چگونه با آرایش، چشمانی درشت تر داشته باشیم؟

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که از آرایش چشم های ریز و کوچک خود ناراضی هستید و به دنبال راهی برای درشت تر جلوه دادن چشم هایتان می باشید به شما توصیه می کنیم در این نوشتار با ما همراه شوید و راز داشتن چشم های درشت را بخوانید. 

آرایش چشم ریز

برای داشتن آرایشی بی نقص و زیبا شما ترفندهایی دارید که در آرایش روزانه و مراسم های مهم به شما کمک می کند تا زیباتر به نظر برسید و داشتن چشم های درشت نیز یکی از همین ترفندها است که به راحتی می توانید آن را روی صورت خود پیاده کنید و از نتیجه آن لذت ببرید. آرایش چشم یکی از مهمترین و سخت ترین مراحل آرایش صورت بوده که با مرور زمان و آموزش های مختلف این مرحله آسان تر از قبل انجام می شود. اما در کلیت بیشترین سوالی که مطرح می شود این است که ما چگونه می توانیم با آرایش، چشم های ریز خود را درشت تر جلوه دهیم؟ برای دریافت جواب سوالتان در ادامه با ما باشید و نکات مهم آرایش چشم را بدانید. 

نکات مهم آرایش برای داشتن چشم هایی درشت

معمولا چشم ها از مهمترین عضوهای صورت برای جلوه بیشتر زیبایی ها در شما هستند که به دریچه روح انسان نیز شهرت داشته و بسیار عضو مهمی در صورت به شمار می آیند. اگر می خواهید چشم هایی درشت داشته باشید لازم است چند نکته را به درستی رعایت کنید و پس از آن خودتان از تماشای نتیجه هنرتان لذت ببرید. 

شکل دادن به ابروها

شکل دادن به ابروها از مهمترین اقدامات داشتن چشم هایی درشت می باشد که در گام اول باید توجه کنید که ابروهایتان نه نازک نه بسیار ضخیم باشد، پس از آن لازم است بدانید که داشتن ابروهای کوتاه صورت شما را گرد و تپل تر نشان می دهد و  ناخواسته چشم ها فرو رفته تر به چشم می آید با این حساب انتهای ابرو خود را کوتاه نکنید. اما در مرحله دیگر اگر ابروهای شما کوتاه است بهتر است با کمک مداد ابرو یا سایه ابرو ادامه آن را کشیده و تغییراتی در حالت چهره خود به وجود آورید. نکته ی دیگر این است زمانی که شما ابروهای خود را به درستی تمیز نکرده باشید سایه موهای دیگر توجه را از چشم شما گرفته و به سمت موهای پشت پلک جذب می کند. 

از بین بردن سیاهی دور چشم

گام دوم برای درشت نشان دادن چشم ها برطرف کردن تورم یا سیاهی دور چشم هایتان است که تاثیر بسزایی بر درشت تر نشان دادن آن ها داشته به همین دلیل است که استفاده از کانسیلر و پرایمر های دور چشم بسیار مد شده است و جز جدایی ناپذیر آرایش ها در حال حاضر کانسیلر است که برای پوشاندن سیاهی و چروک های دور چشم ها استفاده می شود.

داشتن پف و چروک پشت چشم 

زمانی که پف پشت چشم هایتان یا چروک پشت پلک شما زیاد باشد یا به اصطلاح پلک افتاده داشته باشید مطمئنا برای داشتن چشم های درشت و کشیده باید حتما از پرایمر چشم استفاده کنید و سعی کنید پشت پلک خود را سفت کرده و سپس روی آن سایه و خط چشم استفاده کنید چرا که برای داشتن چشم های درشت، پلک افتاده و پف پشت پلک یک عامل مخرب خواهد بود که با آرایش مناسب می توانید تا حدودی این ایراد را از بین ببرید.

آرایش چشم های کوچک

استفاده از هایلایتر

استفاده از هایلایتر برای داشتن چشم های بزرگ بدین صورت است که شما می توانید بعد از استفاده از کانسیلر و پخش کردن آن می توانید کمی از هایلایتر را زیر پلک های خود پخش کنید و درخشندگی و بازتاب نور زیر چشم خود را بیشتر کنید در ضمن استفاده از هایلایتر یا سایه چشم روشن گوشه چشم نیز می تواند یکی از ترفندهای درشت تر کردن چشمانتان باشد. 

استفاده از کانسیلر روشن

کانسیلر رنگ روشن یکی دیگر از ترفندهای درشت تر نشان دادن جشم هایتان است که باعث شاداب و با طراوت نشان دادن چشم های شما می شود. از طرفی دیگر این رنگ روشن کانسیلر می تواند در طراوت و شادابی چهره شما بسیار تاثیر گذار باشد و خستگی و بی خوابی را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد. 

برای درشت تر نشان دادن چشم هایتان بوتاکس را فراموش نکنید

یکی دیگر از راه های درشت نشان دادن چشم هایتان تزریق بوتاکس و فلج کردن عضلات پیشانی شما است که در صورت تزریق در کناره های چشم به کم شدن خطوط پنجه کلاغی شما بسیار کمک خواهد کرد. گاهی دیگر پوشاندن چین و چروک های روی پوست با کرم پودر و کانسیلر ممکن نبوده و شما باید به فکر درمان های غیر تهاجمی باشید تا از پیری زودرس خود را دور کنید. 

برای درشت تر کردن چشم ها ترفندهای آرایشی بسیاری وجود دارد که تعدادی از آن را ما برای شما گفته ایم و برای انجام آن تنها لازم است از فروشگاه اینترنتی الانزا (elanza) محصولات آرایشی مورد نیاز خود را سفارش دهید

مداد چشم

مداد چشم محصولی است که برای کشیدن خط در پشت یا داخل چشم به کار می‌رود. کشیدن خط می‌تواند به زیبایی چشم‌ها، تیره‌تر و بلندتر نشان دادن مژه‌ها کمک کند. این محصول( مداد چشم ) جزو لوازم آرایشی پرمصرف و کاربردی است که حداقل چند عدد از آن‌ها  در کیف آرایشی هر خانمی دیده می‌شود.

از دیگر محصولاتی که برای درشت نشان دادن چشم هایتان باید تهیه کنید، خرید مداد چشم است. شما می توانید با استفاده از یک مداد چشم سفید در داخل چشم های خود به درشت دیده چشم هایتان کمک کنید یا در مراحل دیگر با کشیدن مداد چشم مشکی همانند خط چشم و مشکی کردن پشت پلک هایتان کمی در تغییر سایز چشم کمک کمید و پس از آن با سایه روشن وسط پلک و گوشه های چشم خود را روشن کنید سپس درخشندگی چشم های خود را مشاهده کنید. مداد چشم از جمله محصولاتی است که خیلی قیمت بالایی نداشته و به نسبت پالت های سایه گران قیمت ارزان تر بوده است و راه حل مناسبی برای بزرگ تر نشان دادن چشم ها نیز می باشد. 

خط چشم

استفاده از فر مژه

داشتن مژه های زیبا و پر پشت که حالت دار هم باشد یکی دیگر از راه های خوش حالت و بزرگ نشان دادن چشم ها است، اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که مژه هایی کوتاه و بی حالت دارید به شما استفاده از فرموژه را پیشنهاد می کنیم. حالت دار شدن مژه ها حالتی از قاب گرفتگی به چشم های شما می دهد که جلوه صورت و آرایش را بیشتر کرده و شاید باید بپذیریم که تکمیل کننده اصلی آرایش چشم این مرحله حساس است. 

خط چشم

خط چشم چیست؟ معمولا در کیف آرایشی هر خانمی یک خط چشم دیده می‌شود. انتخاب بین مدل‌های این محصول کاملا سلیقه‌ای است. در مجموع تمامی مدل‌های این محصول با ساختار متفاوت، عملکردی یکسان دارند. با استفاده از این محصول می‌توانید به چشم‌ها فرم و حالت دلخواه دهید. همچنین با کشیدن خط نازک یا پهن، کوچکی یا بزرگی چشم‌ها را تغییر دهید.

برای درشت تر نشان دادن چشم هایتان بعد از استفاده از سایه روشن حال زمان آن است که با خرید خط چشم آرایش روشن و زیبا را امتحان کنید، شاید خط چشم مشکی جلوه ای بی نظیر داشته باشد اما خط چشم روشن و بخصوص سفید در درشت تر نشان دادن چشم های شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود و در کمترین زمان ممکن از تبدیل چشم های ریز و بی حالت خود  به چشم هایی درشت و گیرا شگفت زده خواهید شد. 

آرایش چشم

سایه چشم

سایه چشم یکی از لوازم آرایشی جذاب و دوست‌داشتنی است. این محصول به قدری به لحاظ رنگی و شاین تنوع دارد که گاها انتخاب میان این همه رنگ سخت می‌شود. همان طور که از نام آن بر می‌آید برای سایه زدن پشت پلک طراحی شده است.

ممکن است شما اصلا اهل استفاده از سایه نباشید اما تا به حال به این فکر کرده اید که سایه چشم مهمترین اقدام برای بزرگ تر کردن چشم ها در هنگام آرایش می باشد؟ خب باید به شما بگیم اگر از چشم های ریز خود و آرایش آن ناراضی هستید باید در اولین فرصت برای خرید سایه چشم اقدام کنید و پس از آن برای شروع از طیف رنگی روشن و لایت برای پوشش پشت پلک خود استفاده کنید حال مجدد آرایش خود را با سبک قبلی مقایسه کنید و در کمترین زمان ممکن به زیبایی تازه کشف شده خود پی خواهید برد. 

نتیجه گیری 

در انتها باید توجه داشته باشید برای درشت تر کردن چشم ها ترفندهای آرایشی بسیاری وجود دارد که تعدادی از آن را ما برای شما گفته ایم و برای انجام آن تنها لازم است از فروشگاه اینترنتی الانزا (elanza) محصولات آرایشی مورد نیاز خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن آن را تحویل گرفته و پس از یکبار تمرین از مشاهده نتیجه میکاپ خود شگفت زده شوید