قبلی
بعدی

مردان جذاب هالیوود که عمل جراحی زیبایی کرده اند

مردان جذاب هالیوودی که عمل جراحی زیبایی کرده اند

اکثر مافکر می کنیم تنها خانم ها تن به عمل های زیبایی مانند بوتاکس، عمل بینی، ژل لب و… می دهند اما واقعیت چیز دیگری است. جراحی های زیبایی در میان مردان هالیوودی نیز بسیار رایج است.

البته عمل های آنها به گونه ای است که شما تغییرات آنها را خیلی احساس نمی کنید. اما ما در این مطلب عکس هایی از گذشته و حال ستاره ها برایتان آورده ایم تا با مقایسه آنها خودتان تفاوت چهره شان را احساس کنید

برد پیت

برد پیت یکی از جذاب ترین مردان هالیوودی است. او با گذشت سالها هنوز هم زیبایی خود را از دست نداده و دلیلش هم تا حدودی عمل هایی است که روی صورت اش داشته است. البته او آنقدر این کار را حرفه ای و طبیعی انجام داده که غیر قابل تشخیص است. یکی از عمل هایی که به راحتی می توان آن را مشاهده کرد، اتوپلاستی یا عمل زیبایی گوش اوست که شامل تغییر فرم گوش یا کوچیک کردن آن است.

بردلی کوپر 

 هیچ‌گاه در مورد شایعاتی که درباره حراجی پلاستیک‌ش شده است تاییدی صادر نکرده، اما عکس‌های قبل و بعدش اینطور نشان می‌دهند که او بینی خود را عمل کرده و البته بوتاکس نیز استفاده کرده است.

متیو مک کانهی

اگر به تصاویر قدیمی متیو مک کانهی نگاهی بیاندازید خواهید دید که هر چه سن او بالاتر رفته، موهایش نیز کمتر شده است. او حتی موهایش را بالا می زد تا کم پشتی موهایش کمتر به چشم آید اما تصاویر اخیر او چیز دیگری را نشان می دهد. اکنون موهایی او پر پشت تر از همیشه شده است. کارشناسان ثابت کرده اند که هیچ چیز نمی تواند موجب رشد مو پس از کچلی شود، جز کاشت مو. بنابراین می توان نتیجه گرفت که متیو مک کانهی موهایش را کاشته که البته بسیار طبیعی این عمل را انجام داده است.

استیون تیلر

صورتی دارد که جزو مصنوعی‌ترین چهره‌های هالیوودی است. اما برخلاف اکثر آن‌ها انقدر جرات دارد که به اعمال جراحی روی صورتش اقرار کند.

جان تراولتا

کاشت مو انجام داده است، اما در کنار آن از بوتاکس نیز برای جوان نگاه داشتن صورتش استفاده کرده است. البته جدیدا صورتش به قدری مصنوعی شده است که انگار عروسک باربی Ken به جای او است!

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *