قبلی
بعدی

چگونه به سبک ونزدی آدامز میکاپ کنیم + عکس

شخصیت اصلی سریال ونزدی”چهارشنبه” ثابت کرد که زیبایی گوتیک فقط رژ لب سیاه و پوست رنگ پریده نیست. چهارشنبه آدامز ، آرایش تیره زیبایی ارائه کرد، روند آرایش نرم گوت را شروع کرد و درک ما از این ژانر را گسترش داد. 

زیبایی شناسی گوتیک چیست؟

سریال پرطرفدار چهارشنبه نتفلیکس با موفقیت زیادی روبرو شد و روند آرایش جدیدی را آغاز کرد. جنا اورتگا، هنرپیشه سرشناس، در نقش یک نوجوان ناسازگار با ظاهری مرده و طعنه‌ای قاتل برجسته است. دختر گومز و مورتیشیا نوع خاصی از زیبایی شناسی گوتیک را به نمایش می گذارد که به وضوح شخصیت او را مشخص می کند.

ظاهر سنتی گوتیک معمولاً با رنگ مشکی زیاد همراه است. لباس‌های تیره، آرایش چشم‌های سنگین و رژ لب مشکی که به شدت با رنگ رنگ پریده او تضاد دارد و بسیاری از اکسسوری‌های فلزی. هنرمندان آرایش سریال “چهارشنبه” برای شخصیت اصلی سبک گوتیک ملایمی ایجاد کردند که مدرن تر و مرتبط تر است. در آرایش روز چهارشنبه به جای خط چشم مشکی سنگین، چشم های دودی و رژ لب توت روشن ظاهر می شوند. میکاپ نرم گوت از محبوبیت خاصی برخوردار است زیرا روی پوست شفاف، ظاهر خنثی نرم و لب‌های برهنه عمیق تمرکز می‌کند.

آرایش چهارشنبه آدامز به دلیل تطبیق پذیری اش محبوب شده است و طرفداران زیادی را به دست آورده است. این زرق و برق تصویری نیست، بلکه اشاره ای به فرهنگ گوتیک است که همیشه مختص گروه خاصی از مردم بوده است. روند “نرم گوت” راهی عالی برای آزمایش بدون نیاز به زیاده روی در آرایش است. در زیر ببینید که چگونه زیبایی شناسی گوت را در نظر بگیرید و ظاهر نمادین چهارشنبه آدامز را بازسازی کنید.

زیرسازی برای صورت

برای دستیابی به پوستی شفاف و درخشان، آرایشگران این نمایش از یک زیرسازی صورت فوق العاده شفاف استفاده کردند. این باعث شد کک و مک های طبیعی جنا اورتگا در رنگ پوست روشن قابل مشاهده باشند. این بازیگر برای فرم دادن به گونه های خود از دو پودر مدلینگ برند MAC Cosmetics در سایه های Sculpt و Shadowy استفاده کرد. در اینجا از رژگونه استفاده نمی شود و روی استخوان گونه با سایه های مختلف پودری تاکید شده است تا تندتر به نظر برسد. از کانسیلر برای دیده شدن سیاهی های طبیعی زیر چشم و آرایش گوتیک تر و جوی تر استفاده نکنید. اگر کک و مک ندارید، با یک مداد قهوه ای نقاط روشن را روی صورت خود بمالید، در ناحیه ای که بیشتر اوقات خورشید در آن فرو می رود – بینی و گونه ها.

آرایش لب

میکاپ نرم گوت: چگونه آرایشی نرم گوت مانند چهارشنبه آدامز ۴ درست کنیم

در سرتاسر این سری، ما چهارشنبه آدامز را می‌بینیم که رژ لب‌های مختلفی را به نمایش می‌گذارد، از قهوه‌ای بدخلق گرفته تا قرمز ملایم و توت‌های عمیق. برای ظاهر اصلی چهارشنبه، هنرمندان آرایش روی خط لب کلاسیک MAC در «Nightmoth»، سایه‌ای سرد و تیره آلویی که کاملاً رنگ پوست بازیگر زن جنا اورتگا را تکمیل می‌کند، قرار گرفتند. با یک مومیایی شفاف مخلوط می شود تا بافت صاف تر و سایه طبیعی ایجاد کند. نتیجه یک ظاهر لب گوتیک نرم و عالی است.

آرایش چشم

آرایش نرم گوت: چگونه می توان آرایش گوث نرم مانند چهارشنبه آدامز ۵ درست کرد

چشمان درشت چهارشنبه منعکس کننده شخصیت های نمادین سریال به کارگردانی تیم برتون است. آرایش چشم چهارشنبه از سایه چشم قهوه‌ای روی پلک‌ها و زیر چشم‌ها استفاده می‌کرد تا کمی گرما به ظاهر اضافه کند و هاله‌ای نرم ایجاد کند. سپس برای جلوه دودی، سایه‌های مشکی اعمال می‌شود و با یک برس نازک روی ناحیه خط مژه بالایی سایه می‌زنند. این ظاهر با ریمل مشکی تکمیل می شود تا ظاهری شدید، نافذ و بدون پلک برای چهارشنبه آدامز ایجاد کند.

تهیه مقاله توسط : معصومه لطفی سایت آرایش داتکام

 

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *