قبلی
بعدی

بیوگرافی نانسی عجرم+ عکس

نانسی عجرم خواننده پاپ لبنانی در ۱۶ می سال ۱۹۸۳ در یکی از محله هـای بیروت بنام اشرفیه ودر یک خوانواده کاتولیک متولد شد. پدرش نبیل عجرم و مادرش ریموندا عون هستند.

او یک خواهر بازیگر بنام نادینه نریمان عجرم کـه بـه گفته خودش بهترین دوست اوست و یک برادر خواننده بنام نبیل عجرم دارد. نانسی عاشق شکلات و شیرینی و کارتون تام و جری هست

فعالیت هنری

پدر نانسی از کودکی او را به خوانندگی تشویق می کرد

نانسی عجرم با حمایت های پدرش توانست در چند برنامه ی تلویزیونی از جمله استعدادهای کوچک در ده سالگی و برنامه ستاره های فردا در دوازده سالگی شرکت کند و در هر دو برنده ی جایزه ی نفر اول شود

او پس از آن به تمرین صدا و موسیقی پرداخت و پیش از رسیدن به سن هجده سالگی در سندیکای هنرمندان لبنان به عنوان عضو پذیرفته شد

در سن ۱۵ سالگی اولین آلبوم استودیویی خودرا با حمایت پدرش درسال ۱۹۹۸ «خرداد/۸۶» با نام “محتجالک “«بـه تـو نیازمندم»منتشر کرد. دو آلبوم نخست نانسی موفقیت نسبی کسب کرد، اما او با آلبوم سوم خود با نام “یا درود”«اه وای»درسال ۲۰۰۱ در دنیای عرب بـه شهرت رسید.

سال بعد آلبوم پرفروش “اه و نص” را روانه بازار کرد و پس از انتشار این آلبوم نانسی قرارداد خودرا با کوکاکولا بعنوان اسپانسر و سخنگوی رسمی این شرکت بزرگ در خاورمیانه و منطقه آفریقا بـه امضا رساند. درسال ۲۰۰۸ با انتشار آلبوم “بتفکر فی ایه” توانایی و استعداد آواز خوانی خود رابه طرز عجیبی بـه نمایش گذاشت.

او موفق شد اولین جایزه جهانی خودرا بعنوان پرفروش‌ترین خواننده خاورمیانه کسب کند. نانسی تا بـه امروز دو آلبوم کودک، چندین آلبوم استودیویی و تک موزیک موفق دیگر نیز منتشر کرده اسـت.

درسال ۲۰۰۵، نام نانسی عجرم بعنوان یکی از تاثیرگزارترین منتشر شد. درسال ۲۰۰۸ با انتشار آلبوم “بتفکر فی ایه”موفق بـه دریافت جایزه موسیقی جهانی “WMA” برای پرفروش‌ ترین آلبوم سال خاورمیانه شد.

ازدواج

در سپتامبر سال ۲۰۰۸ نانسی عجرم با دکتر دندان‌دکتر خود «فادی الهاشم» ازدواج کرد.

این زوج درسال‌هـای ۲۰۰۹ و ۲۰۱۱ صاحب دو فرزند دختر بنام‌‌هـای میلا و الا شدند. نانسی کنسرت‌هـای زیادی رابه نفع خیریه برگزار می‌کند. همچنین همواره در فعالیت ‌هـای نیکوکارانه و انسان دوستانه شرکت دارد.

نانسی عجرم بانفوذ ترین خواننده جهان عرب

آلبوم هـای اول او با نام هـای «محتجا لک: بـه تـو محتاجم» و «شیل عیونک عنی: چشمانت را از مـن برگردان» موفقیت زیادی بـه دست نیاورد, بنابر این او یک مدیر برنامه بنام جیجی لامارا برای ساماندهی فعالیت هایش استخدام کرد ودر سال ۲۰۰۳ با پشتکار بیشتری وارد میدان شد.

سازمان  خیریه

او درسال ۲۰۰۶ موسسه‌ای رابا نام سازمان خیریه نانسی عجرم در بیروت راه اندازی نمود کـه برای افراد فقیر تسهیلات ویژه‌ای فراهم می‌نماید. نانسی عجرم یکی از ثروتمندترین و موفق‌ترین ستاره‌هـای موسیقی جهان عرب اسـت. ثروت شخصی او بیش از ۱۶ میلیون دلار تخمین زده شده اسـت.

در یکنظرسنجی مجله روتانا نانسی عجرم بعنوان زیباترین مادر سال ۲۰۰۹ انتخاب شد

ماجرای توهین به ایرانی ها

نانسی در فیسبوک خود به خاطر اظهارات ضد ایرانی سایت خود درمورد ایرانیان عذر خواهی کرد در این سایت از ورود ای پی ایرانی ها با نمایش یک متن توهین آمیز جلوگیری می شد

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *