قبلی
بعدی

نحوه استایل زنانه با لباس سرهمی

لباس‌های سرهمی برای خانم‌های چاق و قد کوتاه اصلا مناسب نیستند و باعث خنده دار شدن استایل آن‌ها میشوند، اما در عوض خانم‌های لاغر و قد بلند را حسابی خوش استایل نشان میدهند، پس اگر جزو خانم‌های لاغر و قد بلند هستید و می خواهید در مجلس با مدل لباس تان بدرخشید در ادامه مدل لباس سرهمی مجلسی زنانه را مشاهده کنید و ایده بگیرید. این مدل لباس‌ها به تازگی مد شده اند و در انواع کار شده و ساده وجود دارند.

جسور باشید

اگر شما تا به حال مدل لباس سرهمی را امتحان نکرده‌اید، رنگ‌های سیاه یا سفید را اول امتحان کنید. ولی اگر به اندازه کافی جسور هستید، توصیه ما به شما استفاده از رنگ‌های سرمه‌ای، قرمز بورگاندی، سبز زیتونی و… است.رنگ سیاه انتخاب محتاطانه‌ای است اگر با پوشیدن لباس سرهمی سیاه احساس راحتی می‌کنید، می‌توانید از نقش‌هایی مانند راه‌راه نیز لذت ببرید.

لباس سرهمی مناسب فرم اندام خود را پیدا کنید

نکته اساسی در انتخاب هر نوع لباس، به خصوص مدل لباس سرهمی این است که در ابتدای امر از فرم بدن خود آگاه باشیم. لباس سرهمی نباید نه خیلی تنگ باشد که در آن احساس خفگی کنید و نه باید خیلی آزاد و گشاد باشد که به کل انحنا‌های زیبای اندام شما را از دیده دور کند.

انحنای کمر خود را از بین نبرید

باید تاکید کنیم که قرار نیست با پوشیدن لباس سرهمی، انحنا‌های زیبای بدن شما پوشیده شود. بسیاری از مدل‌های لباس سرهمی دارای کمربند هستند که به نشان دادن دور کمر شما کمک بیش‌تری خواهد کرد. اگر لباس شما این کمربند را ندارد به راحتی می‌توانید خود به آن به عنوان اکسسوری اضافه کنید.

از یک کت برای تکمیل استایل خود استفاده کنید

اگر تاکنون از یک کت برای تکمیل استایل مدل لباس سرهمی در مراسم‌های رسمی استفاده نکرده‌اید، توصیه ما به شما استفاده از کت‌هایی با رنگ‌هایی است که یا با رنگ لباس سرهمی شما هماهنگی کامل دارد و یا در کنتراست شدید است. مثلا یک کت سیاه بر روی لباس سرهمی سفید می‌تواند ظاهر بی‌نظیری را به استایل شما ببخشد.

نکات زیبایی که حتما باید بدانید

مجله آرایش .. نکات زیبایی و آرایش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *