قبلی
بعدی

برندهای آرایشی متعلق به سلبریتی ها

برندهای آرایشی متعلق به سلبریتی ها

برند آرایشی سلبریتی ها همیشه قابل توجه است ولی تنها به این دلیل که محصولی نام یک شخص معروف را با خود یدک می کشد ، تضیمن کننده موفقیت آن برند نیست. کلید اصلی آن در حقیقت اتخاذ رویکردی است که با نیازهای مشتریان همخوانی داشته باشد. برندهای آرایشی زیر که موسس آنها سلبریتی های مشهور هستند از جمله موفق ترین برندها در صنعت زیبایی دنیا محسوب می شوند.

سلما هایک

سلما خط تولید آرایشی خود را تاسیس کرد چرا که می خواست خانم ها نسبت به خودشان احساس راحتی داشته باشند. محصولات نوآنس از برخی از محتویات غیرمعمول و مورد علاقه این بازیگر مانند گل های مانوی، عصاره آگاوه آبی و میوه مِیمِی تهیه می شود. انواع محصولات مراقبت مو، صورت و بدن و لوازم آرایش از جمله محصولات تولیدی این برند است.

فنتی بیوتی برند ریحانا

ریحانا پس از راه اندازی خط تولید یک برند لوازم آرایشی، در دنیا طوفان به پا کرد، گرچه بسیاری از قبل منتظر این اتفاق بودند. محصولات برند وی شامل انواع رژلب، پرایمر، هایلایتر و کرم پودر برای هر نوع رنگ پوست از روشن ترین تا تیره ترین پوست می شود.

برند جسیکا آلبا

این بازیگر معروف رویکرد متفاوتی به خط تولید لوازم آرایشی خود دارد، این برند نسبت به نام انتخابی خود (آنست=صادق) وفادار مانده و محصولاتی امن و سالم تولید می کند. این برند انواع محصولات مراقبت های شخصی، بهداشتی، ویتامین و زیبایی را تولید می کند.

لوازم آرایشی کایلی برند کایلی جنر

کوچکترین خواهر در خانواده کارداشیان/جنر به لطف خط تولید لوازم آرایشی خود به ویژه کیت های آرایش لب تبدیل به یک میلیونر شده است. انواع کیف و قلموهای آرایشی، سایه چشم و دیگر ابزار زیبایی نیز در برند آرایشی کایلی یافت می شود.

کورا ارگانیک برند میراندا کر

میراندا سوپرمدل ویکتوریا سیکرت در سال ۲۰۰۹ این برند آرایشی را تاسیس کرد و از آن زمان تبدیل به یکی از کمپانی های صاحب نام و دریافت کننده جوایز متعدد برای محصولات معتبر طبیعی و ارگانیک شده که خاصیت سم زدایی و تغذیه و احیای پوست را دارند.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *