قبلی
بعدی

بهترین مرکز زیبایی دندان اصفهان| لبخند هالیودی در اصفهان| بهترین مرکز ونیر کامپوزیت در اصفهان

 

همراه : ۰۹۳۰۹۸۴۲۰۷۵

آدرس : خیابان توحید میانی کوچه ۱۲ (بن بست توحید) پلاک ۲۱ طبقه دوم مرکز زیبایی دندان دی

لبخند هالیودی اصفهان

یکی از روش های گریم که روی دندان های بازیگران هالیوودی موقع فیلمبرداری انجام می شد گذاشتن روکش هایی از جنس آکریل بود که روی دندان های بازیگران که در حال بازی بودن چسبانده می شد و به صورت پوسته ای موقتی بود که بعد از چند ساعت از دندان جدا می شد و به لبخندهای هالیوودی نام گذاری شد. 

در واقع لبخند هالیوودی به لبخندی گفته میشود که دندان های مرتب، تمیز و صاف را نمایان میکند و بر زیبایی و ماندگاری چهره شما می‌افزاید. دندان مهمترین عضو پس از چشم‌ها در زیبایی چهره است پس دندان های نامرتب و ناسالم از زیبایی و جذابیت شما می‌کاهد.

از آنجا که لبخند هالیوودی به دلیل درخشش و سفیدی جذاب است برای انجام اصلاح طرح لبخند و یا ایجاد لبخند هالیوودی از روکشهای لومینیرزی ،کامپوزیتی ، لمینتی و … استفاده می‌کنند. این نوع روکشها به دلیل درخشانی زیادی که دارند در اصلاح  بدرنگی، نامرتبی و بدفرمی دندانها مورد استفاده قرار می‌گیرند. در واقع استفاده از این روکش‌های دندان میتواند بدفرمی‌، بدرنگی‌، پریدگی و.. دندان‌ها را اصلاح کند.

اولین مرحله در داشتن طرح لبخند هالیوودی از بین طرح های مختلف لبخند بررسی دندان ها از نظر سلامت می‌باشد.اگر دندانهاپوسیده باشد و نیاز به درمان ریشه داشته باشد و یا از نوعی بیماری دهان و دندان رنج میبرید باید ابتدا به درمان مشکلات دندانی بپردازید و یا ریشه دندان پوسیده را درمان کنید.

مرحله بعدی در طرح لبخند هالیوودی، سفید کردن دندانهاست که روش‌های متفاوتی دارد. در این مرحله هم میتوان از هر یک از روکش‌ها برای سفید کردن دندان استفاده کرد.

ونیر کامپوزیت|کامپوزیت ونیر

یکی از چشمگیرترین جنبه های دندانپزشکی مدرن کامپوزیت دندان است 

روکش ها یکی از محبوب ترین روش ها برای اصلاح طرح لبخند هستند. روکش ها یک لایه از مواد هستند که بر روی جلوی دندانهای موجود چسبانده می شوند تا ظاهری جدید ایجاد کنند. انواع مختلفی از روکش ها وجود دارد ، اما متداول ترین آنها روکش لمینت سرامیکی و روکش های کامپوزیت ونیر هستند.

ونیر، ترمیمی است که به منظور اصلاح تغییر رنگ دندان، نا هم ترازی های جزئی، لب پریدگی ها یا ترک ها، به سطح جلویی دندان افزوده می­شود. از ونیر برای کاهش فاصله بین دندان ها و احیای دندان های فرسوده جهت ایجاد یک لبخند طبیعی و اصلاح طرح لبخند نیز استفاده می شود.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *