قبلی
بعدی

رسیدن ارث نجومی گربه کارل لاگرفلد

روزهای گذشته یکی از اخبار داغ سایت های خارجی مربوط به مرگ طراح سرشناس مد ” کارل لاگرفلد ” بود که در سن ۸۵ سالگی پس فوت کرد 

به گزارش بی بی سی و دیلی میل این طراح مشهور دنیای مد پس از مرگش میلیون ها یورو ثروت برای گربه اش باقی گذاشته است .

 ” شوپت ” گربه ی ماده لاگرفلد پس از مرگ او، وارث تمام پول هایی شده که صاحب پیشینش برای سالها حضور او در تبلیغات بدست آورده بود .این گربه که از نژاد بیرمن است در زمان زنده بودن لاگرفلد نیز بسیار مشهور بود و چنانچه تصاویرش را مشاهده می کنید در اکثر تصاویر اتلیه ای “کارل” دیده می شد.

گفتنی است که شهرت “شوپت” تازگی ندارد و او به دلیل شهرت صاحبش برای شرکت های تبلیغاتی گزینه ی مناسبی بود و شرکت های تولید کننده محصولات مربوط به حیوانات خانگی بارها از این گربه ی ثرومتند در تبلیغات استفاده کرده اند.

“کارل لاگرفلد” در مصاحبه ای قبل از مرگش گفت که پول تمام این تبلیغات را در حسابی جداگانه برای “شوپت” در نظر گرفته است برای اینکه صاحب بعدی برای نگهداری از او مشکلی نداشته باشد. این گربه پیش از مرگ صاحبش هم در شرایط اشرافی زندگی می کرده و همانطور که گزارش شده است او درست مثل انسان ها زندگی می کند به طوریکه دو خدمتکار و یک محافظ شخصی دارد و تا زمانی که صاحبش زنده بود با او سر یک میز در ظرف گرانقیمت نقره غذا می خورد ؛ جالب تر این که “شوپت” اشرافی عادت دارد که در هنگام غذا موزیک آمریکای لاتین گوش بدهد.

گربه ی کارل یک صفحه توییتر با ۵۰ هزار فالوئر و یک صفحه اینستاگرام با ۱۲۲ هزار فالوئر دارد و خبرگزاری فرانسه به نقل از برخی منابع می نویسد مبلغ این پول قطعا بیشتر از سه میلیون یوروست.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *