قبلی
بعدی

چگونه یک آرایش جذاب سینمایی داشته باشیم؟

ازیگران روی فرش قرمز و روی پرده سینما زیبا هستند ؛ با پوستی صاف و بدون لک ، چشم هایی براق و زیبا و صورتی متناسب. اما خیلی از آن ها از نزدیک و به صورت زنده چنین ویژگی هایی ندارند پوست آن ها هم مثل پوست بیشتر افراد جامعه است و هیچ چیز خاصی در صورت شان نیست که آن ها را متمایز کند. اما چه اتفاقی برای آن ها می افتد که به چنین زیبایی خیره کننده ای دست پیدا می کنند خیلی ها معتقد هستند آن ها از تکنیک های خاصی استفاده می کنند.

از هر کرمی که روی پوست تان خوب می نشیند و به آن عادت دارید استفاده کنید ؛ چه مرطوب کننده باشد و چه ضد آفتاب.قبل از آرایش تمام صورت خود را با آن بپوشانید. گذشته از این می توانید از فیکساتور های مخصوصی که برند های مختلف به بازار فرستاده اند استفاده کنید و از اسپری ماندگار کننده آرایش گرفته تا پودر آن را برای تثبیت زیبایی تان به کار بگیرید.

حتماً یک مسواک نرم یا شانه ابرو داشته باشید و ابرو های خود را شانه کنید. می توانید یک برق لب بی رنگ را روی انگشت تان بمالید و آن را روی ابرو بکشید.

ابرو در جهت شانه شده فیکس خواهد شد و تا چند ساعت مرتب جلوه خواهد کرد. دقت کنید اگر برق لب را روی ابروی شانه نشده بکشید خیلی وحشتناک خواهد شد.

زیبایی چشم ها مترادف با تکمیل ۸۰ درصد از زیبایی تمام چهره می باشد.

برای جلوه گری بیشتر در ناحیه چشم ها باید سایر نواحی چهره را به شکلی محو آرایش نمود.

مهم ترین قسمت ، آرایش چشم ها بوده و باید از تیره ترین و مات ترین رنگ ها برای سایه چشم استفاده نمود. یکی از زیباترین و مدرن ترین مدل های آرایش ، میکاپ اسموکی می باشد که به وسیله سایه دودی یا اسموکی، ناحیه چشم ها را پر رنگ و متمرکز کرده و از لایت ترین رنگ ها برای رژلب استفاده می نمائیم. اگر طرفدار میکاپ های مدرن و به روز هستید می توانید به برق لب هایی که دارای شاینینگ رنگی مانند، صورتی، نارنجی، بنفش و… می باشند استفاده نمائید. جهت انتخاب رنگ سایه چشم برای آرایش عصر تنها کافیست از یکی از رنگ های دودی، قهوه ای سوخته، شکلاتی تیره، نسکافه ای پر رنگ و یا امثال این رنگ ها که مات و فاقد درخشش هستند استفاده نمائید. سپس خط چشم را به صورتی شکیل و فانتزی کشیده و در انتها از مژه مصنوعی های یک تکه و یا دانه ای استفاده نمائید.

رنگ آرایش شما باید هارمونی کامل داشته باشد تا طبیعی تر جلوه کند. برای مثال رنگ سایه چشم را بر اساس رنگ چشم و پوست خود انتخاب کنید. سایه هایی با رنگ های تند معمولاً قشنگ نمی شوند و با رنگ پوست و چشم ها هارمونی ندارند. منطقی تر است برای سایه چشم از رنگ های کبود ، قهوه ای یا خاکستری استفاده کنید. این رنگ ها معمولاً با تمام پوست ها و چشم ها سازگار هستند و آرایش شما را طبیعی تر می کنند. اگر چشم های روشنی دارید ( خاکستری ، آبی یا سبز ) می توانید از خط چشم سبز تیره هم استفاده کنید. این خط را زیر و بالای پلک ها بکشید و از زیبایی خیره کننده آن لذت ببرید.

برای آرایش ناخن های خود بهتر است از انواع اکلیلی لاک استفاده نمائید چرا که درخشش ناخن های شما در زیر نور مصنوعی بسیار زیبا و چشمگیر خواهد بود. از مدل های فانتزی برای فرم دهی به ناخن های خود استفاده نمائید و بهتر است که ناخن ها بلند بوده و صفحه ای کشیده و صیقلی داشته باشند. مدل های بادامی یا نوک تیز کاملا مناسب برای آرایش سینمایی می باشند. 

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *