به  حالت دادن و بستن مو با استفاده از گیره و سنجاق سر شینیون مو گفته می شود. واژه شینیون فرانسوی است و یکی از رایج ترین و متنوع ترین روش های آرایش مو محسوب می شود.شینیون یکی از روش‌های متداول و درآمدزا در سالن‌های زیبایی است که اگر به صورت حرفه‌ای انجام شود،  درآمد بسیار بالایی برای شما به ارمغان می آورد مثلا در نظر بگیرید که شما در یک شهر بزرگ مانند کرج زندگی می کنید که دارای جمعیت بالایی است و هر خانم مسلما جشن ها و میهمانی های زیادی هم دعوت می شود و برای هر یک از این مهمانی ها و جشن ها نیاز به درست کردن موهایش حالا یا جمع کردن به صورت شینیون و یا صاف و کرلی کردن و آراستن مو دارد پس با یک نگاه اجمالی می توان دید آینده شغلی بسیار خوبی خواهد داشت و در اولین قدم شما باید به دنبال یک آموزشگاه معتبر برای آموزش شینیون مو در کرج باشید .

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش شینیون در آکادمی ایران فیشیال شعبه کرج تماس بگیرید.

 شماره تماس ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲ کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ   ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲   👉👉

 

 

دوره های آموزش شینیون مو در کرج چگونه است؟

این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به شینیون مو از جمله: آموزش شناخت انواع فرم های صورت، آموزش شینیون های متناسب با تمام فرم های صورت، آموزش کار با تمام ابزار و لوازم شینیون، آموزش انواع تکنیک های انجام شینیون و آموزش مدل های مختلف شینیون می شود. هنرجو در این دوره نحوه انتخاب و انجام بهترین مدل شینیون با توجه به انواع فرم های چهره را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی انجام تمام مدل های به روز شینیون بر اساس خواست و سلیقه مشتری را دارند.

سرفصل های آموزش شینیون مودر کرج چیست؟

آماده سازی مو

وزگیری صحیح مو

آموزش شینیون های براق و تمیز

آموزش انواع فرها:هالیوودی، بابلیس

آموزش کرلی

آموزش براشینگ صحیح و حرفه ای

استفاده از موی اضافه و شینیون کم حجم

کار با انواع پروتزها و نصب تاج و تور

شینیون عروس

شینیون مواج

شینیون اروپایی

بافت شینیون

معرفی کامل مواد و محصولات روز دنیا

آموزش کامل گل رز- پاپییون

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش شینیون در آکادمی ایران فیشیال شعبه کرج تماس بگیرید.

شماره تماس ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲ کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ   ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲   👉👉

 

توصیه هایی برای استفاده از  محصولات

اطلاعات در مورد مراقبت های پس از آن

مشاوره ساختار قیمت گذاری

توصیه های بهداشتی و ایمنی

انواع مو

اشکال صورت

نحوه استفاده از ابزارهای یک ظاهر طراحی صاف کننده بیگودی و غیره

چگونه مدل های مو را ماندگار کنیم

نحوه ایجاد انواع فر

چگونه موها را به طور ایمن سنجاق کنیم، محصولات مورد نیاز

قرار دادن لوازم جانبی

مشاوره بازاریابی و قیمت گذاری

آموزش آرایشگر موی زنانه در کرج

توانایی شما پس از دوره شینیون مودر کرج  چه خواهد بود؟

شینیون مو یکی از لاین هایی است که در مناسبت ها، جشن ها، مهمانی ها و … کاربرد زیادی دارد و می توانید درآمد زیادی از این لاین کسب کنید. بعد از اتمام دوره شنیون صفر تا صد، شما با تمامی تکنیک های شنیون آشنا می شوید و می توانید ژورنال خوانی کنید و تمامی شنیون های مورد نظر مشتری را پیاده سازی کنید. برای تکمیل دوره شنیون می توانید دوره بافت مو را هم آموزش ببینید تا از ترکیب شنیون و بافت در شنیون های خود استفاده کنید.

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش شینیون در آکادمی ایران فیشیال شعبه کرج تماس بگیرید.

شماره تماس ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲ کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ   ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲   👉👉

 

لوازم و تجهیزات برای دوره های شینیون مو در کرج چیست؟

ایزار و وسایل دوره آموزش شینیون شامل کش مو، گیره مو، توری، بیگودی، ماکت مو جهت آموزش، فیکساتور معمولی، فیکساتور قوی، چسب مو، ژل، واکس، سنجاق ریز، سنجاق درشت، سنجاق موئی ریز، سنجاق موئی رنگی، سرم مخصوص، کش قیطانی، موی مصنوعی، برس، شانه، بیگودی چسبی، سشوار و … می باشد.

آیا آموزش شینیون مو بر روی موی واقعی انجام می شود؟

کلاس های آموزش شینیون مو بر روی موی طبیعی انجام شود اما در صورت عدم دسترسی می توانید بر روی مولاژهای مخصوص آموزش شینیون مو و آموزش بافت مو نیز تمرین کنید .

شرایط ورود به دوره آموزش شینیون مو در کرج چیست؟

برای اینکه بتوانید در دوره آموزش آموزش شینیون مو شرکت کنید نیازی به زمینه ی قبلی ندارید. بسیاری از هنرجویان ما آموزش زیبایی ندیده اند و به دنبال راه اندازی کسب و کار در این صنعت هستند. ما از علاقه مندان با تمام توانایی‌ها استقبال می‌کنیم، چه به دنبال یادگیری یک مهارت جدید از ابتدا هستید یا در حال حاضر به عنوان یک شینیون کار کار می‌کنید و به دنبال تجدید دانش خود هستید.

فرصت های شغلی شما پس از گذراندن دوره آموزش شینیون مو در کرج چه خواهد بود؟

شما پس از گذراندن دوره می توانید شروع به کار و کسب درآمد کنید. شما به راحتی می توانید تنها به عنوان شینیون کار در سالنهای زیبایی و یا به صورت مستقل برای خودتان کار کنید .

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره آموزش شینیون در آکادمی ایران فیشیال شعبه کرج تماس بگیرید.

 شماره تماس ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲ کلیک کنید .

  پشتیبانی واتساپ   ۰۹۰۳۶۲۴۴۸۲۲   👉👉

 

مربیان دوره آموزش شینیون مو در کرج چگونه هستند؟

ما در آکادمی ایران فیشیال مفتخریم که با تیم مربیان حرفه ای، و محیطی پرشور و دوستانه کار می کنیم که همگی دارای مدرک تخصصی هستند و سالها تجربه در صنایع حرفه ای مرتبط با زیبایی دارند. ما به مربیان خود و توانایی آنها در تعامل، آموزش و غنی سازی هنر آموزان از هر سن و زمینه ای افتخار می کنیم. همه مربیان ما به حفظ دانش خود و به روز نگه داشتن آخرین تکنیک ها در صنعت همیشه در حال تغییر شینیون مو همواره می کوشند.

پس از اتمام دوره آموزش شینیون مو در کرج چه مدرکی دریافت خواهید کرد؟

هنگامی که دوره آموزش شینیون مو در کرج  را با موفقیت به پایان رساندید، مدرک مدرک فنی حرفه ای شینیون مو را دریافت می کنید.

چرا آکادمی ایران فیشیال را انتخاب کنید؟

ما آموزش های زیبایی با کیفیت بالا ارائه می دهیم. و با دارا بودن شعب مختلف در شهرهای بزرگ و در اختیار داشتن امکانات و مربیان با تجربه و متخصص تضمین می کنیم که شما به بهترین شرایط ممکن برای شروع یا پیشرفت در حرفه زیبایی خود دست یافته اید. مراکز آموزشی ما همگی مختص ما و مراکز دائمی هستند که آماده آموزش در تمام طول سال هستند. تمامی مراکز دارای تجهیزات بسیار بالایی هستند و توسط مربیان واجد شرایطی که همگی با تجربه گسترده در صنعت زیبایی کار می کنند، اداره می شوند. 

ما همچنین با تیم پشتیبانی رایگان و نامحدود از طریق تلفن و واتساپ ، از شما در طول آموزش شینیون مو و فراتر از آن حمایت می کنیم. اعضای تیم ما شما را در  پاسخگویی به تمام سوالات قبل و بعد از آموزش یاری خواهند کرد.

 

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش