قبلی
بعدی

بیوگرافی آزاده نامداری + عکس

آزاده نامداری متولد نهم آذر ماه ۱۳۶۳ در شهر کرمانشاه است. تحصیلاتش را در رشته مدیریت صنعتی در دانشگاه شهید بهشتی تهران به پایان رسانده است و از همین دانشگاه مدرک کارشناسی گرفته است.

فعالیت هنری اش را در شهر زادگاهش در سن هجده سالگی آغاز کرده است و در شبکه زاگرش که شبکه استانی کرمانشاه است برنامه اجرا می کرده است. با کمک مجری محبوب و مشهور برنامه صبح بخیر ایران ( اقبال واحدی ) در تهران فعالیتش را ادامه می دهد.

در تهران با برنامه خط مستقیم از شبکه تهران شروع به فعالیت می کند. در سال ۱۳۸۴ برای برنامه تازه ها تست می دهد و قبول می شود ، ۴ سال به عنوان مجری برنامه تازه ها که یکی از قسمت های برنامه پر بیننده سیمای خانواده بود فعالیت می کند.

این برنامه پربیننده باعث به شهرت رسیدن آزاده نامداری می شود. او با حضور در یک برنامه تلویزیونی بنام شب آدینه که متعلق به صدا و سیمای همدان است رکورد آمار پیامک های ارسالی مخاطبین را در شبکه استان همدان شکست.

در اردیبهشت ۱۳۹۲، فرزاد حسنی و آزاده نامداری با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزین ازدواج خود را رسانه‌ای و در ۶ تیر ۱۳۹۲ به عقد هم در آمدند و سید حسن خمینی عاقد آن‌ها بود.

مدت زیادی نگذشت که این زوج متوجه شوند نمی توانند زیر یک سقف زندگی کنند. حدود یک سال بعد در خردادماه ۱۳۹۳ از هم جدا شدند که این خبر به دلیل اینکه این زوج به عنوان زوج نمونه در برخی رسانه ها حضور داشتند همه را شوک زده کرد.

اولین کسی که واکنش نشان داد آزاده نامداری بود که در تاریخ بیستم مردادماه ۱۳۹۳ رسما اعلام کرد از همسرش جدا شده است. بعد از این موضوع و جنجال های حول آن آزاده نامداری پس از یک سال با سجاد عبادی ازدواج کرد.

اوایل مرداد ۱۳۹۶ فیلم و عکس‌هایی از آزاده نامداری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که او را بدون پوشش سر در یک مکان عمومی (پارک) در شهری در سوئیس نشان می‌دهد. انتشار این تصاویر بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی داشت. در شبکه‌های اجتماعی عده‌ای آزاده نامداری را به «ریاکاری» متهم و از انتشار این عکس‌ها حمایت کردند. این اتهام به این دلیل مطرح شد که او در برنامه‌های تلویزیونی و در مصاحبه‌های خود همواره به عنوان چهره‌ای شناخته می‌شد که فعالانه از «حجاب کامل» بخصوص «چادر مشکی» دفاع و برای آن تبلیغ می‌کرد. گروهی دیگر انتشار این تصاویر را «نقض حریم خصوصی» خواندند و انتشار عمومی آن را «غیرقانونی» یا «غیراخلاقی» دانستند.آزاده نامداری در ۲ مرداد ۱۳۹۶ در یک پیام ویدیویی به انتشار این تصاویر واکنش نشان داد و گفت در مکانی سرسبز بوده که «محارم» او حضور داشتند. در پاسخ، برخی موضوع غیرقانونی بودن انتشار این تصاویر را به دلیل حضور خانم نامداری در یک مکان عمومی نابجا دانستند و اعتقاد داشتند که او یک چهره عمومی است که در بسیاری از موارد به صورت خودخواسته و فعال از «حجاب کامل» دفاع کرده، بنابراین نه تنها انتشار تصاویر او غیراخلاقی نیست بلکه حتی برای روشنگری افکار عمومی «لازم است»

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *