قبلی
بعدی

بهترین مرکز پاک کردن تاتو در مشهد| ریمو ابرو در مشهد| ریمو تاتو در مشهد

امروزه روش های زیادی برای زیباتر شدن ابرو ها وجود دارد که یکی از این روش ها تاتو ابروها می باشد اما متاسفانه بسیاری از خانم ها سریعا پس از تاتو ابروهایشان به دلیل ناقص بودن و متفاوت بودن دو ابرو پشیمان می شوند و خواهان پاک کردن آن هستند .

برای حل این مشکل ، راهکارهایی وجود دارد که میتواند نواقص ابرو را برطرف کند. اگر شما نیز ابروهای خود را تاتو نموده اید و به هر دلیلی از تاتو ابرو خود راضی نیستید ، این مطلب از دنیای مد را از دست ندهید.

علت پشیمان شدن افراد از تاتو ابرو

  • عدم قرینگی ابرو ها و یا عدم تطابق آن با طرح ایده آل مراجعه کننده
  • حساسیت به رنگ تاتو
  • تغییر سلیقه فرد و دلزدگی آنها از تاتو ابرو

روش‌های خانگی پاک کردن تاتو

اساس تمامی روش‌های حذف تاتوهای ناخواسته در منزل، استفاده از مواد طبیعی اسیدی و یا دانه‌های ریز نمک و ساییدن است. با سایش پوست در ناحیه تاتو، می‌توان به پاک کردن تاتوهای مزاحم امیدوار بود.

باید توجه داشت که روش‌های خانگی پاک کردن تاتوها نیاز به صبر زیاد دارد. اینطور نیست که با چند روز مالیدن این مواد بر روی پوست، نتیجه لازم به‌دست آید.

ریموو تاتو با تاتوی مجدد

در قدیم خالکوبی‌های انجام شده عموما با جوهر مشکی یا آبی تیره بود، اما امروزه از طیف رنگ‌های وسیعی برای انجام تاتو استفاده می‌شود. در این طیف رنگ، رنگ بدن نیز وجود دارد که تاتوکاران در مواردی که هنگام کار مرتکب اشتباهات جزئی می‌شوند، از این رنگ برای پوشاندن خطوط اشتباه طرح استفاده می‌کنند.

تاتوی مجدد با رنگ بدن، راه موثری برای پاک کردن تاتو نیست، زیرا طرح اصلی همچنان در زیر تاتوی جدید وجود دارد اما برای مواردی که نیاز به محو کردن سریع تاتو دارید، راهکار بدی نیست.

محصولات پاک‌کننده تاتو

شرکت‌های تولید محصولات آرایشی و بهداشتی دست به کار شده و کرم‌های متنوعی را بر پایه مواد گیاهی و شیمیایی برای پاک کردن تاتو فرموله و تولید کرده‌اند. بدیهی است هر یک از این محصولات بر روی افراد اثرات متفاوتی خواهد داشت و هیچ نسخه جادویی یکسانی برای همه وجود ندارد.

ضخامت متفاوت پوست و مواد رنگی مختلفی که برای تاتوی بدن به‌کار می‌رود، باعث شده است که نظرات متفاوتی از میزان اثرگذاری این محصولات شنیده شود. اما در مقابل هزینه‌ زیاد لیزر درمانی برای حذف تاتوهای ناخواسته، استفاده از جدیدترین روش پاک کردن تاتو، کاملا مقرون به صرفه به نظر می‌رسد.

استفاده از لیزر برای پاک کردن تاتو

لیزر تاتو جزء گران‌ترین روش‌های پاک کردن تاتو است. تعداد جلسات لازم برای انجام آن کاملا بستگی به وسعت، عمق، سن و مواد استفاده شده در تاتو دارد. به طور میانگین، معمولا بین ۳ تا ۱۵ جلسه طول خواهد کشید.

خوب است بدانید در این روش نور تابانده شده از دستگاه لیزر، موجب شکستن و تجزیه شدن رنگدانه‌های زیر پوستی شده و رنگدانه‌هایی که توسط نور لیزر تجزیه می‌شوند به مروز زمان، توسط سیستم ایمنی بدن هضم شده و از درون پوست محو می‌شوند.

پاک کردن تاتو ابرو با ریموو

پاک کردن تاتو ابرو با ریموور (که پایه آن از اسید میوه گرفته می شود ) هستند و کار اصلی آن بیرون کشیدن رنگ از زیر پوست است. تاتوهای قدیمی توسط یک محلول اسید میوه خارج می شود یا به رنگ خاکستری کم رنگ در می آید چنانچه کاملا خارج شود نیاز به ملانین سازی ندارند. اما اگربعد از پاک کردن تاتو ابرو رنگ دانه های خاکستری بجا بگذارد در ترمیم های بعدی حتما از رنگ دانه سازی  استفاده شود.

این محلول شیمیایی نسبتا قوی برای استفاده بدن و صورت تا حد کمی تفاوت دارند.ریموور های بدن قوی تر و اسیدی تر هستند.در هنگام استفاده از ریموور اگر پیگمنتر کار دقت و مهارت نداشته باشد باعث ایجاد زخم ، گود شدگی و ایجاد گوشت اضافه می شود. این محلول به هیچ عنوان در صورت بلد نبودن کار با آن نباید استفاده شود.

دو روش ریموو برای پاک کردن تاتو ابرو

یک روش محلول ریموور یا اسید میوه که از قبل آماده و می توان از بازار خریداری کرد.برای ابروهایی مورد استفاده است که شخص یا کلا قصد پاک کردن آن را دارد یا قصد پاک کردن بخش هایی از ابرو را دارد.اگر تاتوها خیلی قدیمی و پر رنگ باشند بعد از پاک شدن قسمت هایی از ابرو خاکستری می شود.که می توان در ترمیم های بعدی به وسیله رنگ دانه سازی آن قسمت ها را پوشش داد.اگر هم که کامل رنگ خارج شده باشد یا کمرنگ باشد اصلا ردی از رنگ خاکستری باقی نمی ماند.

روش دوم را ساکشن می گویند.این روش برای زمانی مناسب است که در حین کار خطی اشتباه کشیده شده یا کلا رنگ باشد همان لحظه پاک شود.به وسیله محلول ساکشن می توانید این کار را انجام دهید.این محلول به صورت آماده در بازار موجود نیست ولی خودتان می توانید آن را در درست کنید.دو قطره لیدوکائین را با مقداری آب مقطر به خوبی مخلوط کنید و مقدار مورد نیاز از آن را برای پاک کردن قسمت مورد نظر استفاده کنید.

نحوه اجرای ریموو تاتو و هاشور 

متداولترین روش در ریمور استفاده از سوزن سه سر گرد یا همون پاور 

سوزن مصرفی ۳ سر یا ۵ سر گر بوده، از انتها شروع می کنیم طی دو مرحله

مرحله اول:

عمق سوزن نیم، حرکت سوزن ضربه ای یا چکشی به مدت یک دقیقه در محل مورد نظر پس به وسیله میکروبراش ، مواد ریمور را روی پوست به صورت برف پاک کنی زده؟، پنج دقیقه مکث می کنیم.

مرحله دوم:

عمق سوزن ۱/۵ مواد را دوباره در محل گذاشته و به صورت پرتابی پوست را پاره می کنیم، ۵ دقیقه مکث کرده پس با گوش پاک کن مواد را بر می داریم. بعد از پایان کار مواردرا به صورت پانسمانی روی محل مورد نظر گذاشته و بعد از چند دقیقه بر میداریم. توجه داشته باشید در کار ریمو احتمال خون ریزی زیاد بوده و طبیعی نیز می باشد.

مراقبت های بعد ریموور دایم :

روزی ۲ بار  پنبه و الکل سفید زده شود 

۴ روز ناحیه آب نخورد

روزی ۲ بار پماد تتراسایکلین

تا زمان افتادن پوسته ها پماد و الکل زده 

بعد ۴ روز حمام 

بعد از افتادن پوسته پماد ترمیم کننده قوی

هر ۴۵ روز تکرار بیشتر از ۳ تا ۴۵ روز ممنوع 

 

مرکز پاک کردن تاتو ابرو الناز رضایی در مشهد

پاک کردن تتو و خالکوبیهای قدیمی بدون کوچکترین اثار زخم و سوختگی بین یک تا چهار جلسه با فواصل زمانی ۲۰ تا ۳۰ روزه

هزینه ها متغیر و بستگی به رنگ و سایز و قدمت داره

مشهد سالن الی دخت

 

خانه زیبایی صدف به مدیریت خانم عرفانی با ۳۰ سال سابقه کاری درخشان و تدریس آرایش دائم در دانشگاه زیبایی مشهد.

پاک کردن انواع آرایش دائم به روش فیبرز

میکروبیلدینگ

پاک کردن تاتوهای قدیمی چشم ابرو هاشور

درست کردن تاتوهای ایراد دار

مشهد

 

خدمات تخصصی تاتو،ریموو

ریموو تخصصی تاتو(ریموور کالر لیفت)

در آکادمی تخصصی ما زیبا بدرخشید

تمامی مواد اورجینال وگیاهی میباشد

مشهد، قاسم‌آباد (شهرک غرب) 

 

ریموو تاتو وخالکوبی آبنوس

استعمال اسیدهای شمیائی شامل فنل ، TCA ، اسید تانیک ، نیترات نقره و سرانجام لیزر درمانی شامل لیزرهای لایه بردار مثل CO2 ، و لیزرهای غیر لایه بردار مثل لیزرq-switched.

از میان روشهای فوق برخی می تواند جوشگاههای بدی ایجاد کند و نتیجه خوبی از نظر زیبائی به همرا نداشته باشد.

معمولا خارج کردن رنگ نیاز به تکرار جلسات دارد و اگر بیمار اصرار به پاک کردن در یک جلسه باشد منجر به گذاشتن اثر ( جای زخم واسکار ) خواهد شد .

اگر خالکوبی سطحی و قدیمیتر باشد ، راحت تر قابل پاک شدن است.هر چه رنگ به کار رفته حرفه ای تر خالکوبی شده باشد سخت تر پاک می شود.

برخی رنگها مثل سیاه ، آبی و قهوه ای تیره بهتر از رنگهائی مثل قرمز قابل پاک شدن با لیزر هستند.

خیابان احمد آباد،بین بهشت و پاستور ،مجتمع بهزاد

 

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *