قبلی
بعدی

آموزش آرایش عروسکی + عکس

این سبک کمک می کند تا چشم شما درشت تر از حالت عادی نشان داده می شود. این سبک از گریم و میکاپ به آرایش عروسکی معروف است و مورد علاقه بیشتر خانم ها بخصوص افراد چشم بادامی می باشد.

لازم نیست که کرم پودر را روی تمام بخش‌های پوستتان بزنید تا حالت کیکی و مصنوعی پبدا کند. خیلی از خانم‌ها فکر می‌کنند که هرچه بیشتر کرم پودر بزنند، پوستشان صاف‌تر و بی‌نقص‌تر می‌شود، ولی چنین نیست بلکه با هر حرکت صورت، چین‌های عمق بیشتری پیدا می‌کنند و مشخص‌تر می‌شوند.

فقط بخش‌هایی که دارای تغییر رنگ، جوش، اسکار و چین و رچوک است را کرم پودر بزنید و خوب با براش یا اسفنج محو کنید تا ضخامت پیدا نکند.

از یک کانسیلر مناسب برای پوشاندن هر گونه جای جوش، تغییر رنگ، چین و چروک و جوش استفاده کنید. پوست شما در آرایش عروسکی باید کاملا صاف و بدون نقص باشد تا باعث شود سنتان کمتر به نظر برسد.

استفاده از پنکک باید خیلی هوشمندانه باشد. فقط در حدی که براق بودن و درخشش پوست و زیرساز آرایش صورت را بگیرد و باعث شود که آرایش عروسکی مات داشته باشید. بنابراین بهتر است آن را در خط پیشانی، خط فک و بخش  T آرایش صورت بزنید.

زمان آرایش ابرو به سبک عروسکی ابرو را پهن و بلند درست نکنید و دور آن را خط نکشید. ابروهایتان را با رنگ قهوه ای روشن با استفاده از مداد و ریمل ابرو آرایش کنید.

از سایه ای که دارای یکی از رنگ های بژ، صورتی یا صدفی برای آرایش گوشه داخلی چشم و پشت پلکتان استفاده کنید.

روی مژه های پایین و داخل چشم هم باید مداد سفید زد تا چشم ها درشت تر به نظر برسند. همچنین می توانید از مژه مصنوعی استفاده کرده و روی آن ها ۵ تا ۶ بار ریمل بزنید. به علاوه برای سایه زدن هم باید از رنگ های متفاوتی مانند صورتی، بنفش تیره و یا سبز در بالای چشم ها و روی پلک بالایی تا استخوان زیر ابرو استفاده شود.

رنگ رژگونه برای آرایش عروسکی باید رنگی کاملا ملیح و ملایم باشد. از رژگونه تیره مانند نارنجی، آجری، قهوه‌ای و برنزی استفاده نکنید. در عوض رنگ‌های رزی، یاسی، صورتی و گلبهی خیلی عالی هستند و باعث می‌شود آرایش صورت تان به آرایش عروسکی نزدیک شود.

برای آرایش صورت به سبک عروسکی، لب‌ها باید رنگ طبیعی و براق داشته باشند. اول یک رژلب نود با سایه صورتی یا مرجانی بزنید و بعد روی آن برق لب بکشید.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *