قبلی
بعدی

عمل جراحی پای سیندرلا + عکس

جرای زیبایی سیندرلا

یکی از عجیب ترین عمل های زیبایی که به تازگی رایج شده ، عمل زیبایی بر روی پا است. در این جراحی که به عمل سیندرلا معروف است سایز انگشتان ، ناخن ها و پوست پا را تا حدود بسیار زیادی تغییر می دهند.

جراحی زیبایی پا دو هدف دارد: یکی از اهداف آن مراقبت از پا و درست کردن مشکلات ظاهری آن است که بتوانید به راحتی کفش پاشنه بلند مورد نظر خود را بپوشید، دومی به دست آوردن انگشتان متناسب با پا و باریک شدن آن است.

فیزیک پای متناسب با پوشیدن کفش های پاشنه بلند از برندهای Manolo Blahniks و Christian Laboutin (و بقیه برندهای خاص و لاکژری) بعضی مواقع انقدر عجیب است که انگار نیاز به پایی با مدل کاملا متفاوت دارد.

برای درست کردن این مشکل، یکی از پزشکان جراحی زیبایی پا در بورلی هیلز کالیفرنیا به نام دکتر Ali Sadrieh، یک روش به نام بونونکتومی ( Bectomy ) را ابداع کرده است که ما آن را به نام جراحی پا به سبک سیندرلا می شناسیم.

در حال حاضر در کشورهای اروپایی و آمریکا انجام جرای زیبایی سیندرلا که در حقیقت کوچک کردن و فرم دادن به انگشتان پا است بسیار رایج شده است و طرفداران فراوانی پیدا نمود. 

بررسی ها نشان می دهند، کارشناسان انجام این جراحی را یکی از جراحی های بسیارسخت و پر عارضه معرفی کرده آند که شامل خرد کردن استخوان ها، قراردادن سیم در انگشتان به مدت ۵ هفته و آنگاه حرکت دادن پاها به کمک فیزیوتراپی به مدت شش ماه است. 

کارشناسان علاوه بر مضرات این روش انجام آن را به لحاظ هزینه ی مالی بسیار گران و در حدود ۴ هزار دلار معرفی کرده اند از جمله عوارض پایدار بعد از این جراحی زیبایی که به تازگی در کشورهای اروپایی بسیار متداول شده می توان سفتی، تورم، لخته شدن خون، عدم توانایی حرکت به صورت طبیعی و مصرف آنتی بیوتیک ها به مدت زیاد را نام برد

یکی دیگر از این پروسه های زیبایی پا، اضافه کردن چربی به قسمت هایی از پا (کف پا) خانم ها است که با پوشیدن کفش پاشنه بلند، راحت تر و بهتر راه بروند و همچنین درد پاشنه را کاهش دهند.

برخی از جراحان پلاستیک در انگلستان پا را به طور کامل تغییر می دهند به طوری که استخوان کنار شست برداشته می شود، انگشت ها کشیده، صاف و کوتاه می شوند. دکتر Chasin از نیوجرسی، فیلر خاصی را به کف پای برخی از خانم ها وارد می کند تا حجم زیر پا را بیشتر کند و در نتیجه پوشیدن کفش های خیلی پاشنه بلند راحت تر شود.

برخی از دکترهای جراحی زیبایی پا را فراتر گذاشته اند و با انجام جراحی های خاصی ناخن پا را تغییر سایز می دهند، اندازه ی پا را باریک می کنند و انگشت دوم پا را هم کوتاه می کنند.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *