قبلی
بعدی

بهترین کوتاهی وهیرکات کاشان| مرکز آموزش کوپ و کوتاهی مو کاشان | زیباسرای نجلا

کوتاهی مو در کاشان

زیبا سرای نجلا یکی از بهترین سالنهای زیبایی کاشان و به مدیریت خانم پورحسین میباشد. 

آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو چه ویژگی دارد؟

در یک آرایشگاه خوب باید تمام اصول بهداشتی در هنگام خدمات کوتاهی مو مانند سایر خدمات آرایشگاهی رعایت شود ، استفاده از پیشبند تمیز ، قیچی و  قیچی پیتاژ ، موزر تمیز و شانه ضدعفونی شده و داشتن کوپ کار حرفه ای که از نظر اخلاق و ارتباط با مشتری منحصر به فرد باشد. آرایشگاه خوب قبل از کوتاه کردن مو موهای مشتری را شسته و بعد از انجام کوتاهی مو ، موها را خشک و سشوار میکند.

خصوصیات کوپ کار حرفه ای چیست؟

امروزه انواع مختلفی برای مدلهای کوتاهی مو وجود دارد.متخصص کوتاهی مو باید انواع فیس و میمیک های صورت را بشناسد و بهترین مدل ها را طبق صورت مشتری پیشنهاد کند، کوپ کار حرفه ای باید مهارت های خود را متناسب با مدل های مختلف را بنا به درخواست مشتری به راحتی انجام دهد. قبل از انجام کوتاهی مو، به مشتری مشاوره دهد، در پایان کار مراقبت های لازم برای مورا به مشتری توضیح دهد. میزان رضایت و لبخند مشتری مهمترین فاکتور شناسایی یک کوپ کار حرفه ای است.

در زیباسرای نجلا بهترین کوپ های ژورنالی و طراحی شده، اجرا توسط جدیدترین قیچی الماسی به سبک موی خشک و موی خیس ، بدون استفاده از تیغ در مدل های مختلف ، با استفاده از محلول های ضد موخوره بعد از هر کوپ

برای ارتباط میتوانید با شماره ۰۹۱۹۷۱۱۸۳۲۳ تماس بگیرید 

جهت دریافت کد تخفیف و کسب اطلاعات بیشتر سالن زیبایی نجلا اینجا و همچنین مشاهده سایر سالنهای زیبایی کاشان اینجا کلیک نمایید.

کوپ و هیرکات مو در کاشان

 

 

 

 

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *