قبلی
بعدی

جنجال نماش دروغین زوج اینستاگرامی در شبکه ۲ چه بود

پنجمین قسمت از سری تازه برنامه «هزار راه نرفته»، بازیچه یک زوج اینفلوئنسر قرار گرفت که مدعی بودند از زندگی گذشته خود توبه کرده‌اند.

 اینفلوئنسر‌هایی که این برنامه را محملی برای تبلیغ بیشتر صفحه خود کردند و همه از جمله تماشاگران تلویزیون را به بازی گرفتند.

فصل جدید «هزار راه نرفته» که در ماه رمضان، ساعتی قبل از افطار پخش می‌شود، مدعی است به طرح و بررسی مسائل مربوط به خانواده می‌پردازد و هدفش تقویت صداقت، صمیمیت، تحکیم و الگو سازی در امر ازدواج است. اما آن‌چه در پنجمین قسمت این برنامه روی آنتن رفت، ملغمه‌ای از دورویی، دروغ، نیرنگ و تمسخر بود که نتیجه‌ای جز ضربه زدن به دین و اعتقاد مردم نخواهد داشت.

کل گفت و شنود نیم‌ساعته این دختر و پسر دهه هفتادی با مجری – کارشناس برنامه «هزار راه نرفته»، در این دو گزاره خلاصه می‌شود که «فضای مجازی خیلی بد است» و «ما از وقتی که از فضای مجازی فاصله گرفتیم خیلی زندگی خوبی داریم». لابه‌لای صحبت‌هایشان هم می‌توان فهمید که پسر متولد ۱۳۷۰ و دختر متولد ۱۳۷۶ است، در دوران نامزدی همچنان هر دو در اینستاگرام حضور داشته‌اند، بعد از ازدواج فقط پسر در اینستاگرام بوده و دختر بابت لایک‌ها و کامنت‌های دخترهایی که از قبل با شوهرش رابطه داشته‌اند در عذاب بوده اما فقط سکوت و گریه می‌کرده، سپس ۸ جلسه پیش مشاور رفته‌اند و هر چه مشاور روی کاغذ نوشته مو به مو عمل کرده‌اند تا خوشبخت شده‌اند.

بررسی پیج اینستاگرامی مشترک این زوج نشان می‌دهد که تا زمان نگارش این مطلب، ۳۴ هزار و ۲۰۰ فالوئر دارند و اتفاقا ویدئویی هم منتشر کرده‌اند که در آن می‌گویند صفحه‌شان هک شده اما زیر همان ویدئو اعلام کرده‌اند که «پیجو برگردوندیم». آنها اضافه کرده‌اند: «ما هیچ دروغی نگفتیم و هیچ کار خلافی انجام ندادیم. فیلم و عکس‌هایی که منتشر شده واسه قبلا بوده که تو برنامه هم حتی گفتیم که قبلا اینستا داشتیم و این حاشیه‌ها هم بوده تو زندگیمون … حالا هم بنا به دلایل شخصی دوباره نصب کردیم و دوتایی فعالیت داریم … وقتی تو زندگی کسی نیستید و از لحظه‌هاش خبر ندارید قضاوت نکنید … (واقعا ما زمان ضبط برنامه اینستاگرام نداشتیم)».

این زن و شوهر، به‌درستی می‌گویند که «گذشته‌ ما به خودمون مربوطه» و دقیقا به همین دلیل، به نظر می‌رسد که عوامل برنامه هزار راه نرفته، در انتخاب مهمان خود راه اشتباهی را رفته‌اند چون واقعا به بینندگان تلویزیون ربطی ندارد که دو آدم در گذشته چه شکلی بوده‌اند و حتی الان در همان صفحه اینستاگرام خود چه شکلی هستند.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *