قبلی
بعدی

چگونه بسیار سریع و جذاب آرایش کنیم + عکس

گاهی اوقات برای رفتن به جایی بسیار عجله دارید و وقت بسیار اندکی برای آماده شدن دارید، در این صورت بهتر است کارهای اضافی در آرایش را کنار بگذارید و به فکر یک آرایش صورت ساده و سریع باشید. در اینجا به شما می‌گوییم که برای انجام یک آرایش سریع و کوتاه از چه لوازمی و به چه ترتیبی باید استفاده کنید.

پوست صورت خود را با استفاده از مرطوب کننده یا کرم زیرساز آرایشی، آماده کنید. مقدار کمی‌کرم مرطوب کننده و یا زیرساز آرایشی، صورتتان را برای آرایش آماده می‌کند و منافذ باز صورت را برای یک آرایش بی عیب می‌پوشاند.

لازم نیست تمام بخش‌های صورتتان را کرم پودر بزنید، در وقت کمی که دارید، روی بخش‌های تیره و لک‌دار تمرکز کنید و روی آن‌ها فونداسیون بزنید و با اسفنج آن را پخش کنید و بعد با انگشت روی بخش‌هایی که به خوبی کاور نشده‌اند، کانسیلر بزنید و خوب محو کنید.

با پد و یا فرچه مخصوص پن کک را بـه طـور یکسان به قسمت های مختلف پوست خـود بـزنـیـد. الـبـتـه ایـن کـار را با ملایمت انجام دهید تا باعث از بین رفتن بیرنگ کننده نشود.

زیر استخوان گونه کمی رژگونه سرخ یا صورتی بزنید تا نگاهتان را تازه کند. این کار را با براش مخصوص انجام دهید و از مالیدن رژگونه زیاد و وسیع بپرهیزید.

با انگشت یا برس سایه، کمی‌سایه چشم کرمی به پشت چشمتان بزنید. انتخاب ما سایه چشم قهوه‌ای تیره است! انتهای سایه را با دست یا برس کاملا پخش و محو کنید. اگر در طول روز، سایه چشم در چین‌های پلکتان جمع شد، کافیست آنرا با انگشت دوباره پخش کنید.

اگر عادت به کشیدن خط چشم دارید یک خط چشم ساده و سریع به چشم هایتان بزنید, اگر هم از خط چشم استفاده نمیکنید فقط ریمل بزنید. هنگام ریمل زدن عجله نکنید و با حوصله این کار را انجام دهید تا مژه های بلند و پرپشتی داشته باشید.

لازم نیست که برای ابروهایتان و کشیدن قابی پهن و پررنگ در اطراف آن وقت زیادی بگذارید. اما آن را بدون آرایش هم رها نکنید.با براش مخصوص ابرو، کمی ژل ابرو را روی آن‌ها بزنید ا حجیم و پرتر به نظر آیند.

برای رژلب بهتر است انواع مدادی را انتخاب کنید که هم روی آن تسلط بهتری داشته باشید و هم اینکه خیلی راحت در اطراف لب و تمام گوشه‌های آن خط ایجاد کنید و داخل این فضا را کنید.

هر جا که به کمک احتیاج داشتید از انگشتتان استفاده کنید، این ترفند حتما کارتان را سریع‌تر پیش می‌برد و نتیجه‌اش هم بهتر است.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *