قبلی
بعدی

چگونه عکس های جذاب پاییزی بگیریم

اگر از فرزند خود می خواهید عکس بگیرید بهترین حالت عکس گرفتن برگ های که روی زمین را با فاصله ای بالاتر نسبت به دوربین بر روی سرش ریخته و عکس بگیرید. این ایده برای عکس گرفتن از کودکان، بیشتر توصیه می شود.

پاییز جزء فصلهای است  که زیبایهای خاص خود دارد .ریزش برگهایش که با رنگهای زرد و سبزی که بر روی زمین ریخته شده حتی صدای زیبای خش خش آنها وقتی راه می روید، وزش باد و تابش ملایم نور خورشید و غروب بسیار زیبای فصل پاییز  بهترین گزینه برای گرفتن فیلمها و عکسهای بیادماندی و خاطر انگیز  می تواند باشد.

در طول پاییز، نور ملایم و البته گرم در ساعت های طلایی باعث زیباتر شدن عکس های تان خواهد شد. این ساعت های طلایی از طلوع خورشید شروع می شود و تا غروب آن ادامه خواهد داشت. بنابراین در این فصل در طول روز به دنبال عکاسی باشید زیرا ترکیب رنگ های غنی پاییز با نور ملایم آفتاب می تواند بهترین حالت را برای عکس های شما رقم بزند.

روزهای آفتابی و ابری فصل پاییز هر کدام زیبای خاص خود را دارد و ایده های خوبی می توان برای عکس گرفتن داشت. موارد زیادی برای عکسهای زیادی هست مثل: وزش باد ، هوای ابری ، حتی نور آفتاب نیز جز مواردی هست که می توان از آنها ایده برای عکس گرفتن داشت.

اگر علاقه زیادی به عکس گرفتن دارید و می خواهید لحظات خوب و شیرین زندگی را در دفترچه خاطرات خود ثبت کنید، فصل پاییز بهترین فصل برای گرفتن عکس و ثبت کردن این خاطرات است از زمانی که خورشید نور زیبا  خود را در آسمان پهن می کند شما می توانید دنبال گرفتن بهترین عکاسهای خود باشید.

ساعات ابری پاییز و آفتابی آن هر کدام جداگانه زیبای خاص خود را دارد اینجاست که شما انتخاب های زیادی برای عکس برداری دارید و این انتخابها هر کدام جذابیت خود را دارد .

اگر دنبال عکسهای با افکت و سایه دار هستید روزهای آفتابی بهترین زمان برای گرفتن این مدل عکس است چون شدت نور زیاد است و بیشتر مانور می توانید بدهید و یک عکس عالی و به یادمانی داشته باشید .

وقتی در ساعات آفتابی روز عکس می گیرید بهتر از دوربین های حرفه ایی استفاده کنید تا کیفیت عکس شما انچه دوسدارید باشد ولی اگر امکان دسترسی به این دوربین ها را ندارید بهتر است بعد از عکسبرداری می توانید عکسهای خود با نرم افزارهای ساده عکاسی ویرایش کنید تا عکسی خوب داشته باشید.

عکسبرداری در روزهای صاف و با نور کم نیز زیبایی خاص خود را دارد برای بهتر شدن این عکسها هم از همان نرم افزارهای ساده ایی که همه دوربین ها دارد می توانید عکس خود را با کیفیت درست کرده و ثبت کنید.

عکس گرفتن موقع بازی با برگ ها هم عکس های قشنگی را به وجود می آورد. چند دسته برگ بردارید و دنبال خواهر یا برادرتان بدوید و در همین لحظه توسط فرد دیگری، این عکس زیبا را ثبت کنید.

 عکاسی از سایه خود و حتی دیگران  روی زمینی که پر از برگ است، یکی دیگر از ایده های جذاب ماست که حتما امتحان کنید.

سپیده دم اگر برای پیاده روی از منزل بیرون بروید شاهد یک منظره عالی می شوید و می توانید تصاویر بسیار جالبی را از مِه اول صبحی که بیرون زده است بیندازید. وقتی شب باران و هوای سرد بود فردایی آن روز را برای عکاسی بهترین گزینه است. بالای برکه ها و دریاچه ها بهترین مکان برای گرفتن عکس است چون زیبایی مه پیدا می شود..نکته ایی جالب برای خانمهای عزیز برای اینکه عکسهای زیبا و جذابی داشته باشید سعی کنید دوربین عکاسی رااز زاویه بالا گرفته و عکس گرفته این کارچهره شما را جذابتر می کند و عکس شما عالی می شود.

عکاسی از سایه خود و حتی همراه تان روی زمینی که پر از برگ است، یکی دیگر از ایده های جذاب ماست که امتح انش را به شما توصیه می کنیم.

جاده ها، خیابان ها و کوچه های پر از برگ پاییزی هم منظره قشنگی برای پس زمینه عکس تان هستند. خودتان یا با خانواده یا دوست تان رو به دوربین بایستید، در حالی که عکاس از زاویه بالا جلوی شما ایستاده به این ترتیب عکسی زیبا از شما ثبت می شود.

برگ هایی از رنگ های مختلف پیدا کنید و آن را به عنوان بهترین سوژه برای گرفتن یک عکس زیباداشته باشید.

حرکتهای ملایم برگ درختان ، نور آفتاب و ترکیب همه موارد بهترین حالتهای ممکن را می توانید برای گرفتن یک عکس عالی باشد و از ذوق و سلیقه خود نیز برای گرفتن عکسهای خود استفاده کنید. .

وقتی می خواهید عکس بگیرید در هر حالتی که دوسدارید باشید برگهای که روی زمین ریخته شده بهترین گزینه برای گرفتن عکس است روی برگها دراز کشیده و هر حالتی که تا الان عکس نگرفتید باشید؛ شما می توانید از مجلات تبلیغاتی نحوه ژست گرفتن عکس های به روز کمک بگیرید.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *