قبلی
بعدی

هایلایت فانتزی موقت مو + عکس

مانند تغییراتی که در ابزارها و تکنیک های آرایشی صورت گرفته است، رنگ کردن مو نیز دچار تغییرات و دگرگونی های بزرگی شده است. از مواد و ترکیبات استفاده شده در رنگ موها گرفته تا تکنیک های پیشرفته رنگ کردن مو، همگی رشد چشمگیری داشته اند. همین نکته نشان دهنده اهمیت رنگ مو در بین خانم ها است. شرکت های تولید کننده رنگ مو با توجه به سلیقه و تقاضای مشتریان خود اقدام به تولید رنگ مو های جدید و ترکیبات بهتری کرده اند و آرایشگران نیز هر روز در صدد آموزش ها و فراگیری تکنیک ها جدید برای رنگ کردن مو هستند.

به طور کلی میتوان گفت اصطلاح رنگ موی فانتزی به رنگ هایی گفته می شود که استفاده از آنها برای مو همیشه نامتعارف به نظر می رسیده است. چون از گذشته ساختار رنگ موها بر پایه تن های طبیعی مو یعنی مشکی، قهوه ای و بلوند بوده است و شاید بتوان گفت قدیمی ترین رنگ موی فانتزی رنگ شرابی باشد که از تن های قرمز در ساختار آن استفاده شده است.

اما امروزه  هر نوع رنگ مویی را می توان یافت حتی صورتی و سبز. نکته ای که در رنگ مو فانتزی وجود دارد این است که اکثر رنگ موهای فانتزی رنگ هایی با ماندگاری کم و موقتی هستند. و دلیل آن کاملا مشخص است. رنگ موی فانتزی با اینکه جذاب و خاص به نظر می رسد اما ممکن است به دلیل نامتعارف بودن خیلی زود از آن خسته شوید. اما این کاملا به سلیقه افرار مربوط می شود. ممکن است خانمی ترجیه دهد از رنگ مو فانتزی دائمی استفاده کند.

استفاده از رنگ موهای موقت ساده است و خودتان می توانید موهای خود را رنگ کنید. اما اگر قصد دارید از رنگ موی فانتزی دائمی استفاده کنید بهتر است این کار را به آرایشگر خود بسپارید. چون اینکار باید حرفه ای انجام شود تا رضایت بخش باشد. اگر خودتان این کار را انجام دهید و به رنگ مورد نظر نرسید شاید مجبور شوید دوباره موهای خود را رنگ کنید که این کار باعث آسیب رسیدن به مو می شود.

رنگ مو موقت سال هاست که در بین خانم ها طرفداران زیادی داشته و هر روز تنوع و کیفیت بالاتری پیدا می کنند. این رنگ موها به راحتی قابل استفاده هستند و از آن جایی که نیاز به ماندگاری چندانی ندارند، حتی افراد آماتور نیز می توانند آن ها را روی موهای خود امتحان کنند.

رنگ موموقت اغلب در رنگ های روشن هستند و حتی برخی از آن ها به صورت شب تاب بوده و در شب برق می زنند که به خصوص نوجوانان را طرفدار این رنگ موها کرده است. یکی از بزرگ ترین مزیت این رنگ موها این است که می توان آن ها را برای یک مناسبت خاص روی موها زده و استفاده کرد. به علاوه از آن جایی که شستن این رنگ موها و پاک کردن آن ها به سادگی ممکن است، 

رنگ مو موقت گچی

یکی از رنگ موهای موقت که تنها با کمک کمی آب به سادگی روی موها قرار می گیرد، رنگ موی گچی است. برای استفاده از این رنگ مو باید ابتدا کمی موها را خیس کرده و سپس آن را روی موها زد. البته از آن جایی که استفاده از رنگ موهای گچی موها را خشک می کند، بهتر است از قبل روی آن ها کاندیشنر زد.

اسپری رنگ مو موقت

این رنگ مو به صورت اسپری بوده و برای استفاده از آن می توان تنها آن را روی قسمت مورد نظر مو فشار داده و موها را رنگ کرد. در استفاده از این اسپری های رنگ مو تنها کافیست موها تمیز و خشک باشند. زیر در صورت خیسی یا نم دار بودن موها اسپری، موها را به درستی رنگ نمی کند. به علاوه برای روشن تر کردن موها بهتر است ابتدا از اسپری رنگ سفید روی موها زده و سپس رنگ موی مورد نظر را اسپری کرد.

رنگ مو موقت برسی

مشابه ریمل که با کشیدن فرچه آن، مژه ها رنگ می گیرند، برای رنگ کردن موها با رنگ موهای برسی نیز باید به همان شکل عمل کرده و با کشیدن فرچه رنگ مو، روی موها آن ها را رنگ کرد. این نوع رنگ مو باید روی موهای خشک صورت گیرد. برای به وجود آوردن هایلایت های زیبا روی مو می توان از این نوع رنگ موی موقت استفاده کرد. مزیت این نوع رنگ مو در مقایسه با رنگ موی گچی و اسپری های رنگ مو در این است که با کمک این رنگ مو، می توان هایلایت ها را به صورت دقیق تری روی موها در آورد. زیرا برای رنگ کردن موها تنها از یک فرچه باریک استفاده شده و موها به شکل هایلایت های زیبایی در می آیند. البته کسانی که به دنبال رنگ کردن دسته های بزرگ تری از مو هستند، می توانند به طور همزمان از اسپری های رنگ مو و رنگ موهای برسی استفاده کرده و موها را رنگ کنند. این متد حتی برای پوشاندن موهای خاکستری نیز توصیه می شود.

ژل های رنگ مو

این ژل ها ماندگاری بالایی داشته و حتی با کمک آن ها می توان موهای تیره را روشن تر نشان داد. به علاوه در استفاده از این ژل ها، رنگ مو نریخته و در بقیه قسمت های سر پخش نمی شود. البته بدی استفاده از این ژل ها این است که هنگامی که آن ها روی مو زده می شوند، موها حالت خیسی خود را حفظ کرده و نرمی و لطافت معمول را ندارند.

موس های رنگ مو

موس های رنگ مو هم برای رنگ کردن موها و هم برای حالت دادن آن ها به کار می روند. استفاده از این موس ها ساده بوده و تنها کافیست آن ها را روی موهای خیس یا نمدار زد. به علاوه از آن جایی که موس های رنگ مو تنوع رنگ بالایی دارند، می توان از آن ها برای مدل های مختلفی استفاده کرد.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *