قبلی
بعدی

لباسهای کلاسیک فرانسوی که از مد نمیافتند+ عکس

فرانسوی‌ها جزو خوش لباس‌ترین مردم در جهان بوده‌اند و استایل فرانسوی قرن‌ها است که الگوی شیکپوشی به شمار می‌رود.

شال گردن، دستکش، عینک آفتابی و جواهرات برای زنان فرانسوی از پایه های اصلی استایل هستند. شاید لباس های آن ها بسیار ساده و تک رنگ باشند اما این اکسسوری ها هستند که استایل واقعی یک زن فرانسوی را می سازند. اکسسوری هایی مثل شال و کلاه می توانند استایل را به کلی تغییر دهند و یک زن فرانسوی در این کار مهارت بالایی دارد.

شما می‌توانید مادر خود را الگوی شیک‌پوشی خود قرار دهید بدون آن‌که دمده و قدیمی به نظر برسید. البته به شرطی که مادر شما استایل شیکی داشته باشد چون لباس‌های کلاسیک هرگز از مد نمی‌افتند و همیشه در چیزهای قدیمی زیبایی‌هایی هست که در چیزهای جدید نمی‌توان یافت.

از طرف دیگر یک قانون مهم در چرخه مد وجود دارد که لباس‌ها و ترندها پس از دو تا سه دهه دوباره مد می‌شوند پس لباسی که مادر شما در دهه بیست زندگی خود می‌پوشیده‌است اکنون هم که شما بیست و چندساله هستید مد روز محسوب می‌شود پس شما می‌توانید تیپ‌های قدیمی مادر خود را کپی کنید و یا حتی همان لباس‌ها را (اگر هنوز وجود دارند و نو هستند) بپوشید.

مردم فرانسه به کلاسیک بودن علاقه خاصی دارند و همیشه لباس‌هایی را انتخاب می‌کنند که به زمان وابسته نیستند. این لباس‌ها در سبک فرانسوی جایگاه خاصی دارد و یک خانم فرانسوی هرگز چنین لباس‌هایی را از کمد لباس خود حذف نمی‌کند. 

ژاکت چرم همیشه یکی از لباس‌های کلاسیک زنانه بوده است و هرگز این عنوان را از دست نخواهد داد. این کت‌ها را می‌توان روی مانتوها بهاری و پاییزی پوشید و استایلی جذاب و شیک به وجود آورد. ترکیب پوتین‌های چرم نیز با این ژاکت‌ها بسیار زیبا و هماهنگ خواهد شد. پس اگر ژاکت چرمی دارید که کهنه شده است یا به هر دلیل دیگری قابل پوشیدن نیست بهتر است به فکر یک جایگزین جدید برای آن باشید و فراموش نکنید که رنگ مشکی همیشه بهترین انتخاب برای این کت‌ها است.

اگر به دنبال یک لباس کلاسیک رسمی و تطبیق پذیر هستید که بتوانید در موقعیت‌های مختلف و همراه با انواع لباس‌ها بپوشید شومیز همان چیزی است که به آن نیاز دارید. شومیزهای زنانه در مدل‌ها، طرح‌ها، جنس‌ها و رنگ‌های مختلف موجود هستند و به هر فرم اندامی می‌آیند. شومیز را می‌توان همراه با شلوار رسمی، شلوار جین، انواع دامن و سارافون زنانه پوشید و انواع استایل را به وجود آورد از استایل راحت و رسمی گرفته تا استایل مجلسی و مهمانی.

بوت ساق کوتاه یکی از تطبیق پذیرترین انواع بوت است چون می‌توان آن را با هر مدل شلوار و حتی دامن و لباس مجلسی هم پوشید. اما بوت‌های کلاسیک سبک فرانسوی که پرطرفدار به شما می‌روند مدل جیر و چرم آن هستند و شما می‌توانید آن‌ها را در رنگ‌های مختلف انتخاب کنید. البته بوت ساق کوتاه چرم مشکی همیشه کلاسیک است و اگر به دنبال یک بوت مناسب برای پوشیدن با شلوار جین رنگ روشن خود هستید بوت‌های جیر قهوه‌ای را به شما پیشنهاد می‌کنیم. چنین ترکیبی همیشه زیبا است و هرگز از مد نمی‌افتند.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *