قبلی
بعدی

آموزش کربوکسی تراپی در تهران با مدرک معتبر| آموزش کربوکسی در تهران 

شماره تماس  ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷📱 👉 کلیک

 واتساپ ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷  👉⏰  ۹ صبح تا ۲۲ شب 👉 کلیک

کربوکسی تراپی چیست؟

کربوکسی تراپی را می توان برای صورت، پلک ها، گردن، معده، بازوها، پاها و باسن استفاده کرد. کربوکسی تراپی برای درمان سلولیت، حلقه های تیره زیر چشم و ترک های پوستی استفاده می شود.

مزایای استفاده از روش کربوکسی تراپی:

  • خاصیت ارتجاعی پوست
  • خطوط ظریف و چین و چروک
  • همچنین به ترمیم کلاژن و از بین بردن رسوبات چربی کمک می کند.
  • علاوه بر این، می تواند با افزایش جریان خون در پلک به کاهش حلقه های زیر چشم کمک کند. برخی از پزشکان همچنین از درمان برای درمان اختلال نعوظ، آرتریت حاد، سندرم رینود و آلوپسی ناشی از گردش خون ضعیف استفاده کرده‌اند.
  • برای کاهش چربی و سلولیت، این روش اغلب به روش های تهاجمی تر و پرخطرتر مانند لیپوساکشن ترجیح داده می شود.

کربوکسی تراپی چگونه انجام می شود؟

ویژگی های این روش بر اساس قسمتی از بدن که تحت درمان قرار می گیرد متفاوت است. مکانیک این روش، با این حال، اغلب یکسان است.مخزن گاز دی اکسید کربن به یک تنظیم کننده جریان با لوله پلاستیکی متصل است. پزشک با دقت میزان جریان گاز از مخزن را تنظیم می کند. گاز از طریق تنظیم کننده جریان و به لوله های استریلی که دارای یک فیلتر در انتهای آن است، منتشر می شود. فیلتر هر گونه ناخالصی را قبل از رسیدن به بدن می گیرد. سپس گاز از طریق یک سوزن بسیار کوچک در طرف مقابل فیلتر عبور می کند. پزشک گاز زیر پوست را از طریق سوزن تزریق می کند.
این روش تقریباً کاملاً بدون درد است. برخی از پزشکان قبل از وارد کردن سوزن، کرم بی حس کننده را روی محل تزریق می مالند. با وجود فقدان درد، برخی افراد گزارش می دهند که مدت کوتاهی پس از آن احساس عجیبی می کنند.
کربوکسی تراپی یک روش سرپایی است و معمولاً تنها ۱۵ تا ۳۰ دقیقه طول می کشد تا کامل شود.

روش انجام کربوکسی تراپی چگونه است؟

گردش خون ضعیف تا حدی مسئول سلولیت، ترک های پوستی و سیاهی زیر چشم است. سلول های بدن دی اکسید کربن را به عنوان زباله آزاد می کنند. گلبول‌های قرمز اکسیژنی را که استنشاق می‌کنید می‌گیرند و به بافت‌ها می‌برند، سپس دی‌اکسید کربن را جذب می‌کنند. در نهایت دی اکسید کربن توسط ریه ها بازدم می شود.
یک پزشک می تواند با تزریق دی اکسید کربن گردش خون را در یک منطقه خاص افزایش دهد و باعث هجوم گلبول های قرمز به آن ناحیه شود. هنگامی که سلول های خونی به محل مورد نظر می رسند، گردش خون را افزایش می دهند. این کار برای ترمیم خاصیت ارتجاعی پوست و در مورد حلقه های زیر چشم، رنگدانه را به درخشندگی سالم تغییر می دهد.
علائم کشش: علائم کششی که روی بدن خود می بینید، پارگی کلاژن پوستی است. کربوکسی تراپی کلاژن جدیدی ایجاد می کند که پوست را ضخیم می کند و ظاهر آن را بهبود می بخشد.
سلولیت: گاز دی اکسید کربن نیز می تواند به سلول های چربی تزریق شود که باعث می شود سلول ها ترکیده و در بدن دفع شوند. سلولیت زمانی ایجاد می شود که چربی زیر پوستی از روی پوست بیرون بزند. چندین مطالعه نشان داده است که کربوکسی تراپی زمانی که برای درمان سلولیت استفاده می شود بی خطر است.
حلقه های زیر چشم: سیاهی زیر چشم معمولاً به دلیل گردش خون ضعیف ایجاد می شود که باعث تجمع عروقی می شود. تزریق گاز به زیر پلک باعث کاهش این تجمع کبودی شده و رنگ رژگونه جایگزین آن می شود.
آلوپسی: آلوپسی (ریزش مو) ناشی از گردش خون ضعیف را می توان با کربوکسی تراپی نیز درمان کرد.

عوارض کربوکسی تراپی چیست؟

کربوکسی تراپی یک روش نسبتاً ایمن است که تقریباً هیچ عارضه جانبی ندارد. افراد ممکن است در محل تزریق، به ویژه در بازوها و پاها، کبودی داشته باشند. این کبودی باید ظرف یک هفته برطرف شود. افرادی که روش کاهش چربی یا سلولیت را انجام می دهند نیز نباید به مدت ۲۴ ساعت خود را در آب غوطه ور کنند، از جمله شنا یا استفاده از وان.
عوارض کربوکسی تراپی
هنگامی که کربوکسی تراپی برای درمان علائم کشش و اسکار استفاده می شود، نسبتاً بدون درد است. این به این دلیل است که بافت اسکار اعصاب ندارد. ممکن است احساس خارش داشته باشید زیرا علائم کشش در طول عمل متسع می شوند. خارش باید در حدود پنج دقیقه برطرف شود.
افرادی که از کربوکسی تراپی برای درمان سلولیت و رسوبات چربی استفاده می کنند ممکن است در حین تزریق احساس فشار کنند، مانند احساسی که در آزمایش فشار خون احساس می شود. این ناشی از انبساط گاز است. مناطق تحت درمان پس از درمان تا ۲۴ ساعت احساس گرما و گزگز خواهند داشت، زیرا گاز دی اکسید کربن کار خود را انجام می دهد و گردش خون بهبود می یابد. با این حال، شما باید بتوانید روال عادی خود را پس از پایان عمل انجام دهید.

موسسه بین المللی شاپ لیزر به عنوان یکی از برترین آکادمی های ایران در آموزش ، دوره های خود را ابتدا در زمینه  پوست و زیبایی آغاز نمود کرد و در ادامه به دلیل رعایت شاخص های بالای آموزشی به سرعت مورد استقبال هنرجویان و کاراموزان علاقمند در سراسر کشور قرار گرفت به گونه ای که تراکم و تعدد درخواست ها موجب شد که دوره های آموزشی از تهران به شهرهای دیگری مانند اصفهان، مشهد، تهران، کرمانشاه، بندرعباس، همدان ،رشت، اردبیل و ساری منتقل شود و هنرجویان و کاراموزان عزیز در سراسر کشور بتوانند از دوره های با کیفیت شاپ لیزر در سراسر کشور بهره مند شوند.                                                                      این موجب می شد که علاقمندان و به طور خاص بانوان عزیز به جای تحمل هزینه های مالی و دغدغه های موجود در سفر به پایتخت بتوانند دوره های موردنظر خود را در شهر خود با کیفیت بالا آموزش دیده و تجربه های اساتید درجه یک شاپ لیزر را با تمام وجود دریافت نمایند.

به موازات گسترش نمایندگی های شاپ لیزر در سراسر کشور، تعدد دوره ها نیز متناسب با گستردگی درخواست ها افزوده شد. دوره آموزشی کربوکسی تراپی یکی از موضوعات جالب آکادمی محسوب می شود که در کنار آموزش لیزر و فیشال، بسیاری از جوانها برای پیدا کردن بهترین دوره آموزش کربوکسی تراپی در تهران درفضای مجازی و تبلیغات محیطی دنبال  آموزش شاپ لیزر در تهران می باشند.

آموزش کربوکسی در تهران با مدرک معتبر 

شماره تماس  ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷📱 👉 کلیک

 واتساپ ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷  👉⏰  ۹ صبح تا ۲۲ شب 👉 کلیک

بنابراین اگر در تهران زندگی می کنید و قصد تاسیس کلینیک پوست و زیبایی است و یا میخواهید فعالیت در حوزه پوست و زیبایی را به عنوان حرفه خود انتخاب کنید شرکت در دوره آموزشی کربوکسی تراپی در تهران را به شما پیشنهاد می‌کنیم، چرا که کربوکسی تراپی  یکی از خاص ترین خدماتی است که می‌تواند در کلینیک زیبایی و پوست ارائه شود. با شرکت در دوره آموزشی کربوکسی تراپی قادر به ارائه خدمات جوانسازی و لیفت پوست با دستگاه  کربوکسی تراپی خواهید بود.

شرکت در دوره آموزش کربوکسی تراپی می‌تواند موقعیت‌ شغلی جالبی را برای شما به ارمغان بیاورد و ما در آکادمی شاپ لیزر با بهره‌گیری از متخصصان و مدرسان با تجربه که سالیان سال هم در زمینه آموزش و هم در زمینه ارائه خدمات در حوزه پوست و زیبایی فعال بوده‌اند شرایط را برای برگزاری دوره کامل‌ و جامع‌ کربوکسی تراپی با کیفیتی بالا برای شما عزیزان در تهران فراهم کرده‌ایم و بعد از اتمام دوره گواهینامه معتبر پس از دوره آموزش کربوکسی تراپی به کارآموزان عزیز ارائه خواهد شد. 

آدرس شعبه های شاپ لیزر

مجموعه شاپ لیزر یکی از بزرگترین مجموعه های برگزار کننده دوره های آموزشی پوست، زیبایی و لیزر زیر نظر اساتید متخصص برجسته کشوری و بین المللی در ایران می باشد. در حال حاضر دوره های شاپ لیزر در شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، شیراز، کرج، کرمانشاه، بندرعباس در حال برگزاریست.

🌏تهران، یوسف آباد، خ اکبری، خ ۳۷، پلاک ۱،طبقه اول مرکزنوآوری لیزر ایران ۰۲۱۸۶۰۵۸۷۹۵

🌎کرج،مهرشهر،بلوار ارم، نبش افشار، رویال سنتر، واحد۱   ۰۲۶۳۳۳۰۵۵۳۵

🌎شیراز،قصرالدشت، نبش مهدی آباد، پلاک ۱۱۱۶،طبقه ۲  ۰۷۱۳۶۲۹۰۸۷۷

🌎مشهد، وکیل آباد،نبش صارمی ۴۱،پلاک۵۳/۱ – ۰۵۱۳۸۹۲۴۲۲۱

آموزش کربوکسی در تهران با مدرک معتبر 

مشاوره رایگان دوره های آموزشی شاپ لیزر

📲 مشاور دوره ار اف فرکشنال ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷ 

📲 دوره_لیزر(پوست و مو) 👈 ۰۹۲۱۴۱۵۰۶۱۰

📲لیزرکیوسوئیچ، پیلینگ کربن👈 ۰۹۳۶۱۱۲۲۸۸۱

📲مشاوره فیشیال (پاکسازی پوست) 👈  ۰۹۰۳۶۰۵۱۹۸۱

📲مشاوره تزریق ژل و بوتاکس(برای پزشکان)👈  ۰۹۳۹۴۶۷۶۲۲۵

📲مشاوره آموزش ماساژ 👈 ۰۹۹۱۹۵۸۹۲۵۸

📲مشاوره آموزش_هایفو 👈  ۰۹۳۷۶۳۶۰۰۷۴ 

📲مشاوره مزوتراپی-کربوکسی-میکرونیدلینگ  👈 ۰۹۲۱۴۱۵۰۶۱۰

📲مشاوره خرید دستگاههای زیبایی👈 ۰۹۳۷۶۳۶۰۰۷۴

📲مشاوره راه اندازی کلینیک_پوست👈 ۰۹۳۷۳۱۰۹۰۳۵

شماره تماس  ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷📱 👉 کلیک

 واتساپ ۰۹۹۱۱۴۳۱۸۶۷  👉⏰  ۹ صبح تا ۲۲ شب 👉 کلیک

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *