بهترین دوره های آموزش لیزر co2 تهران|ورکشاپ لیزر در تهران

شماره تماس۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷👉👉 لطفا کلیک فرمائید

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷ 👉👉

بهترین دوره های آموزش لیزر جوانساز پوست تهران

فرکشنال co2

روش کار این لیزر به این صورت است که پرتوهای تکفام لیزر را با طول موج­های مشخص به لایه­ ی اپیدرم و درم پوست می ­فرستد. لیزر فرکشنال، سطح پوست را با ایجاد هزاران ستون اشعه که بسیار ظریف هستند هدف قرار می­دهد. 

 Co2 معمولی بهترین روش غیر جراحی ، برای زدودن چروک­‏ های پوستی  و صاف نمودن چال­ه های صورت به حساب می ­‏آمد. لیزر Co2  معمولی توان این را دارد تا جوانی منحصر به فردی به صورت فرد  بخشیده و پوست را بسیار مقاوم و مسطح ‏کند.

تاثیرات این روش

بهبود بافت و رنگ پوست: اگر به دنبال داشتن پوستی صاف‌ و یکرنگ هستید، لیزر CO2 فرکشنال یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست. اصلاح آسیب‌های ناشی از اشعه UV آفتاب و جای زخم و اسکار از جمله تاثیرات این لیزر است.

رفع خطوط و چین و چروک‌ها: برای درمان چین و چروک‌های ظریف و کم عمق صورت می‌توان از این روش استفاده کرد. این لیزر می‌توان باعث تحریک کلاژن سازی شود. کلاژن‌ها پروتئین‌هایی هستند که در بافت پوست باعث قوام و زیبایی آن می‌شوند.

برداشت ضایعات سطحی و عمقی پوست: برخی از انواع زگیل (کراتوزها)، لتینگوها (خال‌های قهوه‌ای رنگ ناشی از پیری یا آسیب نوری)، کارسینوم‌های سطحی و دیگر ضایعات پوستی که عمق زیادی نداشته باشند، با استفاده از این لیزر درمان می‌شوند.

شماره تماس۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷👉👉 لطفا کلیک فرمائید

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷ 👉👉

جهت درمان جای جوش و زخم با استفاده از لیزر فرکشنال، ۳۰ تا ۴۵ دقیقه پیش از آغاز درمان کرم بی‌حسی موضعی بر روی ناحیه مورد نظر استفاده می‌شود. روند درمان بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه طول می‌کشد.

در این روش از انرژی نور با پالس کوتاه (اولترا پالس) استفاده می‌شود. تابش مداوم انرژی نور سبب برداشته شدن لایه خارجی و نازک پوست آسیب‌دیده می‌شود.

پس از برداشته شدن سلول‌های مرده پوست، ستون‌های چندگانه اشعه لیزر فعال شده و به لایه عمیق پوست می‌رسد که سبب تحریک روند طبیعی بهبودی بدن و تقویت تولید کلاژن می‌شود. در نتیجه پوست قدیمی و آسیب‌دیده با پوست سالم جایگزین می‌شود.

با استفاده از فن‌آوری استفاده شده در روش لیزر CO2 فرکشنال، بافت‌های سالمی زیر پوست (بین قسمت‌هایی که حرارت به آن وارد شده) وجود خواهند داشت. این بافت‌های سالم، سلول‌ها و پروتئین مورد نیاز جهت بهبود سریع پوست را فراهم می‌سازند.

شماره تماس۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷👉👉 لطفا کلیک فرمائید

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷ 👉👉

شماره تماس۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷👉👉 لطفا کلیک فرمائید

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷ 👉👉

در نتیجه مدت زمان بهبودی پس از استفاده از لیزر CO2 فرکشنال کوتاه می‌باشد و ۵ تا ۷ روز طول می‌کشد.

مراقبت‌های پیش از درمان

حداقل تا ۲ ماه قبل از جلسه‌ی درمانی باید از آفتاب مستقیم دوری کنید. عدم رعایت این توصیه می‌تواند به ایجاد لکه‌های دائمی ختم شود.

لیزردرمانی می‌تواند در افرادی که سابقه‌ی تبخال زدن دارند، باعث فعال شدن ویروس و ایجاد تبخال شود. به همین علت داروهایی برای پیشگیری از این عارضه برای شما تجویز خواهد شد.

بهتر است تا ۴ هفته پیش از جلسه‌ی درمانی از رتینوئیدهای موضعی استفاده کنید.

شماره تماس ۰۹۲۱۴۱۵۰۶۱۰ 👉👉 لطفا کلیک فرمائید

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۲۱۴۱۵۰۶۱۰👉👉

آموزش جوانسازی پوست با لیزر و سایر منابع نور

با پیشرفت منابع نور لیزر و غیر لیزر،تمرکز جوانسازی پوست بر به حداکثر رساندن تاثیر درمان در کنار به حداقل رساندن زمان بهبودی قرار گرفته است. استاندارد طلائی، حداقل برای چروک های ظریف همواره روش های تخریبی بوده است.گرچه روش های تخریبی می توانند به نتایج زیبایی قابل پیش بینی دست یابند اما خطر ایجاد  اسکار،عفونت،تغییرات در رنگ پوست و زمان بهبودی طولانی مورد نیاز،جذابیت این روش ها را کاهش می دهند.بیماران سعی در متعادل کردن زمان بهبودی و اثر بخشی جوانسازی دارند.در واقع جوانسازی غیر تخریبی کیفیت کلی پوست را بدون برداشتن فیزیکی پوست و یا تبخیر آن بهبود می بخشد.روش های تخریبی، از طریق تبخیر پوست،بخشی یا تمام اپیدرم و بعضا بخش هایی از درم را برمی دارند.

درم ویا یا درم عمقی را میتوان به طور انتخابی هدف قرار داد:

۱-هدف قرار دادن رنگدانه های مشخص داخل درم و یا محل اتصال درم و اپیدرم

۲-استفاده از لیزرهای میان طیف مادون قرمز مابین ۳/۱ تا ۵۵/۱ میکرون، جایی که جذب آب به اندازه کافی ضعیف هست تا اجازه نفوذ نسبتا عمقی به پرتو لیزر داده شود.(در این شرایط تنها ۵۰% تضعیف در شدت اشعه در عمق ۳۰۰ تا ۱۵۰۰ میکرون وجود دارد)

این دوره آموزشی مخصوص کسانی است که میخواهند به صورت علمی و عملی با لیزرهای این حوزه اشنا شده و بتوانند از این لیزرها استفاده کنند می باشد.

شماره تماس ۰۹۲۱۴۱۵۰۶۱۰ 👉👉 لطفا کلیک فرمائید

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۲۱۴۱۵۰۶۱۰👉👉

سرفصل های این دوره:

لیزر فرکشنال چیست؟

Fractional photo thermolysis (FP) نواحی میکرونی (بسیار کوچک) درمان با گرما (ستون هایی با عمق و قطر کنترل شده از پوست تغییر ماهیت یافته به وسیله حرارت) موسوم به MTZ(MicroThermal treatment Zone) را داخل درم پدید می آورد.نکروز بافتی ایجاد شده با این تکنولوژی داخل درم و اپیدرم را به کار میگیرد در حالی که لایه ی شاخی پوست را بدون تغییر بر جای میگذاردبه همین دلیل به این لیزرهای                     

      NAFR( Non Ablative Fractional Rjuvenation)   می گویند.

انواع لیزر های جوانسازی:

لیزرهای جوانسازی به دو دسته ی کندنی Ablative  و Non Ablative  غیر کندنی تقسیم بندی می شوند.

لیزر های کندنی مانند :  CO2  و Er:Yag

لیزرهای غیر کندنی   مانند Er:glass  و Nd: Yag

در لیزرهای کندنی ما زمان بهبودی بالا التهاب زیاد پوستی تغییر رنگدانه ی پوست و در بعضی موارد فیبروز را داریم ولی این دسته از لیزرها در کنار اثرات جانبی که ممکن است برجای بگذارند اثر زیبایی بالایی دارند.

در لیزرهای غیر کندنی ما کمترین زمان بهبودی و سختی و التهاب راداریم همچنین با کمترین اثر زیبایی نیز مواجه هستیم.

لیزر CO2 چیست؟

لیزر دی اکسید کربن با طول موج ۱۰۶۰۰   نانومتر که در ناحیه ی مادون قرمز قرار دارد و آثار گرمایی از خود برجای می گذارد و انرژی آن توسط آب درون بافت جذب می شود.

لیزر CO2  دو اثر از خود برجای می گذارد:

۱-تبخیر بافت که باعث افزایش دمای بافت تا ۱۰۰ درجه ی سانتی گراد یا حتی بیشتر شده و باعث تبخیر بافت می شود.

۲-گرمای بافت تا ۵۰ الی ۶۰ درجه ی سانتی گراد که سبب انعقاد پروتئین ها می شود.

این لیزر با جذب کروموفور آب باعث کلاژن سازی در درم میشود که امروزه با مد فرکشنال برای جوانسازی مورد استفاده قرار می گیرد.

لیزر Er:Yag  چیست؟

ای لیزر با طول موج ۲۹۴۰ نانومتر در حوالی سال ۲۰۰۰ ابداع شد این لیزر ضریب جذب بسیار بالاتری به وسیله آب در مقایسه با لیزر دی اکسید کربن (تقریبا ۱۰ برابر بیشتر) دارد و لذا بافت را با صدمه گرمایی بسیار کمتری (تقربا ۵ الی ۱۰ میکرون) به بافت های اطراف تخریب می کنند.در مورد لیزر های اربیوم ارتباطی خطی میان انرژی وارد شده به بافت و عمق تخریب وجود دارد به نحوی که تقریبا به ازای هر ژول انرژی لیزر Er:Yag  که وارد بافت شود حدود ۳ تا ۴ میکرون تخریب بافتی رخ می دهد.زمان استراحت مورد نیاز بعد از درمان همانند لیزر دی اکسید کربن می باشد.

لیزر Nd:Yag چیست؟

لیزر Nd:Yag  با طول موج ۱۳۲۰ نانومتر، اولین لیزر غیر تخریبی میانه طیف مادون قرمز بود که برای جوانسازی پوست به کار گرفته شد.هنگامی که با خنک سازی اپیدرم همراه شود بازآرایی کلاژن بدون صدمه اپیدرم حاصل می گردد.با عمل کردن آب به عنوان ماده هدف اصلی، صدمه غیر اختصاصی حرارتی درم،سبب بروز ادم،تغیرات عروقی و ایجاد تفاوت در شکل بندی ترکیبات درم توسط فیبروبلاست ها می گردد.لیزر Nd:Yag از یک اسپری خنک کننده قبل و یا بعد از لیزر بهره می برد.

لیزر Er:glass  چیست؟

این لیزر با طول موج ۱۵۴۰ نانومتر سبب گرم شدن آب در بافت،ایجاد صدمه حرارتی و سنتز کلاژن جدید می گردد.

اصطلاحات مهم:

Stack

Scanner mode

Surgical mode/traditional/conventional

پارامترها:

Power

Pulse duration

Spot size

Density

شماره تماس ۰۹۲۱۴۱۵۰۶۱۰ 👉👉 لطفا کلیک فرمائید

  پشتیبانی واتساپ  ۰۹۲۱۴۱۵۰۶۱۰👉👉

v:* {behavior:url(#default#VML);} o:* {behavior:url(#default#VML);} w:* {behavior:url(#default#VML);} .shape {behavior:url(#default#VML);} Normal 0 false false false false EN-US X-NONE AR-SA /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:”Table Normal”; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:””; mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt; mso-para-margin-top:0in; mso-para-margin-right:0in; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0in; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:”Calibri”,”sans-serif”; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:Arial; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

دیگر دوره های آموزشی

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *