قبلی
بعدی

بیوگرافی فرزاد حسنی+ عکس

فرزاد حسنی متولد ۲۱ شهریور ۱۳۵۶ در تهران، بازیگر و مجری است

 وی دو برادر دیگر به نام های فرهاد و فرشاد دارد که از خودش کوچکتر هستند. مادر فرزاد از سادات است و نامش شکوه السادات می باشد و به گفته خودش هیچگاه نصایح مادرش را از یاد نمی برد و در یک خانواده کاملا مذهبی بزرگ شده و مادرش همیشه با وضو به او شیر داده است. بشدت به مادرش وابسته است . سعی می کند هیچ گاه نمازش قضا نشود مخصوصا نماز صبح . نام پدرش مرتضی است.

دوران کودکی اصلا بچه شیطانی نبود و همیشه شاگرد اول بود . از فوتبال متنفر است . جسارت و حاضر جوابی خاصی دارد . زیاد اهل حساب و کتاب نیست و ولخرجی اش را همه می دانند .او احترام به دیگران و حتی کوچکتر از خود را هیچ گاه از یاد نمی برد . از خدا حسابی می ترسد . زیاد از رانندگی خوشش نمی اید . زیاد مطالعه می کند . 

همیشه به دنبال اجراهایی است که در ان ازادی عمل داشته باشد و ان را طبق خواسته و روش خود پیش ببرد . به موقع جدی است ولی اکثر مواقع شوخ طبع است و به قول معروف در شوخی حتی به خودش هم رحم نمی کند . زیاد اهل مسافرت نیست و سفرکردن را دوست ندارد .

از کلاس بازیگری تا اجرا

فرزاد حسنی بازیگری را در کلاس‌ های امین تارخ، کارگردانی را در کلاس حمید سمندریان و پانتومیم را در کلاس سیروش شاملو گذرانده است از همین کلاس ها سر از تلویزیون در آورد و درست زمانی که برنامه نوجوانانه نیمرخ حسابی گل کرده بود، او هم یکی از بر و بچه‌ های تیم نیمرخ شد

حسنی در رادیو نیز فعالیت مستمرمی از همان سال تابحال دارد

در عالم بازیگری اولین بار در سال ۱۳۷۸ با سریال عید آن سال‌ ها از شبکه دو وارد قاب تلویزیون شد، در همان سال با سریال کاشانه در شبکه سه دومین تجربه بازیگری اش را بدست آورد، اما اتفاق خوب زندگی اش بازی در سریال پر طرفدار مسافری از هند در سال ۱۳۸۱ بود که چهره اش را شناخته تر کرد

سپس اجرای وی در برنامه ای بنام کوله پشتی بین سال های ۸۳ تا ۸۶ که از شبکه سوم پخش می شد او را به شهرت رساند

فعالیت رسمی اش در تلویزیون از سال ۷۵ با اجرا در شبکه جام جم شروع کرد . یک دوره گوینده رادیو بود و معتقد است اجرای رادیو سخت تر از اجرای تلویزیون است.
دوره بازیگری را در مدرسه امین تارخ گذرانده و نزد استاد سمندریان هم شاگردی کرده است . اولین سریالی که بازی کرد (( عید ان سالها )) نام داشت.

فرزاد حسنی پس از ایفای نقش در سریال سالهای ابری چند سالی از تلویزیون دور بود تا اینکه با برنامه ای تحت عنوان اکسیر و با موضوع سلامت به شبکه سوم سیما بازگشت.

ازدواج و جدایی فرزاد حسنی و آزاده نامداری

در اردیبهشت ۱۳۹۲ فرزاد حسنی و آزاده نامداری با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزین ازدواج خود را رسانه ای و در ۶ تیر ۱۳۹۲ به عقد هم درآمدند و سید حسن خمینی عاقد آن ها بود. اما بعد از حدود یک سال در خرداد ۱۳۹۳ این دو از هم جدا شدند.

فرزاد حسنی بعد از ازدواج و طلاقش مجرد است

سریال ها

سال‌ های ابری – ۱۳۹۳
رالی ایرانی – ۱۳۹۲
مسیر انحرافی – ۱۳۹۱
کمکم کن – ۱۳۸۳
مسافری از هند – ۱۳۸۱
عید آن سال‌ ها – ۱۳۷۸

فیلم سینمایی

ثبت با سند برابر است – ۱۳۹۵
آنچه مردان درباره زنان نمی‌ دانند – ۱۳۹۲
عملیات مهد کودک – ۱۳۹۱
آمین خواهیم گفت – ۱۳۸۹
در امتداد شهر  – ۱۳۸۹

برنامه تلویزیونی

نیم رخ
کوله پشتی
جزر و مد
سی تا سی
مژده بده
تحویل بهار
نو در دو
اکسیر

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *