قبلی
بعدی

بهترین ماساژ بانوان در گوهردشت کرج| مرکز ماساژ بانوان در گوهردشت کرج|ماساژ صورت و بدن گوهردشت  کرج

قدمت ماساژ درمانی به هزاران سال قبل برمی‌گردد. قدیمی‌ترین منابعی که به ماساژ درمانی اشاره کرده‌اند، متونی از چین، ژاپن، هند، تمدن‌های عربی، مصر و یونان و روم باستان است.

ماساژ در دوران رنسانس، در اروپا به‌طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گرفت. در دهه‌ی ۱۸۵۰، دو پزشک آمریکایی که در سوئد تحصیل کرده‌ بودند، ماساژ درمانی را در آمریکا معرفی کردند، به این ترتیب از آن زمان به بعد، ماساژ درمانی در این کشور ارتقاء پیدا کرد و برای اهداف مختلف پزشکی و سلامتی، مورد استفاده قرار می‌گرفت. با پیشرفت‌های فنی و علمی در درمان‌های پزشکی، در دهه‌های ۱۹۳۰ و ۱۹۴۰، ماساژ درمانی محبوبیت خود را در آمریکا از دست داد. علاقه به ماساژ مجددا در دهه‌ی ۱۹۷۰ به خصوص درمیان ورزشکاران زنده شد.

ماساژ به‌طور کلی مجموعه‌ای از حرکات و تکنیک‌هایی منظم است که توسط ماساژور بر روی فرد ماساژگیرنده، به منظور ایجاد تعادل و آرامش اعمال می‌شود. در برخی مواقع، مردم ماساژ را به عنوان ماساژدرمانی می‌شناسند. در صورتی‌که ماهیت ماساژ به صورت عمده درمان نیست بلکه ماساژ در تمام سبک‌ها و انواع آن با ایجاد آرامش، رفع خستگی، کوفتگی و گرفتگی عضلات به تعادل بدن شخص ماساژگیرنده کمک نموده و باعث می‌شود احساس خوشایندی در فرد ایجاد شود. آرامش و تعادل دو فاکتور بسیار مهم در حفظ تندرستی و نشاط هر فرد به شمار می‌رود. بدیهی است هرگاه این دو فاکتور مهم در بدن هر شخص تقویت شود به صورت قابل توجهی به پیشگیری برخی از امراض و همچنین حفظ سلامتی هر فرد کمک خواهد شد و شاید همین امر باشد که باعث شده به صورت اشتباه در برخی اوقات ماساژ را به عنوان فرآیند درمان بشناسند.

همراه : ۰۹۰۳۱۳۰۴۰۱۵📱   👉کلیک نمائید👉

ثابت :۰۲۶۳۳۳۰۵۵۵۲ ☎️      👉کلیک نمائید👉

 پشتیبانی واتساپ ۰۹۰۳۱۳۰۴۰۱۵ 👉👉

 زمان تماس        ⏰  ۹ صبح تا ۱۹ شب

 

خدمات ماساژ در گوهردشت کرج

معنی کلمه ماساژ

عمل مالش و ورز دادن بدن با استفاده از دست، پا، آرنج ، زانو و … را ماساژ می گویند (البته در ماساژ فنون دیگری نیز اجرا می شود که مختص به سبک های ویژه ای هستند).

در اکثر سبک های ماساژ شیوه ماساژ به این صورت است که ماسور با وارد کردن فشار های ملایم یا قوی به عضلات و مفاصل بدن کمک می کند که ماساژ گیرنده به هدف خود که کسب آرامش یا درمان برخی مشکلات عضلانی است برسد.

این هنر کهن که با قدمت چند هزار ساله هنوز در بین جوامع مدرن بسیار محبوب است و سبک های متنوع و جذاب زیادی دارد که هرکدام از آن ها مربوط به رسم و رسومات کشور های مختلف است.

مثلا ماساژ صورت یکی از بهترین روش ها برای رفع چین و چروک صورت است که در آن ماساژ گیرنده می تواند با چندین جلسه تاثیر شگفت آنگیر ماساژ بر چهره اش را مشاهده کند.

فواید ماساژ درمانی

• کاهش درد؛

• توان‌بخشی در آسیب‌های ورزشی؛

• کاهش استرس؛

• افزایش تمدد اعصاب؛

• کنترل اضطراب؛

• کنترل افسردگی؛

• کمک به بهبود وضعیت عمومی سلامتی.

همراه : ۰۹۰۳۱۳۰۴۰۱۵📱   👉کلیک نمائید👉

ثابت :۰۲۶۳۳۳۰۵۵۵۲ ☎️      👉کلیک نمائید👉

 پشتیبانی واتساپ ۰۹۰۳۱۳۰۴۰۱۵ 👉👉

 زمان تماس        ⏰  ۹ صبح تا ۱۹ شب

 

انواع ماساژ

ماساژ سوئدی:

این نوع ماساژ به آزادسازی گره‌های عضلانی بدن کمک می‌کند. همچنین برای زمانی که تمایل دارید در طول ماساژ استراحت کنید ماساژ سوئدی انتخاب خوبی خواهد بود. در این سبک از ماساژ درمانگر ترکیبی از حرکات مانند ضربه زدن، حرکت‌های آرام و طولانی در مسیر قلب، حرکات دایره‌ای عمیق، لرزش و ضربات آهسته و پیوسته، تکنیک‌های حرکتی مفصلی منفعل را انجام می‌دهد. 

ماساژ سنگ داغ:

این نوع ماساژ درمانی خدماتی مشابه ماساژ سوئدی ارائه می‌دهد تنها تفاوت آن این است که درمانگر به‌جای دست از سنگ داغ برای ماساژ استفاده می‌کند. این نوع ماساژ تنش عضلانی را کاهش می‌دهد، جریان خون را بهبود می‌بخشد و با استفاده از سنگ‌های داغ درد کاهش می‌یابد. بنابراین ماساژ سنگ داغ می‌تواند به تسکین تنش عضلانی، بهبود گردش خون، کاهش درد، تسکین استرس و افزایش آرامش کمک کند. در طول ماساژ، سنگ‌های داغ در مناطق مختلفی از بدنتان قرار داده می‌شوند.

ماساژ آروماتراپی:

این نوع ماساژ می‌تواند خلق‌وخو را بهبود بخشد، سبب کاهش اضطراب و استرس می‌شود، علائم افسردگی را کاهش می‌دهد، سبب از بین رفتن تنش‌های عضلانی می‌شود و همین‌طور برای تسکین درد نیز بسیار مناسب خواهد بود. آروماتراپی ترکیبی از فشارهای نرم و ملایم با استفاده از روغن‌های ضروری( روغن¬های استخراج شده از گیاهان) است. 

رفلکسولوژی: 

این ماساژ برای بازگرداندن سطوح انرژی طبیعی بدن مناسب است . در این روش درمانگر از ماساژهای ملایم تا قوی استفاده می‌کند تا فشارهای متفاوتی را بروی قسمت‌های مختلف بدن مانند دست‌ها، پاها و گوش‌ها وارد کند.

ماساژ شیاتسو:

این ماساژ برای افرادی که احساس استرس، درد و یا تنش دارند بسیار آرام‌بخش است. شیاتسو یک نوع ماساژ ژاپنی است که آرامش روحی و فیزیکی را ارتقا می‌بخشد، به استرس، اضطراب و افسردگی کمک می‌کند، سردرد را تسکین می‌دهد و در کاهش تنش عضلانی مؤثر است. ماساژ شیاتسو برای کل بدن قابل انجام است.

ماساژ بافت عمیق:

فشاری که در اثر خدمات ماساژ بافت عمیق به بدن وارد می‌شود از ماساژ سوئدی بیش‌تر است. اگر مشکلات عضلانی مزمن مانند درد، آسیب یا عدم تعادل دارید این نوع ماساژ گزینه خوبی برایتان خواهد بود.

ماساژ نقاط ماشه‌ای:

گاهی اوقات نواحی سفت در بافت‌های عضلانی که با عنوان نقاط ماشه‌ای شناخته‌شده‌اند می‌توانند باعث درد در قسمت‌های دیگر بدن شوند. با تمرکز بر تسکین نقاط ماشه‌ای می‌توان درد را کاهش داد. در ماساژ نقاط ماشه‌ای از تخته‌ای برای ایجاد ضربات روان استفاده می‌شود که جریان ملایم و آرام را با فشارهای قوی و عمیق‌تر ترکیب می‌کند. این نوع ماساژ نیز بر روی کل بدن انجام می‌شود .

عوارض جانبی

 ماساژدرمانی، ریسک بسیار اندکی نسبت به سایر روش‌های درمان دارد، البته درصورتی‌که توسط درمانگران ماهر انجام شود و اخطار و هشدارهای مربوطه به درستی دنبال شوند. تعداد آسیب‌های جدی گزارش شده ناشی از ماساژ، بسیار اندک است. 

همراه : ۰۹۰۳۱۳۰۴۰۱۵📱   👉کلیک نمائید👉

ثابت :۰۲۶۳۳۳۰۵۵۵۲ ☎️      👉کلیک نمائید👉

 پشتیبانی واتساپ ۰۹۰۳۱۳۰۴۰۱۵ 👉👉

 زمان تماس        ⏰  ۹ صبح تا ۱۹ شب

 

مرکز ماساژ شاپ لیزر در گوهردشت کرج

در کلینیک زیبایی شاپ لیزر  بهترین و شناخته شده ترین انواع ماساژ در کرج را برای شما بانوان محترم کرجی به ارمغان آورده ایم تا هر بانویی که از دردی مزمن رنج می برد و یا به دنبال آرامش و رهایی از فشار های جسمی و ذهنی روزمره می باشد همه و همه می توانند از این خدمات ماساژ کرج بهره مند شوند و استرس، فشار عصبی، خستگی روحی، دردهای عضلانی، اسپاسم، آرتروز، دردهای مزمن و …از خود دور کنند.برای گرفتن خدمات ماساژ کرج با شماره های زیر تماس بگیرید.

آدرس شیراز: قصرالدشت، نبش خیابان مهدی آباد، جنب قنادی کامران، پلاک ۱۱۱۶،طبقه دوم  

آدرس کرج: کرج چهارراه طالقانی، برج ارم، طبقه ۶ واحد ۲۳

آدرس اصلی:تهران- یوسف آباد خ ۳۷ پلاک ۱

اینستاگرام: shoplaser_shiraz

همراه : ۰۹۰۳۱۳۰۴۰۱۵📱   👉کلیک نمائید👉

ثابت :۰۲۶۳۳۳۰۵۵۵۲ ☎️      👉کلیک نمائید👉

 پشتیبانی واتساپ ۰۹۰۳۱۳۰۴۰۱۵ 👉👉

 زمان تماس        ⏰  ۹ صبح تا ۱۹ شب

 

 

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *