  کاراموزان عزیز باشد.

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش هایفو در بوشهر تماس بگیرید.

 شماره تماس ۰۹۳۷۶۳۶۰۰۷۴  کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ ۰۹۳۷۶۳۶۰۰۷۴ کلیک کنید👉👉

 

اما بهتر است بدانیم هایفو چیست و چه مزایایی دارد. هایفو (HIFU) یا هایفوتراپی (Hifu therapy) به معنای High-intensity focused ultrasound که یعنی استفاده از امواج اولتراسوند با فرکانس بالا برای جوانسازی و رفع چین و چروک پوست است.

هایفو یک درمان غیرتهاجمی برای درمان پیری پوست است. این روش بخشی از روند رو به رشد درمان های ضد پیری است که برخی از مزایای لیفت صورت را بدون نیاز به جراحی ارائه می دهد.

طبق گزارش انجمن جراحی پلاستیک زیبایی آمریکا، محبوبیت روش های غیرجراحی از سال ۲۰۱۷ افزایش قابل ملاحظه ای یافته است.

این درمان‌های کمتر تهاجمی دوره نقاهت کوتاهتری نسبت به گزینه‌های جراحی دارند، اما نتایجی که ارائه می‌دهند چندان چشمگیر نیستند و به اندازه جراحی دوام ندارند. به همین دلیل، متخصصان پوست HIFU را فقط برای علائم خفیف تا متوسط یا اولیه پیری توصیه می کنند.

در دستگاه هایفو ازامواج فراصوت برای ایجاد گرما در سطح عمیق پوست استفاده می کند. این گرما به سلول های هدف پوست آسیب می رساند و باعث می شود بدن برای ترمیم آنها تلاش کند. برای انجام این کار، بدن کلاژن تولید می کند تا به رشد مجدد سلول کمک کند. کلاژن ماده ای در پوست است که به آن ساختار و خاصیت ارتجاعی می بخشد.

درمان‌های اولتراسوند  HIFU:

پوست گردن را سفت کند

رفع افتادگی پلک یا ابروهای افتاده

از بین بردن چین و چروک و خطوط عمودی گوشه‌ لب

از بین بردن چین و چروک های اطراف چشم

از بین بردن خط چانه و کمک به رفع غبغب

بردن و لیفت ابرو بدون جراحی

لیفت پیشانی و کمک به کم کردن چروک پیشانی

کم کردن عمق خط خنده و خط گریه

ازبین بردن شلی پوست و کمک به شادابی پوست صورت

درمان گودی و سیاهی زیر چشم

لیفت چانه و فک

از بین بردن خط اخم

کمک به رفع افتادگی پلک

زاویه دار کردن فک و صورت

کمک به رفع چین و چروک زیر چانه

از بین بردن چروک بالای گردن

لیفت گونه ها

درمان منافذ باز پوست

صاف و سفت کردن پوست سینه

متخصصان همچنین از HIFU برای درمان تومورها در جلسات بسیار طولانی تر و شدیدتر استفاده می کنند که می تواند تا ۳ ساعت در اسکنر MRI طول بکشد.

آموزش هایفوتراپی در بوشهر توسط متخصص پوست و زیبایی| شاپ لیزر

روش هایفوتراپی چیست؟

پزشکان معمولا جوانسازی صورت هایفو را با تمیز کردن ناحیه انتخابی صورت و استفاده از ژل آغاز می کنند. سپس از یک دستگاه دستی استفاده می کنند که امواج اولتراسوند را در فواصل کوتاه منتشر می کند. هر جلسه معمولاً ۳۰ تا ۹۰ دقیقه طول می کشد.

نحوه عملکرد هایفو چگونه است؟

هایفو از انرژی متمرکز فراصوت برای هدف قرار دادن لایه های پوست درست زیر سطح استفاده می کند. انرژی اولتراسوند باعث می شود بافت به سرعت گرم شود.

هنگامی که سلول های ناحیه مورد نظر به دمای مشخصی می رسند، آسیب سلولی را تجربه می کنند. این آسیب در واقع سلول ها را تحریک می کند تا کلاژن بیشتری تولید کنند ( پروتئینی که ساختار پوست را فراهم می کند)

افزایش کلاژن منجر به سفت تر و محکم ترشدن پوست و صاف شدن چین و چروک های سطحی می شود. از آنجایی که پرتوهای اولتراسوند با فرکانس بالا بر روی یک بافت خاص در زیر سطح پوست متمرکز می شوند، هیچ آسیبی به لایه های بالایی پوست و مسائل مجاور وارد نمی شود.

هایفوتراپی مناسب چه کسانی است ؟

هایفو ممکن است برای همه مناسب نباشد. به طور کلی، این روش در افراد بالای ۳۰ سال با شلی خفیف تا متوسط پوست، بهترین کار را دارد.

افرادی که دارای پوست آسیب دیده از نور هستند یا پوست شل بالایی دارند ممکن است قبل از دیدن نتایج هایفوتراپی به چندین درمان دیگر نیاز داشته باشند.

افراد مسن‌تر با پیری گسترده‌تر، شلی شدید پوست، یا پوست بسیار آویزان روی گردن، کاندیدای مناسبی نیستند و ممکن است نیاز به جراحی داشته باشند.

هایفو برای افراد مبتلا به عفونت و ضایعات پوستی باز در ناحیه مورد نظر، آکنه های شدید یا کیستیک و کاشت فلزی در ناحیه درمان توصیه نمی شود.

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش هایفو در بوشهر تماس بگیرید.

 شماره تماس ۰۹۳۷۶۳۶۰۰۷۴  کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ ۰۹۳۷۶۳۶۰۰۷۴ کلیک کنید👉👉

 

عوارض جانبی هایفو چیست؟

برخی از افراد ناراحتی خفیفی را در طول درمان را گزارش کرده اند و برخی پس از آن درد دارند. می توان قبل از عمل هایفوتراپی از بی حسی موضعی استفاده شود تا از این دردها جلوگیری شود. مسکن‌های بدون نسخه مانند استامینوفن (تیلنول) یا ایبوپروفن (ادویل) نیز کمک می کنند.

بر خلاف سایر روش های زیبایی، از جمله لیزر موهای زائد، انجام هایفو صورت نیازی به آمادگی ندارد. هنگامی که یک جلسه تمام می شود، زمان بهبودی نیز وجود ندارد، به این معنی که افراد می توانند پس از دریافت درمان هایفو به فعالیت های روزانه خود ادامه دهند.

افراد بسته به نتایجی که می‌خواهند به دست آورند، ممکن است بین یک تا شش جلسه نیاز داشته باشند.

آیا هایفوتراپی نتیجه خوبی به همراه دارد ؟

بسیاری از گزارش ها می گویند که هایفو اثربخش است. یک بررسی در سال ۲۰۱۸ به ۲۳۱ مطالعه در مورد استفاده از فناوری اولتراسوند پرداخت. پس از تجزیه و تحلیل مطالعاتی که شامل اولتراسوند برای درمان سفت شدن پوست، سفت کردن بدن و کاهش سلولیت بود، محققان به این نتیجه رسیدند که این روش ایمن و موثر است.

هیئت جراحی زیبایی آمریکا می گوید که سفت کردن پوست با اولتراسوند معمولاً در ۲ تا ۳ ماه نتایج مثبتی ایجاد می کند و مراقبت خوب از پوست می تواند به حفظ این نتایج تا ۱ سال کمک کند.

یک منبع معتبر مطالعه در مورد اثربخشی فیشال های HIFU در افرادی از کره نشان داد که این روش برای بهبود ظاهر چین و چروک های اطراف فک، گونه ها و دهان بهترین کار را دارد. محققان عکس های استاندارد شده شرکت کنندگان را از قبل از درمان با عکس های ۳ و ۶ ماه پس از درمان مقایسه کردند.

مطالعه دیگری با منبع معتبر اثربخشی هایفوتراپی صورت را بعد از ۷ روز، ۴ هفته و ۱۲ هفته ارزیابی کرد. پس از ۱۲ هفته، خاصیت ارتجاعی پوست شرکت کنندگان در تمام نواحی تحت درمان به طور قابل توجهی بهبود یافته بود.

طی یک تحقیق دیگر ۷۳ زن و دو مرد تحت عمل هایفو صورت قرار گرفتند، و پزشکانی که نتایج را ارزیابی کردند، بهبود ۸۰ درصدی را در پوست صورت و گردن گزارش کردند، در حالی که میزان رضایت در میان شرکت کنندگان ۷۸ درصد بود.

قیمت هایفوتراپی چقدر است؟

قیمت هایفوتراپی بستگی به تجهیزات و امکانات درمان دارد. مورد دیگری که در تعین قیمت هایفوتراپی نقش دارد ، این است که چه بخشی از بدن شما نیاز به درمان دارد و تعداد جلسات درمان شما چند جلسه طول می کشد.

چنانچه شما هم علاقه مند به داشتن پوست صاف تری هستید و یا احساس میکنید پوستتان شل و افتاده شده است بهتر است هایفوتراپی را امتحان کنید این روش یک روش بی خطر است که باعث می شود پوست برای تولید کلاژن بیشتر تحریک شود و به مرور و با افزایش سن پوست شما عملکرد بهتری داشته باشد.با اینکه هایفوتراپی روشی غیرتهاجمی است اما نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد. وهایفوتراپی حتما باید توسط پزشک متخصص انجام شود .

دربهترین کلینیک هایفوتراپی شاپ لیزر کلیه مراحل هایفوتراپی توسط پزشک متخصص انجام می‌شود. برای یک هایفوتراپی موفق نیاز به مشاوره، معاینه و اجرای دقیق هایفو دارید که کسی جز یک پزشک متخصص، نمی‌تواند مشاوره‌ و درمان صحیحی به شما بدهد.

جدیدا شاهد هستیم که هایفوتراپی توسط افراد غیرمتخصص در سالن‌های زیبایی انجام می‌شود که بسیار خطرناک خواهد بود و حتما به یک پزشک و کلینیک معتبر و متخصص مراجعه نمایید.

در جلسه‌ مشاوره ای که کلینیک شاپ لیزر برای شما میگذارد، پزشک با بررسی دقیق شرایط شما تعیین می‌کند که آیا کاندیدای مناسبی برای این روش هستید یا خیر. اگر باشید که جلسات آن با توجه به شرایط پوست شما تعیین خواهد شد و اگر هم کاندید مناسبی برای هایفوتراپی نباشید، روش‌های جوانسازی که تاثیر بیشتری روی پوست شما دارند، به شما معرفی می‌شوند.

برای هنرجویان وکاراموزانی که به دنبال یادگیری دوره هایفوتراپی در بوشهر هستند، همه موارد تئوری و عملی آموزش داده می شود. برای مشاوره و تعیین وقت  آموزش با همکاران ما در شاپ لیزر بوشهر تماس حاصل نمایید.

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش هایفو در بوشهر تماس بگیرید.

 شماره تماس ۰۹۳۷۶۳۶۰۰۷۴  کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ ۰۹۳۷۶۳۶۰۰۷۴ کلیک کنید👉👉

 

دیگر دوره های آموزشی

بهترین دوره های آموزش لیزر دایود تهران

آموزش لیزر موهای زائد در سنندج |مدرک معتبر سازمان انرژی اتمی❤️

دوره آموزشی اپراتوری لیزرپوست در سنندج| آموزش لیزر موهای زائد در  سنندج|مدرک معتبر از مرکز ملی لیزر ایران  شماره تماس۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷👉👉 لطفا کلیک فرمائید   پشتیبانی واتساپ  ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷ 👉👉 در این دوره تمامی نکات

توضیحات بیشتر »
دوره آموزشی اپراتوری لیزر در یزد

دوره آموزشی اپراتوری لیزر در یزد| آموزش لیزر موهای زائد در یزد|با مدرک مرکز ملی لیزر ایران و مرکز نوآوری لیزر ایران❤️

دوره آموزشی  ایمنی لیزر در یزد| کارگاه ایمنی لیزر در یزد  شماره تماس ۰۹۲۱۴۱۵۰۶۱۰ 👉👉 لطفا کلیک فرمائید   پشتیبانی واتساپ  ۰۹۲۱۴۱۵۰۶۱۰👉👉  لیزر موهای زائد یکی از متداول‌ترین گزینه‌ها برای

توضیحات بیشتر »
آموزش هایفو در کرمان| آموزش هایفوتراپی در کرمان❤️

آموزش لیزر الکساندرایت در کرمانشاه| آموزش لیزر الکس کندلا در کرمانشاه❤️

آموزش لیزر الکساندرایت در کرمانشاه|مدرک مرکز ملی لیزر ایران شماره تماس ۰۹۲۱۴۱۵۰۶۱۰ 👉👉 لطفا کلیک فرمائید   پشتیبانی واتساپ  ۰۹۲۱۴۱۵۰۶۱۰👉👉 شماره تماس ۰۹۲۱۴۱۵۰۶۱۰ 👉👉 لطفا کلیک فرمائید   پشتیبانی واتساپ  ۰۹۲۱۴۱۵۰۶۱۰👉👉 آموزش لیزر

توضیحات بیشتر »
آموزش اپراتوری لیزر موهای زائد در ساری

آموزش اپراتوری لیزر موهای زائد در ساری|آموزش لیزر دایود در ساری|آموزش اپراتوری لیزر الکس در ساری❤️

دوره آموزشی اپراتوری لیزرپوست در ساری| آموزش لیزر موهای زائد در ساری|مدرک معتبر از مرکز ملی لیزر ایران  ۰۹۰۳۹۸۹۳۸۱۶ 📱   👉کلیک نمائید👉 پشتیبانی واتس آپ:۰۹۰۳۹۸۹۳۸۱۶ 👉👉  زمان تماس        ⏰ 

توضیحات بیشتر »

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *