قبلی
بعدی

طراحی عروسک های باربی از روی سلبریتی ها

طراحی عروسک باربی از روی سلبریتی ها

سال‌هاست که از تولید عروسک باربی می‌گذرد و در طول این زمان، این عروسک هم به مراتب در طراحی خود پیشرفت کرده است و با وجود مخالفت‌های فراوان با تولید و عرضه آن در کشورهای اسلامی، همچنان شاهد استقبال از آن در بین کودکان هستیم. تولید جدید این عروسک از روی مدل و سلبریتی بسیار معروف که اتفاقا این روزها نام او را در بسیاری از محافل مد و زیبایی می‌شنویم

عروسک باربی، همواره از لحاظ ظاهر زیبا و پیروی کردن از مد روز، الهام بخش دختربچه های سراسر دنیا بوده است اما در سالهای اخیر که توجه ها به تنوع نژادی و جنسیتی بیشتر شده، باربی هم همپای زمانه متحول شده است.

مجموعه جدید باربی شامل هفده عروسک است. هر کدام از باربی ها، یکی از زنان مطرح دنیای امروز را نمایندگی می کند. «پتی جنکینز»، کارگردان «زن شگفت انگیز»، «کلوئی کیم»، برنده هفده ساله طلای المپیک در رشته اسنوبرد، «یوآن یوآن تن»، بالرینِ مشهور چینی، «فریدا کالو»، نقاش مکزیکی، «املیا اِرهارت»، خلبان پیشگام آمریکایی و «کترین جانسون» ریاضیدان پیشرو که در ناسا مشغول کار شد و یکی از شخصیتهای فیلم «ارقام پنهانی» بود از جمله این زنان هستند.

جی جی حدید مدل مشهور فلسطینی تبار که زاده کالیفرنیاست، برای بار دوم مدل ساخت عروسک باربی در سال ۲۰۱۷ شده است. این عروسک را کمپانی tommy hilfiger تولید کرده است و دلیل انتخاب این مدل هم موفقیت وی در طول سال ۲۰۱۶ در عرصه پر رقابت مد و زیبایی بیان شده است. لباس‌های طراحی شده توسط جی‌جی حدید با نام TOMMY x GIGI بر تن این عروسک دیده می‌شود.

جی‌جی حدید با ابراز خوشحالی از این اتفاق، با قرار دادن عکس عروسک باربی جی‌جی که لباس‌هایی با لگوی برند تامی بر تن دارد، در صفحه اینستاگرام خود نوشت، باورم نمی‌شود که این من هستم و به خاطر این افتخار از شما تشکر می‌کنم.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نکات کراتینی که حتما باید بدانید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *