قبلی
بعدی

تبریک بازیگران برای تبریک روز بازیگر+ عکس

اردیبهشت ماه در تقویم کشور ما به نام روز بازیگر نامگذاری شده است

پوران درخشنده: تبریک یک مخاطب سینما به مناسبت روز بازیگر منم تبریک میگم بازیگری حرفه سختی است و عرق ریزان روحی دارد روزتان مبارک عاشقان…

آرام جعفری: ١۴ اردیبهشت،روز بازیگر مبارک،تبریک به همه همکاران هنرمندم….

فرشید نوابی :روزبازیگر مبارک … بازی کنیم ولی فقط جلوی دوربین…

منوچهر هادی: روز بازیگر مبارک … تبریک بانو…

رامبد جوان: روز همه ی بازیگرای عالی و واقعی مبارک و البته همه ی هنرجوهای بازیگری و همه ی علاقمندان به بازیگری و چقدرررر سخته این بازیگری.

ساناز سماواتی  : مهری ودادیان عزیز و خیللللی از هنرمندان عزیز بازیگر دیگری که در زمان حیات خودشون ؛ با هنرشون به لحظات دیگر هموطنان شادی و رنگ دادند ….زندگی کردند با مردم و در کنار مردم …با عشق …بدور از ژست …و فقط بازیگر باقی ماندند … عزیزانی که شاید هیچ جشنواره و گردهمایی و بزرگداشتی نداشتند …زندگی کردند مثل مردم در طول جنگ تحمیلی و کوپن و همه اتفاقات دیگر جامعه مثل مردم لمس کردند و خندیدند و گریه کردند در زندگی واقعی شان . ..تنها مدالشان که بر سینه شان درخشید عشق و قدر دانی مردم بود از ایشان و نسل هنرمند همکارانشان ….بازیگر روزت خجسته . و قدر دان زحماتت برای شاد کردن لحظات هموطنان .

نسرین مقانلو ۱۴ اردیبهشت روز بازیگر بر همه هنرمندان سرزمینم ایران آریاییمان مبارک…با آرزوی بهترین موفقیتهای پی در پی برای همه شما همکاران هنرمندم شاد و تندرست باشید عزیزان پر احساس.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *