قبلی
بعدی

۵ رنگ رژ لب که شما را پیرتر نشان می دهد+ عکس

برخی از محصولات زیبایی می توانند ما را پیرتر نشان دهند. با انتخاب یک رنگ خاص، روی پوست صورت تمرکز می کنیم و می خواهیم زیبایی متفاوتی به وجود آوریم اما گاها مرتکب اشتباه می شویم و این به خصوص برای رژ لب صادق است. 

رژ لب نارنجی روشن

بسیاری از افراد رنگ هویجی رژ لب را دوست دارند. غیرممکن است که متوجه آن نشوید و با انتخاب سایه های مناسب می توانید یک آرایش کاملاً جالب ایجاد کنید. در عین حال، این لحن بسیار خطرناک است. از این گذشته، کاملاً تمام چین و چروک ها و قرمزی های صورت را نمایان تر می کند. بنابراین، اگر می خواهید از رژ لب نارنجی روشن استفاده کنید، باید با آرایش کار کنید تا بی نقص باشد.

رژلب صورتی مرواریدی

این رژ لب ها را بسیار رنگ پریده می کند و در عین حال تمام بی نظمی های پوست ظریف را برجسته می کند. در کنار این، پوست صورت در پس زمینه آن بسیار رنگ پریده به نظر می رسد، حلقه های زیر چشم و چین و چروک ها نیز بیشتر به چشم می آیند. و حتی آرایش کامل تصویر را ذخیره نمی کند.

رژلب قرمز روشن

بسیاری از زنان این سایه را دوست دارند، زیرا تصویر را جذاب و جذاب می کند. اما مراقب باشید – اگر از رژ لب قرمز روشن و بدون آرایش کامل استفاده کنید، بلافاصله حداقل ۱۰ سال به خودتان اضافه خواهید کرد. بنابراین، باید رنگ صورت را یکدست کنید، سایه ها را بردارید و تنها پس از آن از این رنگ رژ لب استفاده کنید.

رژلب بنفش تیره

این سایه خطرناک است زیرا حتی با آرایش خوب هم به سن شما می افزاید. همچنین مینای دندان را از نظر بصری زردتر می کند و ظاهر شما را به میزان قابل توجهی خراب می کند. بنابراین، همه متخصصان زیبایی توصیه می کنند که این رنگ رژ لب را کنار بگذارید.

رژلب قهوه ای

علیرغم این واقعیت که این رنگ رژ لب به یکی از ترندهای اصلی تبدیل شده است، می تواند از نظر بصری صورت را پیر کند. همه چیز به شدت آن بستگی دارد. استایلیست ها توصیه می کنند سایه های قهوه ای تیره را کنار بگذارید، که به خوبی تمام چین و چروک ها، قرمزی ها، جوش های صورت را برجسته می کند. در نتیجه شما بسیار پیرتر به نظر خواهید رسید.

تهیه مقاله توسط : معصومه لطفی سایت آرایش داتکام

 

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *